-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
[quote name='Nano']może i to troche nie na miejsu, ale wydaje mi się, że lepiej bedzie je uśpić ;([/QUOTE] Maluszków już nie ma. Jakbym nie wyjeżdżała za tydzień, pewnie wzięłabym je do siebie... a domownikom ich na głowę nie zwalę i nie zostawię samych z "problemem"... :nonono2: Ciężko wykarmić takie 1-dniowe dzidzie... Cindy i Jenny też były kiedyś rozkosznymi maluchami... a teraz... szkoda gadać :-(
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Czego tu się spodziewać po "ludziach" cholera :angryy::angryy::angryy: Właśnie zadzwoniła do mnie kobieta... znalazła przed chwilą nad Sanem 7 ślepych maluchów zawiązanych w worku... k.u.r.w.a. :angryy:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
I ja popołudniową porą podniosę :loveu:
-
Witaj Charly ;) Nie zapeszając informuję, iż Roślinka jedzie niedługo do nowego domku ;) Ale skoro u Carli już tyle o innych koleżankach z boksu, pozwolę sobie przedstawić Astrę. Najmłodszą z psiaków od Pani Romy. Dziewczyna jest przepiękna. [URL="http://img62.imageshack.us/i/385image8.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4222/385image8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img190.imageshack.us/i/385image1.jpg/"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/9066/385image1.jpg[/IMG][/URL]
-
Witaj Nano ;) Liczy się każde podniesienie wątku w tym wypadku... Sabinko, 3 czy 4... co za różnica :D A co do Mielca, słyszałam i widziałam... ale od niedawno podobno "robi się" już lepiej. Ponoć powstają nowe boksy...
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Oooo proszę :D Daj mi linka do wątku, gdzie znajdę nazwę portali, a napewno wykorzystam na przyszłość... ;) BTW Sabinko wydaje mi się, że prędzej czy później któryś z orzechowskich psiaków będzie/jest Ci przeznaczony :siara:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Witam nocną porą na wątku dziewczynki :loveu:
-
Przybiegłam. Udostępniłam. Zaprosiłam :D
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dziękuję ;) Ja zajmę się ogłoszeniami. Jak coś wygeneruję, to podam tutaj portale, na których ogłaszam. Ja wrzucę na gumtree Kraków ;)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
I jeszcze raz w górę na wieczór maleńka
-
Hotelik nie ma sensu... w orzechowcach jest naprawdę pod względem warunków nieźle. Tylko brak człowieka :nonono2: A DT byłby wybawieniem :roll: Dzięki za pomoc ;)
-
Witam witam :) Jestem jak najbardziej za, tylko skąd tych człowieków wytrzasnąć.... ? :mad:
-
Dobra, a więc... Zapomniałam całkiem o tym, że Jacek założył dziewczynom wątek :splat: [quote name='siekowa']Ten kontakt nadal można podawać w ogłoszeniach? [/QUOTE] Kontakt jest już nie aktywny od dłuższego czasu. Tzn. mail ciągle taki sam, telefon natomiast: 694 789 169, bez limitów czasowych. [quote name='siekowa'][URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.185229198199696.47608.148097168579566[/URL][/QUOTE] Dziękuję, już lecę na fb. [quote name='Ania i Kajber']Odezwijcie sie w sprawie Cindy i Jenny do Marioli z Hundehilfe[/QUOTE] Jesteśmy w kontakcie od wielu miesięcy, dzięki. [quote name='Akrum']Kurcze... dlaczego tak jest, że jak są gdzieś ludzie i chcą pomagać, to rzuca im się kłody pod nogi i co po chwile im się coś zarzuca, a w miejscach gdzie z chęcią by chcieli wolontariuszy, to nie ma chętnych osób...[/QUOTE] To nie tak. Wrzucam wątek dziewczyn w subskrypcje. Myślę, że nie ma sensu robić nowych zdjęć, jest ich naprawdę dużo. Jeśli chodzi o Jenny - nic się nie zmieniło, nadal wspaniała, smutna, dzielnie drepta codziennie po schroniskowym wybiegu. Cindy natomiast miała parę tygodni temu "gorszy okres". Została w tym czasie wysterylizowana. Czuła się nieco gorzej, ale na dzień dzisiejszy można powiedzieć, że sprawa została opanowana. Starzeją się już dziewczynki... szkoda, że w schronisku :nonono2:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Jestem. Przelecę cały wątek i już piszę ;)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Jasne, lecę... nie wiedziałam o istnieniu takowego... :roll: No chyba, że o czymś zapomniałam ;)