Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. [quote name='Roszpunka']Uwielbiam koty, niestety żadnego mieć nie mogę :-( Moje papugi mogły by nie przeżyć takich lokatorów....:shake:[/QUOTE] Ja ptasich lokatorów co prawda nie mam ale występuje mnogość wszelkich gryzoni, ryby i królik :) Kociak oduczył się szybko instynktu łowcy po spotkaniu ze szczurem :D aaa... no i psów nie boi się wogóle ;)
  2. [quote name='barb'][IMG]http://schrorzechowce.masternet.pl/images/com_sobi2/clients/703_ico.jpg[/IMG] A to jej koleżanka ze schroniska rownie malutka - tylko biała Saga[/QUOTE] Sagula jest dwa razy mniejsza od Chaby :) A oto i jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211775-Bia%C5%82a-szorstkow%C5%82osa-roczna-Saga-smutnieje-w-schronisku.-WE%C5%B9-MNIE-DO-DOMKU[/url]...
  3. Koty też mamy :D Sama szukam domu dla 3-miesięcznego malucha, rudzielca z niesprawną łapką. Mój tymczasowicz [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/1009084may.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4452/1009084may.jpg[/IMG][/URL]
  4. Kurcze, ale te "męże" są :mad: Mój chciałby 10 psiaków, mamy 8... ale musimy poczekać na dom z ogrodem :D
  5. [quote name='barb']Neczko z tego co wiem to na Dogo nie praktykuje sie pisania "Pani" :lol:[/QUOTE] Ja wiem o tym bardzo dobrze :) Ale czasami ciężko mi przechodzić z mailowego "Pani" na dogomaniackie "Ty" :D Waderciu, bardzo dziękuję :)
  6. Oczywiście Igiełko ;) Zapraszam [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=36[/URL] Jeśli zdecydowałabyś się na taką formę pomocy ;) poproszę o PW z info, a wrzucę je na stronę
  7. barb, że Pani ma cierpliwość sprawdzać te wszystkie ogłoszenia ;)
  8. Zależy od cierpliwości właściciela ;) Maleństwo ma wątek jak narazie tylko na miau.
  9. No pięknie... :nonono2: Nie ma opcji, żeby przyzwyczaić chłopaka ? Sama mam w domu 4 psiaki i 3 koty, jeden pies był na nie bardzo cięty, ale zawsze można nad tym popracować... btw. dla tego malucha szukam domku, może znacie kogoś chętnego ? :roll: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/1009084may.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4452/1009084may.jpg[/IMG][/URL] Jeffrey'a, bo tak mały ma na imię, czeka zabieg amputacji przedniej łapki.
  10. Hackenbush... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/197/30294735.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6372/30294735.jpg[/IMG][/URL]
  11. Przypominamy banerkowo ślicznego dostojnego gościa :roll: Może ktoś się skusi ? :siara:
  12. Umknął mi link do fb... co się stało ? :nonono2:
  13. Dziękuję za wizytę... ;) Ostatnio mało człowieczków zagląda do orzechowskich psiaków
  14. Nie, nie... niestety nic nie ma :roll: Tak sobie tylko gdybam i mam nadzieję, że może to właśnie dziś, może dzięki temu że podnosimy wątek ktoś go wypatrzy... a może ktoś zadzwoni... może odwiedzi schronisko :roll:
  15. [quote name='Szarotka']Hm jestem ciekawa co powie no to moj tz. i stado ;);)[/QUOTE] Jakto co powiedzą... pomogą, ot co ! :evil_lol: [quote name='Szarotka']Wybieram sie do Inowroclawia we wrzesniu, to moze poznam Elinke i Pixelka :):)[/QUOTE] A Mozzarcika kiedy odwiedzisz ? :diabloti:
  16. Oj racja... straszna cisza telefoniczna zapanowała. Tzn. ostatnio dzwoniło do mnie dwóch starszych (bynajmniej po głosie) Panów, ale drugiego telefonu już się nie doczekałam...
  17. Sabinko nic nie stoi na przeszkodzie :evil_lol: Tzn. może stoi... Lavinii już nie ma, ale Saga... :siara:
  18. Nubik, dzięki za pomoc psiakowi i za informacje. Mam nadzieję, że maluch nie wynajdzie jakiejś dziury w ogrodzeniu czy nie zacznie przeskakiwać :roll:
  19. Burciu kumuluje w sobie tyle miłości przez wszystkie lata spędzone w schronisku, że z pewnością odda to wszystko swojemu człowiekowi...
  20. W tak szczytnym celu nie ma się co przejmować :D Proszę krzyczeć tak, żebym Cię w Rzeszowie usłyszała ;)
  21. Podnoszę ślicznego ONka na wszelki wypadek ;) i trzymam mocno kciuki :kciuki:...
  22. śliczności znowu...
  23. Carla wczoraj została wygłaskana, odpchełkowana, wyprzytulana. Szkoda, że została... :nonono2:
  24. [quote name='Szarotka']Przyszlam w ramach robienia halasu :):)[/QUOTE] Proszę o jak najwięcej hałasu :) Tak, żeby domek usłyszał nawet na 2 końcu Polski, że tutaj czeka na niego Mozzart :)
  25. Dziś była w schronisku rodzinka zainteresowana Sagulą, ale w ostateczności wzięli inną szorstką dziewczynę - Lavinię... :roll: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/28/775image12.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8370/775image12.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...