-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Piękna, roczna husky Zoja znalazła wspaniały dom! Dziękujemy!
Neczka replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Dobra, to już wszystko wiem ;) Albo jeszcze 2 rzeczy... jest z Wrocławskiego schroniska ? długo tam była ? -
Piękna, roczna husky Zoja znalazła wspaniały dom! Dziękujemy!
Neczka replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Murka pisała chyba, że zdarza się jej przestraszyć podniesionej ręki czy nagłego ruchu[/QUOTE] Ale rozumiem, że zero agresji, tylko strach ? Pani zainteresowana dziewczynką zadała mi to pytanie i obiecałam się dowiedzieć. -
Piękna, roczna husky Zoja znalazła wspaniały dom! Dziękujemy!
Neczka replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Dziweczyny, wiecie skąd niunia się tak wogóle wzięła ? Są jakieś choćby domysły na temat jej przeszłości ? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Neczka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ależ to głupota... tyle czasu szuka się dla psiaka domu i teraz musi jeszcze czekać przez wizytę :nonono2: Dziewczyny, a nie ma kogoś z dalszych miejscowości, z województwa, które mogłyby podjechać ? ...sama jakbym miała te 100 czy 200km to wsiadłabym w pociąg i wio. 400 kilka to troszkę za dużo... -
Tak jest, ja odnawiam zawsze jak przychodzą powiadomienia. Ale jest tego naprawdę multum i przez to nie zawsze czytam jakiego psa ogłoszenie dotyczy ;)
-
[quote name='Szarotka']Pewnie potrzebuje nowe ogloszenia ??[/QUOTE] Aż zapomniałam :splat: tamtych już nie ma ?
-
Witaj Clifford, wskakuj na górę
-
Chłopak jeszcze nie przeniesiony, jak do jutra będzie w tym dziale to napiszę do Sainta ;)
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Hacken malutki... mam nadzieję, że byłeś chociaż na spacerku ostatnio :roll: -
I ja przyczynię się do pokazania Carli na pierwszej ;)
-
Mogę niestety tylko podnieść wątek :nonono2: Z finansami teraz ciężko...
-
Muszę zmienić tytuł na wyraźniejszy dla moda, to przeniesie. Już się za to biorę
-
Ja bym napisała do moderatora z prośbą o usunięcie kilku postów ;)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ok, bardzo chętnie ;)
-
Usunąć samemu się nie da. Można tylko edytować, zamiast pisać kolejne posty. Można napisać do moda, żeby się tym zajął ;)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='barb'] Ja niestety nadal nie nauczylamsie wstawiać fotek na Dogo :shake:[/QUOTE] Ja wrzucam na [url]http://img179.imageshack.us/[/url] później trzeba skopiować link do forum i gotowy link wklejamy tutaj ;)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Majka0010']może teraz ktoś wypatrzy i Tunie :)[/QUOTE] Opis jest o Chabie, tylko imię zostało zmienione ;)
-
Dom lub ogród. Oczywiście nie ma mowy o wiązaniu
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
Neczka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Kamcik to i w schronisku była już pulpecikowata ;) -
Wolontariatu ogólnie mało, a z osób jeżdżących na wizyty jest tylko jedna kobieta. Ja jak narazie bez auta... mc_mother, nie tyle kłamali co oni mają swoją wizję świata i "dobrego domu". wg tych ludzi Mozzart miał się lepiej niż w schronisku i miał dobre warunki :roll: