-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Neczka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Czy Henio jest w hoteliku z naszą orzechowską Kamcią ? :) -
lunarmermaid, podpisywałaś starą umowę adopcyjną. Nie pamiętam dokładnie co w niej było, ale teraz są nowe umowy, na podstawie których adoptuje się zwierzęta. Schronisko ma prawo do wyboru właściciela dla psa. Sądem nie strasz, bo ni to śmieszne, ni poważne :roll: Nie przypominam sobie o wizycie w miejscowości Mikołów. A na śląsku byliśmy zupełnie w innej sprawie, która nota bene nie powinna Cię obchodzić.
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Neczka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka'] Moze by ja tak w parze z Heniem reklamowac :):)[/QUOTE] Jestem za :D -
[quote name='MaDi']Cytat z wypowiedzi pod artykułem dotyczącym Szarika(...)[/QUOTE] Prowokacja ? A chłopak jest naprawde piękny. Jak tylko zacznie "wyglądać jak pies" ludzie będą się o niego bili :roll: Przynajmniej inaczej sobie tego nie wyobrażam... bo jak można się nie zakochać ? [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1295/p7230613.jpg[/IMG]
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
No dziś odpuszczę sobie jednak zabawę banerkami... wymiękam po całym dniu ;) Dobranoc piękny ttb :roll: BTW Pamiętam jak w zeszłym roku jeździłam po okolicznych wioskach szczepić psy. Napisałam jednej Paniusi z mix amstaffem na zaświadczeniu w "rasie" TTB. Kobieta tak bardzo przejęła się cudowną rasą swego psa, że nie wytrzymała napięcia i za kilka dni zadzwoniła z pytaniem, cóż to za rasowca ona hoduje :roll: -
Maleńka śpij spokojnie... na tyle na ile się da :nonono2:
-
Cliffordziku, dobranoc...
-
Jeszcze na dobranoc podniosę chłopaka :roll:
-
Zapraszam wszystkich Tomowych kibiców do odwiedzin na nowym wątku orzechowskiej Sagi. Maleńka, szorstkowłosa, biała suczka... zero zainteresowania w schronisku... kto by pomyślał... :nonono2: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/4/703image1.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2727/703image1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211775-Bia%C5%82a-szorstkow%C5%82osa-roczna-Saga-smutnieje-w-schronisku.-WE%C5%B9-MNIE-DO-DOMKU"]http://www.dogomania.pl/threads/2117...-MNIE-DO-DOMKU[/URL]...
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Neczka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Żeby Henio mógł się tak cieszyć w swoim domu i prezentować brzuszek w zabawie swojemu człowiekowi... A ja zapraszam do maleńkiej, białej, szorstkowłosej Sagi. I przepraszam za OT :siara: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/4/703image1.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2727/703image1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211775-Bia%C5%82a-szorstkow%C5%82osa-roczna-Saga-smutnieje-w-schronisku.-WE%C5%B9-MNIE-DO-DOMKU"]http://www.dogomania.pl/threads/2117...-MNIE-DO-DOMKU[/URL]... -
Zapraszam serdecznie do Sagi [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/4/703image1.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2727/703image1.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/211775-Bia%C5%82a-szorstkow%C5%82osa-roczna-Saga-smutnieje-w-schronisku.-WE%C5%B9-MNIE-DO-DOMKU[/url]...
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/703image1.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2727/703image1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/703image7.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/1936/703image7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/703image2.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1480/703image2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/228/703image9.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7673/703image9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/703image10.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/2945/703image10.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Mam półtora roczku, jestem przeuroczą maleńką, terierkową szorstkowłosą figlarą. Zostałam wysterylizowana[/B], wyczesana, wygłaskana... i zamknięto mnie w boksie. Nawet nie wiecie jak trudno było mi się przyzwyczaić do tego, że od dziś śpię w budzie. Że obok nie ma mojego Pana. Co noc słyszę przeraźliwy płacz mojego kolegi zza ściany... zapytałam go kiedyś "czy ktoś zrobił Ci krzywdę? ". Odpowiedział "to nasi ludzie nas krzywdzą. okłamują, że kochają, by później złamać nam serca.". Zrobiło mi się smutno, ale nie wiem co o tym myśleć. Przecież mój Pan tylko zapomniał... zostawił mnie pod sklepem, jak zawsze, przywiązał na smyczy. Wszedł do sklepu... i zapomniał. Przecież napewno kiedyś wróci. Prawda... ? Mijają miesiące. Saga traci już nadzieję. Z rezolutnego szczenięcia zamienia się w smutną, zestresowaną, wyniszczoną życiem suczkę. A tyle było w niej radości... [B]Suczka akceptuje inne psy[/B], byłaby wspaniałą towarzyszką zarówno do mieszkania w bloku jak i domu z ogrodem. Czeka na zbawienie w schronisku w Orzechowcach pod Przemyślem. [U][B]Kontakt w sprawie adopcji Sagi:[/B][/U] tel. 16 672 07 07 mail: [email][email protected][/email] Zdjęcia - post #2
-
A ja podnosząc Mozzarcika zapowiadam rychłe powstanie kolejnego wątku orzechowskiego psiaka. Będzie to mini szorstkowłosy Mozzart w wydaniu bardziej kobiecym :evil_lol: Mam nadzieję, że wątek ten nie stanie w miejscu, bo suczka jest naprawdę genialna. Szczerze mówiąc gdy trafiła do schroniska byłam pewna, że za tydzień już jej nie będzie... a tu miesiące lecą...
-
[quote name='lunarmermaid']Nie widziałaś więc nie mów...Ja wiem i AnnaB,która przywoziła mi Spajka i u której Spajky spędził jeden dzień.Niech Ci opowie jak zachowywał się w domu.[/quote] Uważam osobiście, że po jednym dniu znajomości z psem można o nim powiedzieć całe nic, bądź bardzo niewiele. [quote]Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować,są inne sposoby aby adoptować psa,którego się chce.[/quote] Przypomniała mi się wet-siostra :roll: [quote] Jak tylko warunki mi na to pozwolą to mam nadzieję odzyskać Spajka.[/quote] Żenada. Nieodpowiedzialność za swoje czyny oraz brak słuchania (telefonicznie) i czytania ze zrozumieniem. A zdjęcie psa w garażu wklej sobie do albumu. My podziękujemy.
-
Bywa całkiem różnie... Czasami przychodzi kilka osób dziennie i każdy kogoś bierze. Czasami też przychodzi dużo osób i nie bierze nikogo. Zdarza się i tak, że przez cały tydzień nie przyjdzie nikt zainteresowany adopcją :nonono2: Ostatnio idzie bardzo ciężko jeśli chodzi o adopcje. Za to zwierzaków przybywa...
-
[quote name='lunarmermaid'] Nawet za przesłanie paczki dla Spayka ze smakołykami doczekałam się tylko krytyki...Ze nie ma zębów,żeby takie rzeczy jeść i inne tego typu. Ale Wy nie widzieliście,jak Spajki ze smakiem je zjada.[/quote] Inne psy zjadły ze smakiem. Spajka w schronisku nie widziałaś. Zaręczam Ci, że ostatnią rzeczą na którą ten pies ma teraz ochotę jest jedzenie Twoich wędzonych uszu, które nie wiem w jakim celu przesłałaś. Jeśli ma to być jakaś rekompensata za zabawę psimi uczuciami - nie tędy droga. [quote]No i oczywiście,jak bym go chciała wziąść na stałe to też go nie dostanę! lepiej,żeby odszedł w schronisku,prawda?[/QUOTE] Oczywiście, że go nie dostaniesz. Zgadnij dlaczego. Nie głupio Ci wogóle o tym pisać ? Tak, prawda, lepiej żeby odszedł w schronisku niż zamknięty w Twoim garażu. Przez ostatnie miesiące pobytu Spajka u Ciebie zafundowałaś mu warunki o wiele gorsze niż w orzechowskim schronisku. A co do mieszkania w domu - mógłby spokojnie. Wystarczyłoby dobre podejście, praca nad jego psychiką. Niestety Twoja praca zamiast na ustalaniu poprawnych reakcji, dodania psu pewności siebie, poprzestała na jeszcze większym jego rozchwianiu emocjonalnym. Gdyby nie ten czas, który Spajki spędził u Ciebie, może ze schroniska adoptowałby go ktoś odpowiedzialny i miałby wspaniały dom. Wstyd mi za takie człowieczeństwo... Z jednej strony "pomaga się potrzebującym psom" a z drugiej swojego własnego psa zabranego ze schroniska, po przeżyciach... wrzuca się do ciemnej, zimnej, mokrej piwnicy i zostawia samego. Gratuluję.