-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Majka, zaglądałabyś czasem na swoje wątki :siara: Kiedy odwiedzisz nasze schronisko ? :siara:
-
Clifford... ile jeszcze będziesz musiał czekać... i czy doczekasz się wogóle :nonono2:
-
Carlunia pospaceruj sobie po boksie póki pogoda... idą deszcze :nonono2:
-
I jeszcze raz po południu :roll:
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Tak też myślałam, ale warto spróbować :D Wieczorem wykombinuję coś innego -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote][quote name='Neczka']Dziewczyny, a wiecie może co ja mogę zrobić, żeby w podpisie zmieścić 5 banerków ? :hmmmm:[/quote] [quote name='kamilqax95x']No niestety teraz jest ograniczenie i można mieć tylko 2 :([/QUOTE][/quote]HA ! udało mi się ! [SIZE=1][COLOR=wheat](no prawie... 5 w 1 też się liczy :D)[/COLOR][/SIZE] -
Ile jeszcze przed Carlą takich samotnych wieczorów spędzonych w schroniskowej budzie... ? :nonono2: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/691/387image1.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/1470/387image1.jpg[/IMG][/URL]
-
I na dobranoc zdjęcie cudnej mordki na pierwszą stronę
-
Dobranoc maleńka... może jutro się uda
-
Dziś się nie udało... może jutro
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']czekamy na następny bo filmiki śliczne,[/QUOTE] O tak... ;) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Neczka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy Henia na dobranoc. A banerki śliczne... -
[quote name='Becia66']czy ktoś wie, co u Spajkusia słychać ? :roll:[/QUOTE] Tak... Spajky jest prze-smutnym, wystraszonym psem, który znów od kilku miesięcy musi spać w schroniskowej budzie. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/339/566image2.jpg/"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4631/566image2.jpg[/IMG][/URL] [B]lunarmermaid[/B], [COLOR=red]zrobiłaś cokolwiek, żeby pomóc mu w znalezieniu domu, jak obiecywałaś odwożąc go do schroniska ? :angryy: [/COLOR]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/cimg8161may.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/576/cimg8161may.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/cimg8134may.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/9966/cimg8134may.jpg[/IMG][/URL] I zmęczona Lusia poległa w Krakowie na deptaku (w drodze do Zakopanego) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/cimg7894may.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4465/cimg7894may.jpg[/IMG][/URL]
-
Mieliśmy ostatnio trochę problemów z wątrobą i nerkami... wiek robi swoje. Ale sytuacja jak na dziś dzień opanowana. Na szczęście. Zdjęcia Lusi w nieco innym wydaniu :roll: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/cimg8150redni.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/3563/cimg8150redni.jpg[/IMG][/URL] Z Deylą [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/cimg8121may.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/281/cimg8121may.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/26209518014752059251511.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5854/26209518014752059251511.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/cimg8128redni.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/8273/cimg8128redni.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/cimg8130redni.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/4756/cimg8130redni.jpg[/IMG][/URL]
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Neczka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Będę zaglądać i kibicować Heniowi. Jeśli trzeba ogłoszeń - też proszę pisać ;) Na banerku nie widać jaki on śliczny