[quote name='becia66']Mam pierwsze zapytanie o Karę. Pani z Rzeszowa, ma już jednego psiaka, pytała o sterylizację - to już dobrze wróży... Niby nic zobowiązującego ale zawsze coś...:roll:[/quote]
to ja pytałam o Karusię ;)
i pytam dalej, bo jestem już pewna, że mogę ją wziąść i to jak najszybciej..
tylko pani z Nowej Dęby, która miała wczoraj przyjechać po Zorkę zastanawiała się nad Karą również, wzięła ją ? proszę o jak najszybszą odpowiedź:p