Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Dobra, to już wszystko wiem ;) Albo jeszcze 2 rzeczy... jest z Wrocławskiego schroniska ? długo tam była ?
  2. [quote name='ladySwallow']Murka pisała chyba, że zdarza się jej przestraszyć podniesionej ręki czy nagłego ruchu[/QUOTE] Ale rozumiem, że zero agresji, tylko strach ? Pani zainteresowana dziewczynką zadała mi to pytanie i obiecałam się dowiedzieć.
  3. Dziweczyny, wiecie skąd niunia się tak wogóle wzięła ? Są jakieś choćby domysły na temat jej przeszłości ?
  4. Ależ to głupota... tyle czasu szuka się dla psiaka domu i teraz musi jeszcze czekać przez wizytę :nonono2: Dziewczyny, a nie ma kogoś z dalszych miejscowości, z województwa, które mogłyby podjechać ? ...sama jakbym miała te 100 czy 200km to wsiadłabym w pociąg i wio. 400 kilka to troszkę za dużo...
  5. Tak jest, ja odnawiam zawsze jak przychodzą powiadomienia. Ale jest tego naprawdę multum i przez to nie zawsze czytam jakiego psa ogłoszenie dotyczy ;)
  6. [quote name='Szarotka']Pewnie potrzebuje nowe ogloszenia ??[/QUOTE] Aż zapomniałam :splat: tamtych już nie ma ?
  7. Witaj Clifford, wskakuj na górę
  8. Dostałam telefon w sprawie niuni od Pana z podkarpacia ;) Maleńka mieszkałaby w domu z ogrodem, Pan miał już kiedyś teriera walijskiego ;) jutro mają wszystko jeszcze przedyskutować z rodziną i odezwać się. Także czekam na telefon ;)
  9. Chłopak jeszcze nie przeniesiony, jak do jutra będzie w tym dziale to napiszę do Sainta ;)
  10. Hacken malutki... mam nadzieję, że byłeś chociaż na spacerku ostatnio :roll:
  11. I ja przyczynię się do pokazania Carli na pierwszej ;)
  12. Mogę niestety tylko podnieść wątek :nonono2: Z finansami teraz ciężko...
  13. Muszę zmienić tytuł na wyraźniejszy dla moda, to przeniesie. Już się za to biorę
  14. Ja bym napisała do moderatora z prośbą o usunięcie kilku postów ;)
  15. Ok, bardzo chętnie ;)
  16. Usunąć samemu się nie da. Można tylko edytować, zamiast pisać kolejne posty. Można napisać do moda, żeby się tym zajął ;)
  17. [quote name='barb'] Ja niestety nadal nie nauczylamsie wstawiać fotek na Dogo :shake:[/QUOTE] Ja wrzucam na [url]http://img179.imageshack.us/[/url] później trzeba skopiować link do forum i gotowy link wklejamy tutaj ;)
  18. [quote name='Majka0010']może teraz ktoś wypatrzy i Tunie :)[/QUOTE] Opis jest o Chabie, tylko imię zostało zmienione ;)
  19. Dom lub ogród. Oczywiście nie ma mowy o wiązaniu
  20. Kamcik to i w schronisku była już pulpecikowata ;)
  21. Wolontariatu ogólnie mało, a z osób jeżdżących na wizyty jest tylko jedna kobieta. Ja jak narazie bez auta... mc_mother, nie tyle kłamali co oni mają swoją wizję świata i "dobrego domu". wg tych ludzi Mozzart miał się lepiej niż w schronisku i miał dobre warunki :roll:
×
×
  • Create New...