Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Szkoda pisać cokolwiek. Serce mi się łamie na kawałeczki...
  2. Dziewczyny, ja już nie odnawiam ogłoszeń. Gdybyście chciały robić coś jeszcze dla psiaka proszę Was, wrzucajcie namiary na schronisko. Zmieniam je także w 1 poście. Zmieniłam numer telefonu, kontakt ze mną przez PW czy maila
  3. Dziewczyny, ja już nie odnawiam ogłoszeń. Gdybyście chciały robić coś jeszcze dla Clifforda proszę Was, wrzucajcie namiary na schronisko. Zmieniam je także w 1 poście. Zmieniłam numer telefonu, kontakt ze mną przez PW czy maila
  4. Dziewczyny, ja już nie odnawiam ogłoszeń. Gdybyście chciały robić coś jeszcze dla Mozzarta proszę Was, wrzucajcie namiary na schronisko. Zmieniam je także w 1 poście. Zmieniłam numer telefonu, kontakt ze mną przez PW czy maila
  5. Wszelkie informacje o psiaku można próbować uzyskać kontaktując się ze schroniskiem. Ja niestety nie mam już pojęcia.
  6. Dziewczyny, ja już nie odnawiam ogłoszeń. Gdybyście chciały robić coś jeszcze dla malucha proszę Was, wrzucajcie namiary na schronisko. Zmieniam je także w 1 poście. Zmieniłam numer telefonu, kontakt ze mną przez PW czy maila ;)
  7. W sprawie adopcji Mohombieho proszę kontaktować się ze schroniskiem. Zmieniam namiary w 1 poście, zmieniłam numer telefonu... w razie potrzeby piszcie PW albo na maila ;)
  8. [quote name='barb']Neczko, wreszcie sie pojawilaś :multi: Moze zajrzysz i na inne swoje bo glupio mi tak samej je podnosić :shake:[/QUOTE] Niestety, ale muszę opuścić orzechowskie wątki. Zmieniam namiary w pierwszym poście na schronisko. Oczywiście, zawsze można złapać mnie pod adresem mailowym [email][email protected][/email] Zmieniłam numer telefonu, także w razie potrzeby proszę pisać na PW
  9. Niestety szansa na dom dla Sagi (kolejny z resztą, bo był przecież DT u Roszpunki) została zmarnowana. Kwestionować decyzji kierownika nie będę, mam tylko swoje zdanie na ten temat, ale upubliczniać go nie będę :roll:
  10. tak, Carla
  11. Trzeba otwierać zdjęcia w nowej karcie i w takim rozmiarze zapisywać ;)
  12. [quote name='barb']Dla zainteresowanych: na stronie [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] - mozna zobaczyć zdjęcia z wystawy fograficznej poświęconej zwierzętom ze schroniska w Orzechowcach - glównie starym i chorym -ale jest też zdjęcie Mozzarta. [/QUOTE] I duży format ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/mozzart.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/1378/mozzart.jpg[/IMG][/URL] Przepiękne zdjęcie.
  13. Carla ma dom !! :) Nie mam pojęcia jak to się stało i wogóle o co chodzi ale taką informację przeczytałam na stronie schroniska. Jak się czegoś dowiem, napiszę :) Jutro zmienię tytuł.
  14. Wielkie dzięki za ogłoszenia i za telefon :) Już wszystko poklikałam, teraz trzeba trzymać kciuki za odzew :kciuki:
  15. Dziewczyny, poszukuję ludzi z Warszawy do sprawdzenia domku dla Sagi :) Zadzwoniła do mnie wczoraj Pani zainteresowana adopcją suczki, nie ukrywając, że im szybciej tym lepiej. Mieszkanko w bloku, towarzysz chomik ;) Pani wg mojego skojarzenia młodziutka, bardzo sympatyczna. Czeka na wizytę :roll:
  16. [quote name='Szarotka']Napisalam do fochu o pomoc dla malucha :):)[/QUOTE] Dzięki wielkie, zapomniałam całkiem :splat:
  17. Jak dla mnie mamy do czynienia z pięcioma - sześcioma kilogramami psa ;)
  18. No jasne, nie pytaj, bierz ;)
  19. Pewnie, Chaba byłaby bardzo dobra. Myślę też o Hawranku, ale tam chyba tylko sunie...
  20. Dziękuję, Charly ;) 10 na pewno nie. Powiedziałabym że około 6kg góra. Ile konkretnie latek nie mam pojęcia, napewno więcej niż 10. Z łapkami jest tak, że poprostu wyrosły koślawe (bądź to kwestia wieku). Stawy są już nie pierwszej sprawności. Leków nie przyjmuje. Można by podawać witaminki i coś na wzmocnienie stawów właśnie... Myślę, że na upartego poradziłaby sobie ze schodami, ale napewno niewielką ilością. Carlitta spaceruje jak najbardziej normalnie, czasami tylko przysiada i odpoczywa. Jak na dziś dzień wszystkie zdjęcia jakie mam można znaleźć na stronie [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=387&Itemid=21[/url]
  21. Kilka będzie napewno, jak choćby Carla, Hawranek, Szok. Chaba za duża na mikropsiaki ;)
  22. Dziękuję :) Już lecę na fb... Tytuł wątku zmieniłam, dobrze, że zauważyłaś :roll: byłam pewna, że pisze "by" :splat:
  23. Jak najbardziej ;)
×
×
  • Create New...