Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. mam tylko nadzieje, że polubi się z moim Amisiem :p
  2. [quote name='SZPiLKA23']Superrrrr:) Dziekujemy za domek dla Kary :):):):multi:[/quote] nie masz za co dziękować, to taka świetna psinka, że nie mogłam jej nie wziąść ;)
  3. ma domek :multi: czekam tylko na dowiezienie do Kundelka, skąd będę mogła ją odebrać ;)
  4. [quote name='becia66']Mam pierwsze zapytanie o Karę. Pani z Rzeszowa, ma już jednego psiaka, pytała o sterylizację - to już dobrze wróży... Niby nic zobowiązującego ale zawsze coś...:roll:[/quote] to ja pytałam o Karusię ;) i pytam dalej, bo jestem już pewna, że mogę ją wziąść i to jak najszybciej.. tylko pani z Nowej Dęby, która miała wczoraj przyjechać po Zorkę zastanawiała się nad Karą również, wzięła ją ? proszę o jak najszybszą odpowiedź:p
×
×
  • Create New...