-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Nie zapomniałam ;) Rozmawiałam z Mozzartową właścicielką. Starsza Pani, totalnie zakochana w naszym białasie. Opowiadała, jak biega po ogrodzie, bawi się, tarza w trawie :roll: Zauroczył wszystkich domowników. Jedyne czym się martwi jest to, że Mozzart postanowił urządzić głodówkę... ale to napewno szybko minie :roll: Generelanie z rozmowy wnioskuję, że to naprawdę dobry dom :) Teraz czekamy na zdjęcia i za kilka tygodni jedziemy na wizytę poadopcyjną, z której wydaje mi się, Mozzartowa rodzina ucieszy się :)
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Waderciu, nie ma opcji, żeby sprawdzić takie rzeczy w schronisku :shake: -
Byłam wczoraj na szybcika w schronisku. Clifford jest taki zagubiony... :( Inne psy szczekają, kłóca się przez kraty, a ten... stoi tylko na środku boksu i macha ogonkiem, jakby nie wiedział zupełnie o co im wszystkim chodzi :(:( Wizyta była dosyć spontaniczna, przyokazyjna, stąd zrobiłam tylko jedno zdjęcie i to komórką...
-
Carla miała wczoraj "rozszczekany dzień" :roll: Zaczęło się od wizyty śpiewającego ptaszka na drzewie obok boksu psiaków, no i tak nasza staruszka podłapała, że dziś należy krzyczeć. Stała i dosłownie przez pół dnia szczekała na to drzewo :D Byłaby świetnym domowym obrońcą ;)
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Hackciu siedzi beidny sam na betonowym boksie... :( Ile jeszcze będzie musiał czekać w takim miejscu... -
Zadzwonię jutro ze schroniska do Mozzartowej rodzinki ;) Tylko błagam... będę mega wdzięczna, jak ktoś napisze mi choćby krótkiego sms'a na 694 789 169 w treści wpisując choćby "Mozzart" czy coś na ten styl :D Boję się, że standardowo będzie tyle do roboty, że zapomnę :D
-
Chabakuk biegał wczoraj po schroniskowym wybiegu szczęśliwy z psią koleżanką. Patrzyła biedna malutka zza krat na ludzi i próbowała zwrócić na siebie uwagę... :(
-
Na codzień są bardzo spokojne, wylewne w kontaktach z człowiekiem. Są wypuszczane na wybiegi, niestety nie cieszy ich taki samotny spacer :nonono2: Lubią zaczepiać inne psy zza krat boksu (pewnie z nudów :roll:), ale w kontakcie bez krat są łagodne. Jenny kilka miesięcy temu źle się czuła, z tego co pamiętam dostawała kroplówki i brała leki. Na dziś dzień nie dostaje nic, ale widać, że powoli gaśnie...
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zdjęć Ci na wątku dostatek ;) Jeśli chodzi o wiadomości, mogę pisać, ale nawet nie wiem co Was interesuje... Bo w zasadzie nic nowego się nie dzieje. Tyle, że Jenny jest już coraz słabsza :nonono2:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ja nadal polecam gabinet CANIS przy ulicy Krajobrazowej ;)[quote name='Collie'] Doktorka natomiast nie polecam.[/QUOTE] Taa... :evil_lol:
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Neczka replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Bambo zupełnie jak nasz orzechowski Docent [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=152&Itemid=21[/url] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/152image4.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4347/152image4.jpg[/IMG][/URL] -
A ja wam coś powiem.... 8-) [B]MOZZARTA NIE MA JUŻ W SCHRONISKU[/B] !!! :loveu: Przyjechał dziś do schroniska Pan w poszukiwaniu dużego psa, który zamieszka w jego ogrodzie. W miejscowości jakieś 30km od schroniska, także bardzo blisko. Za niedługo planujemy już kontrolę poadopcyjną wraz z akcją fotografowania chłopaka :loveu::loveu: Trzymajcie najmocniej kciuki, żeby wszystko było w porządku. Za kilka dni zadzwonię do Pana zapytać jak nasz gagatek się sprawuje :multi: