Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Moje bull cudo :loveu::loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/dsc00460sr.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/7817/dsc00460sr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/dsc00446sw.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/240/dsc00446sw.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/803/dsc00444p.jpg/][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/729/dsc00444p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/dsc00476dq.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3261/dsc00476dq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/dsc00465cc.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2055/dsc00465cc.jpg[/IMG][/URL]
  2. No i cudnie :loveu::loveu:
  3. [quote name='APSA']Alessandra ? - taki ma nick na dogo, mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . [/QUOTE] A dziękuję, spróbuję :)
  4. No to zaciskamy ;)
  5. Wpadam może z głupim pytaniem, ale poszukuję pewnej wolontariuszki z Palucha :roll: Z tego co pamiętam Ola ma na imię, spotkałyśmy się w schronisku jakiś miesiąc temu... Młoda dziewczyna, ciemne włosy :D Może mi ktoś pomóc ? :D
  6. Pytam, bo mieliśmy w orzechowskim schronisku psiaka, którego oczy wyglądały bardzo podobnie (no może trochę delikatniej). Poszedł do DS, gdzie nowi właściciele zbili ciśnienie lekami, tak idealnie, że oczka wyglądają całkiem na zdrowe... poza tym, ze nie widzące
  7. Dziewczyny, przepraszam, ale nie dam rady przelecieć dziś całego wątku... Jak ma się sprawa ciśnienia w oczkach suni ? Korygowaliście tą kwestię lekowo ? Widziałam na poprzedniej stronie zdjęcia Fionki jeszcze z "wytrzeszczem"...
  8. Mamy w schronisku nową wolontariuszkę, poprosiłam ją żeby przy okazji jutrzejszej wizyty zrobiła chłopakowi sesję i podesłała mi efekty... ;) W takim razie poczekajmy jeszcze na fotki..
  9. Mozzarcik, pokaż się na górze :roll:
  10. Mohombiaczku wyskakuj na pierwszą stronę, może dziś... :roll:
  11. Jak uważasz Sabinko... ;)
  12. Niestety nic nowego... :nonono2: Szkoda tylko, że nie może się chłopak nawet wybiegać jak inne psiaki...
  13. Piękny, duży pokaż się na pierwszej :roll: Po raz pierwszy dzisiaj :mad:
  14. Tylko czy w schronisku śnią się kolorowe sny o domkach i przygodach, czy wręcz przeciwnie... o kolejnym dniu bez człowieka... :nonono2:
  15. Co z resztą szczeniaków z lasu ? (przepraszam, ale nie przelecę całego wątku...)
  16. Przepraszam, ale mi umknęło... plakaty już porozwieszane ?
  17. [quote name='SleepingSun']ja tak robiłam i nic to nie dało:][/QUOTE] Trzeba chwilkę poczekać... ;) Admini też ludzie, nie siedzą tam 24h/dobę
  18. Narazie trzeba korzystać z tego co jest w 1 poście... chyba, że mam sklecić inny tekst ? ;)
  19. Moje jest tylko to zza krat, reszta to kierownicze fotki ;) Będę niedługo w schronisku, postaram się to wszystko ogarnąć, bo wiele psiaków ma zamówienie na zdjęcia ;)
  20. Jeśli pojawiają się na fb osoby kpiące z akcji, proponuję zgłaszać ich do administratora. W prawym rogu pod zdjęciem / komentarzem znajdziemy coś takiego jak raport. W ten sposób można zablokować prędzej czy później każdego gnoja... Poza tym można wejść na jego profil i również zgłosić, że treści przez niego rozpowszechniane są rażące.
  21. Bardzo przyjemna pokuta ;) Obiecuję przy następnej wizycie w schronisku, a to niebawem :razz:
  22. Majka, ogłaszasz gdzieś Chabe poza dgm ?
  23. Ok, dziękuju :):)
×
×
  • Create New...