Pytam, bo mieliśmy w orzechowskim schronisku psiaka, którego oczy wyglądały bardzo podobnie (no może trochę delikatniej). Poszedł do DS, gdzie nowi właściciele zbili ciśnienie lekami, tak idealnie, że oczka wyglądają całkiem na zdrowe... poza tym, ze nie widzące