-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Witaj maleńka na pierwszej stronie :roll:
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
TTB na pierwszą :loveu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/24/dsc00476dq.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3261/dsc00476dq.jpg[/IMG][/URL] -
A właśnie... Chaba wrzucona jest na alegratkę, którą można wyróżniać ;) Gdyby znalazł się ktoś chętny na podrzucenie Chaby wyżej w ogłoszeniach, można wysyłać kody sms (1 punkt w górę to koszt 1zł i kilka groszy) ;)
-
[quote name='barb']To jeszcze raz wielkie dzięki.[/QUOTE] Dołączam się ;) I podnoszę Habakuka popołudniową porą... I dziękuję za podnoszenie wątków pod moją nieobecność :)
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, a wiecie może co ja mogę zrobić, żeby w podpisie zmieścić 5 banerków ? :hmmmm: Kiedyś była taka opcja i wchodziły mi bez problemu, a teraz wyskakują mi jakieś ograniczenia, że mam uprawnienie tylko do 2 :splat: -
Majestatyczne cudo nadal czeka... Zima już się skończyła, czas zrobić nowe letnie zdjęcia. Mam nadzieję, że nowe zdjęcia zimowe dostaniemy już z nowego domu :roll:
-
Jee tam... ;) Nie ma co się chwalić, a jak psiaka czy kota szuka jakiś dobry dom to tak czy siak weźmie go bez względu na takie historie...
-
A może dałoby rady wrzucić jeszcze w ogłoszenia ? ;) ...czy nie ma sensu się już bawić ? Dziewczyny, a poza tym dziwnym gościem, odbieracie wogóle jakieś telefony w sprawie psów... ? Bo u mnie jest straszna cisza... :nonono2:
-
Najnowsze zdjęcie Mozzarta... Niestety mało optymistyczne :nonono2: Tak na dobranoc... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/mozzartredni.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9969/mozzartredni.jpg[/IMG][/URL]
-
Nie, nie, w porządku ;) Chodzi mi tylko o to, że okoliczni mieszkańcy mylą często schronisko w Orzechowcach ze schroniskiem w Orłach (którego nota bene nie ma :D).
-
[quote name='barb'] Za to Roślinka o ktorej też było w tym wątku znalazla domek![/QUOTE] No tak, Roślince udało się znaleźć wspaniały dom na drugim końcu Polski. Drogę przeszła świetnie (mieliśmy mnóstwo miejsca w pociągu :D). [I]w drodze [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/1007087redni.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4816/1007087redni.jpg[/IMG][/URL] już nad morzem - czyli Roślinka vel Roni na promie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/1007092may.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/91/1007092may.jpg[/IMG][/URL] i w domku z psim kolegą [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/12072011050.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6895/12072011050.jpg[/IMG][/URL] [/I] Oby i Carli się udało... gdziekolwiek, mogłoby być i na 2 końcu :roll:
-
Ludzie z okolicznych miejscowości często mówią "mamy psy ze schroniska w Orłach" :roll::D Ale jeśli zwierzaki mają się dobrze, to cieszę się bardzo :) Cliffordzik nadal czeka... :nonono2:
-
[quote name='Neczka']Chaba na: eoferty.com.pl kupiepsa.pl drobne.centrumofert.pl sprzedasz.pl pineska.pl petworld.pl krakow.gumtree.pl kokosy.pl przygarnijzwierzaka.pl neeon.pl alegratka.pl adsy.pl adopcje.org afisze.pl pomocna.com.pl adopcjapsa.pl animalia.pl aukcjezwierzat.pl doadopcji.pl morusek.pl oddamzadarmo.eu olx.pl offer.pl ogloszenia.com pajeczyna.pl tablica.pl ...powodzenia, malutka[/QUOTE] Ja przypominam, gdzie Habakuk już jest ;) Oczywiście dzięki za pakiecik, nawet zdublowane ogłoszenia mogą pomóc, dopóki mod się nie przyczepi ;)
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[B]kamilqax95x [/B]dziękuję za Hackenbushowy filmik :loveu: Powrzuca się w ogłoszenia, w których da rady umieszczać filmiki... Mam nadzieję, że przyciągnie większe zainteresowanie psiakiem :roll: -
[quote name='mc_mother'] Pan mi powiedział, ze "przecież wszystkie schroniska jakoś z sobą współpracują i to się musi dać załatwić, bo on nie będzie taki kawał jechał"...[/QUOTE] Mi powiedział dokładnie to samo... ;) [quote name='barb']A jest już Frycia wstawiona do działu psy w nowych domach ?[/QUOTE] Tu nie chodzi o Frytkę z obecnych "psów do adopcji" :roll: Saphira adoptowała z Orzechowiec swoją Frytkę już prawie 3 lata temu :roll: [quote name='Szarotka']Cos Mozartowi te ogloszenia za bardzo nie pomogly...........[/QUOTE] To nie tylko Mozzart ma problem ogłoszeniowy... nikt do mnie nie dzwoni z [B]żadnych[/B] ogłoszeń :nonono2: Ale trzeba czekać... może ludzie wrócą z wakacji... :roll:
-
Dzięki za ogłoszenia dla suczek. Jestem już w domu, aktywowałam wszystko co mi przyszło na pocztę. Dziękuję :)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
A kogo to ma Pani z Orzechowiec ? ;)