Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. [quote name='barb'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/1800...0#post17185410[/URL] - Neczko zajrzyj koniecznie[/QUOTE] Nic mi się nie otwiera... :shake:
  2. Chaba na: eoferty.com.pl kupiepsa.pl drobne.centrumofert.pl sprzedasz.pl pineska.pl petworld.pl krakow.gumtree.pl kokosy.pl przygarnijzwierzaka.pl neeon.pl alegratka.pl adsy.pl adopcje.org afisze.pl pomocna.com.pl adopcjapsa.pl animalia.pl aukcjezwierzat.pl doadopcji.pl morusek.pl oddamzadarmo.eu olx.pl offer.pl ogloszenia.com pajeczyna.pl tablica.pl ...powodzenia, malutka
  3. I w górę na pierwszą stronę !
  4. Zarządzam czas na spanielowe ogłaszanie w sieci :roll:
  5. Mozzarciku skacz na gorę przypomnieć się na pierwszej stronie ;)
  6. A ja w takim razie biorę się za ogłaszanie reszty orzechowskich psiurów ;)
  7. Trzeba się w końcu wziąć ostro za ogłaszanie dziewczynki. Zaraz siadam do ogłoszeń :roll:
  8. [quote name='Sabina02']Zamowie u Hitoshi pakiecik dla Carli. :)[/QUOTE] :loveu::loveu: Sabinko, a jak Ty wypatrzyłaś wogóle orzechowskie psiaki na dogo, bo to już tak dawno, ze nie pamiętam ? :razz:
  9. Dodam, zapomniałam o nich całkiem ;) A wejść sporo, bo jest w dziale szczeniaków. Chociaż itak niewiele jak na tak śliczną sunię...
  10. Oczywiście :D Namawiam i na Panów i na Panie ;)
  11. Jak narazie psiaka w schronisku nie ma. No a Chabakuk niestety nadal czeka... :nonono2:
  12. Nikt nie ogląda nowych Hackenbuszowskich zdjęć ? :roll:
  13. Zdjęcia chciały. Zdjęcia przyszły. A one uciekły :mad::evil_lol:
  14. I znowu kolejny dzień ciszy u spaniela...
  15. Wyszykujemy w tygodniu ;) ...a zdjęcia przecież są ładne :mad:
  16. Służby miejskie w Jarosławiu są już powiadomione o sprawie i od kilku tygodni trwają próby złapania psa. Jeśli chodzi o SM, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, by Panowie mogli odmówić pomocy w TEJ sprawie, gdyż jeżdżą w TE okolice regularnie, by złapać TEGO psa. Sprawę załatwiła by broń z nabojami usypiającymi, niestety nie można takowej użyć na terenie miasta. Jeśli psa uda się złapać - podobno jest już dla niego dom. [B]Sunia2000[/B], na przyszłość lepiej dzwonić w takich sprawach do organizacji odpowiedzialnych za opiekę (właśnie SM, UM, schronisko).
  17. Rozumiem, że Pani jedzie do Warszawy... ?
  18. Ok, dziękuję ;);)
  19. Duży cudny skacz na górę, wszyscy o nas zapomnieli chyba... :nonono2:
  20. Maleństwo cudne wskakuj na pierwszą stronę... nikogo dziś u Ciebie nie było :nonono2:
  21. Mohombiczku, niedługo się wyzdjęciujemy na nowo, to może sobie o nas spanielowe koleżanki przypomną i zaczną wpadać na wątek :mad::evil_lol: A może nawet któraś tak się zauroczy, ze weźmie ze sobą... :siara:
  22. Są i fotki od Natalii :loveu: Jak wiadomo powszechnie - pies im bardziej ubrudzony tym bardziej szczęśliwy :diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/mozw.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4102/mozw.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/155/mozz1.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/314/mozz1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/mozzkg.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8832/mozzkg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/mozz2.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1992/mozz2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/mozz3.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3358/mozz3.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/dsc00438m.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/9664/dsc00438m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/dsc00464kt.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5941/dsc00464kt.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/813/dsc00468m.jpg/][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/6026/dsc00468m.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...