-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
[quote name='Charly']Carlita ma jakies wydarzenie na fb? btw ogormnie się cieszę, że ta przecudna brzydula Roślinka juz w domku:multi:[/QUOTE] Wydarzenia nie ma, bo ja nie jestem oblatana w fb, ale jeśli ktoś mógłby mi pomóc, to jak najbardziej byłoby fajnie... ;) Roślinka ma się świetnie :)
-
Tylko strasznie tu cicho na forum, z ogłoszeń też cisza... :nonono2:
-
Boję się płatnych DT i hotelików... deklaracje często się wykruszają, ludzie zapominają, uciekają w swoje obowiązki. A nie chciałabym sytuacji, w której psiak po kilku miesiącach przykładowo, musiałby wracać do schroniska. Przy ogłoszeniach napewno nie zapomnę wrzucić informacji o poszukiwaniu DT. Z resztą hotelik w przypadku orzechowskich zwierząt nie ma o tyle sensu, że psiaki i koty mają u nas jak w hotelu :roll: Tylko człowieka brak...
-
Dzięki bardzo :) Jak się uda, będę regularnie zaglądać :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Neczka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']Ale w międzyczasie - może warto jeszcze raz ogłosić Henia (pakiecik ogłoszeń), bo tak jak Pani mówiła nawet funi na 99% chcą Henia adoptować, a wiadomo różnie bywa i może się coś wydarzyć, różne figle płata los...[/QUOTE] Dokładnie... Ale trzeba mieć nadzieję, że się uda :kciuki: -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
Neczka replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I dzień dobry popołudniową porą ;) -
[quote name='roma_121']czy Agatka nadal jest w schronisku ?[/QUOTE] Niestety... :nonono2: Siedzi już tyle lat, że powoli tracę nadzieję, że ma jeszcze szanse na adopcje. Jest chyba najpiękniej umaszczonym psem w Orzechowcach, wspaniała z charakteru, spragniona miłości. Ludzie nie patrzą... wolą młodsze... [quote name='aganela']a robicie jej wogóle jakieś ogłoszenia?[/QUOTE] Jak na chwilę obecną ma tylko kilka, które zostały ze starego pakietu, sprzed paru lat i ciągle je odnawiam.
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
Neczka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Oj Depiś Depiś... :nonono2: -
Dziewczyny, pokazujcie się na pierwszej
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ja jestem oblatana na facebooku tak średnio - na jeża ;) także nie dam rady...
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Neczka replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Bambo :roll: -
Carluniu, czy zdążymy Ci jeszcze pomóc... ? :nonono2:
-
I jeszcze raz dziś :roll:
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']Kamilka robiła do filmiku ogłoszenia gratis,zaraz do niej napiszę.[/QUOTE] Dzięki ;) Pewnie robiła ogłoszenia dla kilku psiaków i się info pomieszały... -
Witaj Mozzarcie ;)
-
[quote name='Saphira']Mozart jest w Przemyślu. Stąd kawałek jeszcze do Rzeszowa:lol: Za to całkiem blisko do ruskiej granicy:lol:[/QUOTE] Powiem wiecej, Mozzart jest w Orzechowcach :D Czyli od strony Rzeszowa 15km przed Przemyślem
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Waderciu, Ty robiłasz ogłoszenia dla Hackena sama czy zamawiałaś pakiet ? Dostałam kilka dni temu maila od faceta w sprawie szczeniaków. Okazuje się, że zostało zrobione ogłoszenie "dwa w jednym", w którym zdjęcia przedstawiają matkę ze szczeniakami a kontakt jest podany na mnie i na Hackenbusha ;) Podaję linka i proszę o usunięcie ogłoszenia [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/64030/7-szczeniakow-i-ich-mama-szukaja-domow-/[/url]