-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
Neczka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Ja w Kundelku nie bywam, byłam tylko kilka razy. Od kilku lat jeżdżę do schroniska w Orzechowcach, pod Przemyślem. Do Kundelka wybieram się właśnie... Mogłabym porobić nowe zdjęcia Depiemu. Warto szukać DT, najlepiej bezpłatnego... Taki pies jak Depi wychodząc z opiekunem na spacery na miasto, napewno znalazłby wielu amatorów, wśród których możnaby "przebierać" w dobrych, nowych opiekunach :roll: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Neczka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Niestety nie mogę pomóc finansowo... :nonono2: Przypominam za to Henia i piękny filmik o nim na pierwszej stronie... [video=youtube;8ih-g-IKbhg]http://www.youtube.com/watch?v=8ih-g-IKbhg&feature=channel[/video] -
No i do Haby też oczywiście zapraszam :siara: A tutaj taka cisza...
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Maleńki nikt do Ciebie nie zagląda... :nonono2: -
Dzięki :) Piękny Biały wyskakuj wysoko...
-
I ja podrzucam Cliffordzika...
-
Maleńka wyskakuj na górę...
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
Neczka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Collie']Każdy pies w schronisku zasługuj na pomoc... [/QUOTE] Oczywiście, nie kwestionuję tego. Każdy pies zasługuje na [B]dom[/B]. A [B]hotel to nie dom[/B]... szczerze mówiąc warunki bytowania w Kundelku niewiele różnią się od hotelu dla psów. Tomowi krzywda się nie dzieje, wręcz przeciwnie, jest pod dobrą opieką. Tak jak pisałam wyżej... wydaje mi się, że lepiej zabrać do hoteliku psy z miejsc, w których nie ma zapewnionych nawet podstawowych warunków bytowania, a rozglądać się za takimi miejscami naprawdę daleko nie trzeba... Zrobicie jak chcecie, ale... :roll: -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[B]kamilqa[/B], a zrobiłabyś filmik dla Breake'a, jakby się wytrzasnęło więcej zdjęć ? ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/211643-Nie-mam-%C5%82apy-nie-mam-domu-jestem-pospolicie-czarny...-zapomniany-na-zawsze[/url] -
Zapraszam na wątek Carlowego kolegi ze schroniska - Breakdance'a ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/211643-Nie-mam-%C5%82apy-nie-mam-domu-jestem-pospolicie-czarny...-zapomniany-na-zawsze[/url]
-
Zapraszam wszystkich wielbicieli Clifforda na wątek jego kolegi ze schroniska - Breakdance'a ;) http://www.dogomania.pl/threads/211643-Nie-mam-%C5%82apy-nie-mam-domu-jestem-pospolicie-czarny...-zapomniany-na-zawsze
-
A czy podhalanowe kobitki nie pomogłyby mi zaglądając czasami na wątek kolegi ze schroniska Mozzarta - Breakdance'a ? :siara: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211643-Nie-mam-%C5%82apy-nie-mam-domu-jestem-pospolicie-czarny...-zapomniany-na-zawsze[/url]
-
Zapraszam serdecznie na wątek orzechowskiego Breakdancea (może nawet trochę podobnego do Chaby :hmmmm:). Biedne czarne psisko bez łapki tak pełne życia, a tyle już czeka... [url]http://www.dogomania.pl/threads/211643-Nie-mam-%C5%82apy-nie-mam-domu-jestem-pospolicie-czarny...-zapomniany-na-zawsze[/url]
-
Widzę, że jestem tutaj dziś pierwsza... :roll: W takim razie zapraszam na wątek kolegi ze schroniska Cindy i Jenny - kalekiego Breakdance'a. Wątek dzisiejszy - trzeba go troszkę rozruszać;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/211643-Nie-mam-%C5%82apy-nie-mam-domu-jestem-pospolicie-czarny...-zapomniany-na-zawsze[/url]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[B]Breakdance [/B]ma 4 lata. W schronisku w Orzechowcach przebywa od zimy 2009/2010 roku. W skrócie - przeogromny wulkan energii, radosny, wszędzie go pełno, cieszy się najdrobniejszymi rzeczami. [U]Trafił do nas po starym, zrośniętym złamaniu kości miednicy. [/U]Poprzedni "właściciel" nie dopilnował, by wszystko dobrze się zrosło i... pies wykonując każdy krok powłócząc za sobą łapą ocierał nią o podłoże. Nie długo trzeba było czekać na ranę, a w końcu otarcie prawie do kości... [U]Zadecydowano amputację kończyny. Minął rok od operacji. Breakdance nadal jest tym samym radosnym, pełnym życia psem. Brak łapy zupełnie nie przeszkadza mu w skakaniu, bieganiu i zabawie. [/U]Nie mniej niż inne, nie kalekie psy pragnie być kochanym, przytulanym, zabieranym na spacery przez swojego człowieka... którego niestety nie ma. Break akceptuje inne psy, uwielbia wszelkie zabawki. Mógłby być wspaniałym towarzyszem zarówno dla aktywnych ludzi jak i dla domatorów. Polecany do mieszkania w bloku jak i domu z ogrodem. Pies przebywa w schronisku w Orzechowcach pod Przemyślem. [B]Kontakt: tel. 16 672 07 07 mail: [email][email protected][/email][/B] [I]zaraz po zabiegu [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/139image1.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1660/139image1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/691/139image2.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/125/139image2.jpg[/IMG][/URL] i dziś [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/638/139image12.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/3498/139image12.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/139image11.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4903/139image11.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/139image6.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8645/139image6.jpg[/IMG][/URL] [/I]P.S. Wszystkie zdjęcia są takie "rozbiegane", gdyż ciężko sfotografować spokojnie stojącego Breakdance'a... tyle w nim radości ze spacerów.
-
[quote name='Majka0010']W górę malutka ! :)[/QUOTE] A kiedy Pani wybierze się do schroniska ? :siara:
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
Neczka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Ale po co zabierać go do hotelu ? :hmmmm: Nie lepiej zbierać tą kasę na jakiegoś naprawdę potrzebującego pieniędzy psa ? Myślę, że schronisko Kundelek nie wyda psa na hotel i mają rację. Przecież pies nie mieszka w mordowni, z której trzeba go natychmiast wyciągać. Nie jest zamknięty w sobie, nie potrzebuje super - socjalizacji... Naprawdę, zastanówcie się, czy nie warto zbierać pieniądze na kogoś, kto tej pomocy [B]naprawdę potrzebuje[/B]... :nonono2: -
I na pierwszą :loveu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/mozw.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4102/mozw.jpg[/IMG][/URL]
-
I w górę przed południem :roll: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/219/387image4.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/7876/387image4.jpg[/IMG][/URL]
-
Nikt nie zagląda do Clifforda ? :nonono2: