Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Szarotko, a nie odwiedziłabyś naszych psiaków przy okazji wizyty w Polsce ? ;)
  2. A z pierwszego postu nie mógłby być ? ;) Jutro wrzucę nowe zdjęcia chłopaka
  3. Hotel dla Breaka nie miałby sensu. Psiak ma tu dobre jedzonko, codziennie jest wypuszczany na wybieg. Jedyne czego mu teraz trzeba, to dobry dom :roll:
  4. Nie zapomniałam ;) Rozmawiałam z Mozzartową właścicielką. Starsza Pani, totalnie zakochana w naszym białasie. Opowiadała, jak biega po ogrodzie, bawi się, tarza w trawie :roll: Zauroczył wszystkich domowników. Jedyne czym się martwi jest to, że Mozzart postanowił urządzić głodówkę... ale to napewno szybko minie :roll: Generelanie z rozmowy wnioskuję, że to naprawdę dobry dom :) Teraz czekamy na zdjęcia i za kilka tygodni jedziemy na wizytę poadopcyjną, z której wydaje mi się, Mozzartowa rodzina ucieszy się :)
  5. A więc próbowałam upolować dziś Break'a do zdjęć, niestety mało mi z tego wyszło :roll: Chłopak tak bardzo cieszy się wolnością, że nie ma czasu zatrzymać się choćby na chwilę ;)
  6. Waderciu, nie ma opcji, żeby sprawdzić takie rzeczy w schronisku :shake:
  7. Byłam wczoraj na szybcika w schronisku. Clifford jest taki zagubiony... :( Inne psy szczekają, kłóca się przez kraty, a ten... stoi tylko na środku boksu i macha ogonkiem, jakby nie wiedział zupełnie o co im wszystkim chodzi :(:( Wizyta była dosyć spontaniczna, przyokazyjna, stąd zrobiłam tylko jedno zdjęcie i to komórką...
  8. Carla miała wczoraj "rozszczekany dzień" :roll: Zaczęło się od wizyty śpiewającego ptaszka na drzewie obok boksu psiaków, no i tak nasza staruszka podłapała, że dziś należy krzyczeć. Stała i dosłownie przez pół dnia szczekała na to drzewo :D Byłaby świetnym domowym obrońcą ;)
  9. Maleńki, może i Ty załapiesz się jutro na sesję fotograficzną ;) Jak będzie tylko chwilka czasu w całym tym rozgardiaszu, to obiecuję :)
  10. Hackciu siedzi beidny sam na betonowym boksie... :( Ile jeszcze będzie musiał czekać w takim miejscu...
  11. Break, szykuj się jutro... I nie przyjmuję do wiadomości żadnych wykrętów z sesji fotograficznej ;)
  12. No i nie zdążyłam jeszcze zrobić ogłoszeń :splat: Ale jutro wybieram się za to do schroniska, więc wygłaszczę białego malucha ;)
  13. Zadzwonię jutro ze schroniska do Mozzartowej rodzinki ;) Tylko błagam... będę mega wdzięczna, jak ktoś napisze mi choćby krótkiego sms'a na 694 789 169 w treści wpisując choćby "Mozzart" czy coś na ten styl :D Boję się, że standardowo będzie tyle do roboty, że zapomnę :D
  14. Chabakuk biegał wczoraj po schroniskowym wybiegu szczęśliwy z psią koleżanką. Patrzyła biedna malutka zza krat na ludzi i próbowała zwrócić na siebie uwagę... :(
  15. [quote name='Naklejka']Ja też nie.... ok, rozumiem pomoc finansową, za leczenie, karmę.....[/QUOTE] Dokładnie tak... Maluch ma ogłoszenia ?
  16. Jakbym tylko miała miejsce w domu... :shake: Przecież ta psina nie powinna iść do domu prosto ze schroniska... przecież to będzie pies - bumerang, albo łańcuchowiec, albo jeszcze coś gorszego :-( Wogóle nie rozumiem idei płatnych DT... które nota bene zarabiają na biednych zwierzętach...
  17. Myślicie, że ciężko byłoby ze zbiórką na DT ? :nonono2:
  18. Na codzień są bardzo spokojne, wylewne w kontaktach z człowiekiem. Są wypuszczane na wybiegi, niestety nie cieszy ich taki samotny spacer :nonono2: Lubią zaczepiać inne psy zza krat boksu (pewnie z nudów :roll:), ale w kontakcie bez krat są łagodne. Jenny kilka miesięcy temu źle się czuła, z tego co pamiętam dostawała kroplówki i brała leki. Na dziś dzień nie dostaje nic, ale widać, że powoli gaśnie...
  19. Zdjęć Ci na wątku dostatek ;) Jeśli chodzi o wiadomości, mogę pisać, ale nawet nie wiem co Was interesuje... Bo w zasadzie nic nowego się nie dzieje. Tyle, że Jenny jest już coraz słabsza :nonono2:
  20. Ja nadal polecam gabinet CANIS przy ulicy Krajobrazowej ;)[quote name='Collie'] Doktorka natomiast nie polecam.[/QUOTE] Taa... :evil_lol:
  21. Bambo zupełnie jak nasz orzechowski Docent [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=152&Itemid=21[/url] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/152image4.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4347/152image4.jpg[/IMG][/URL]
  22. A ja wam coś powiem.... 8-) [B]MOZZARTA NIE MA JUŻ W SCHRONISKU[/B] !!! :loveu: Przyjechał dziś do schroniska Pan w poszukiwaniu dużego psa, który zamieszka w jego ogrodzie. W miejscowości jakieś 30km od schroniska, także bardzo blisko. Za niedługo planujemy już kontrolę poadopcyjną wraz z akcją fotografowania chłopaka :loveu::loveu: Trzymajcie najmocniej kciuki, żeby wszystko było w porządku. Za kilka dni zadzwonię do Pana zapytać jak nasz gagatek się sprawuje :multi:
×
×
  • Create New...