-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Z góry przepraszam, jeśli napiszę coś nie tak. Jestem dziś w strasznych nerwach... Rozumiem, że psiak jest teraz łazikiem po Przemyślu ? A jest dla niego DT w Krakowie. I jest też transport (?!) W razie czego mogę wskoczyć do pociągu i zawieźć gościa do Krakowa. (no chyba, że ktoś z Rzeszowa udostępni auto :siara:) Powiedzcie tylko jak mogę pomóc... Mój numer 694 789 169. Dzwonić o [COLOR=red]każdej[/COLOR] porze ;)
-
Ogłaszam maleńką... eoferty.com.pl kupiepsa.pl drobne.centrumofert.pl sprzedasz.pl pineska.pl petworld.pl krakow.gumtree.pl kokosy.pl przygarnijzwierzaka.pl neeon.pl alegratka.pl adsy.pl pomocna.com.pl adopcjapsa.pl lento.pl animalia.pl aukcjezwierzat.pl doadopcji.pl morusek.pl oddamzadarmo.eu olx.pl offer.pl ogloszenia.com pajeczyna.pl tablica.pl psiegranemarzenia.pl Trzymać :kciuki: proszę ;) Sabinko, jak możesz, przekaż pakiecik na jakąś inną bidę... ;) Może kogoś, kto nie ma wątku :hmmmm:
-
Psiak jeszcze nie złapany... ciągle docierają za to maile do schroniska na ten temat :nonono2: Dobrze, że ludzie się interesują.
-
Oj tak... moim "dziadkowym ulubieńcem" jest Kolargol ;) A poza nim Londyś. Mam nadzieję, że chłopak nie znajdzie się niedługo w seniorach i szybko znajdzie domek... [URL=http://img810.imageshack.us/i/573image9.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/8391/573image9.jpg[/IMG][/URL]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wiem... cholerka... :angryy: Już drugi raz zakładam i nie kumam dalej jak mam to zrobić, by konto było założone jako strona. W którym momencie zaznacza się te ustawienia ? Brr... zakładałam dziś właśnie nowe z nadzieją, że w końcu wpadnę na to jak to działa :roll:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Podaję od razu linki do strony schroniska, gdzie więcej fotek ;) Nancy, 3 latka, wysterylizowana. Do niedawna jeszcze bardzo przestraszona. Otwiera się. [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=724&Itemid=7[/URL] [URL="http://img4.imageshack.us/i/724image4.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4200/724image4.jpg[/IMG][/URL] Szok, lat 6. Przesympatyczny maluch z uroczo wystającymi ząbkami :loveu: [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=598&Itemid=7[/URL] [URL="http://img228.imageshack.us/i/598image11.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8311/598image11.jpg[/IMG][/URL] Merdzik ma lat około 10, ale Merdzika nie da się nie kochać... :roll: Przeurocza mała buba, która na widok człowieka szaleje ze szczęścia. [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=140&Itemid=7[/URL] [URL="http://img220.imageshack.us/i/140image2.jpg/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3959/140image2.jpg[/IMG][/URL] To by były maine propositions ;)
-
Ale ale... mamy dużo innych małych. A Astra? ;-)
-
Olaboga nie napisałam z tego wszystkiego... :siara: Daliśmy jej około 14, ale może być i mniej i więcej. Oceniane po kondycji ogólnej, ząbkach... :roll: Waderciu, kobietę o wiek pytasz ? :D
-
Gosiu nie wrzuciłam jej na psiegrane, bo ostatnio miałam jakieś wielkie problemy z tą stroną i nie mogłam nic dodawać... :nonono2:
-
W takim razie pozdrowionka i wielkie głaskanie dla Twojej niuni :loveu: Mam nadzieję, że ktoś zdąży przekonać się jaka Carlowa rasa jest przekochana... ;)
-
[quote name='Gonia13']:crazyeye:Toż to klon mojej suni:crazyeye:.[/QUOTE] Goniu, może to znak... ? :siara:
-
[quote name='barb']Ale na schroniskowym Facebooku nie Cindy i Jenny ???? !!!!:shake:[/QUOTE] Nie logowałam się na schroniskowy. Ze swojego konta udostępniłam.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='barb']Nie w pasku. Czasem zwierzak jest przemieszczany z dalszego miejsca na bliższe. Przewaznie jak ma nowe zdjęcia. Na przyklad ostatnio Hackenbusch. Albo jak pamiętam Ufo.[/QUOTE] No tak - czyli na pasku. Takie psiaki przerzucamy na pasek, a one później wędrują w dół na pierwsze strony "psów do adopcji". Na razie jest kilka nowości, także nie przerzucam nikogo ze starszej ekipy. Ale jak nastanie chwila ciszy... ;) Charly, dam znać ;)
-
Dziękuję :loveu::loveu:
-
To ja podzielę się jedną zasłyszaną nie dawno historią z lecznicy LABRADOR :roll: Starsza Pani dostała od wnuczka na dzień babci... chomika. Zżyła się z maluchem już 3 lata. Dużo jak na chomika. Nagle maluch zaczął pokasływać. Pani pobiegła od razu do weta, choć wiedziała, że trudno będzie leczyć maleństwo w tym wieku. Ale takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał... Doktor obejrzał chomika, wziął go na ręce, zaprosił Panią do WC... spuścił chomika w klozecie z uśmiechem oznajmiając "kupi Pani sobie nowego za 5zł". Osobiście podałabym gnoja do sądu. :angryy: O Canisie zdanie mam jak najlepsze, jak powyżej. Natomiast Doktorka nie polecam :roll:
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Wyskakuj na górę piękny... tak tu u Ciebie cicho... :nonono2: -
[quote name='Collie'][url]http://img62.imageshack.us/img62/4222/385image8.jpg[/url] ta sierść ;) [/QUOTE] Ta tusza bym rzekła :D ostatnio się nam Astrusia roztyła w boksie :roll: [quote name='barb']Mozna by umieścić taką puchatą fotkę w Psach do adopcji na pierwszej stronie? Moze prędzej ktoś zwroci na nią uwage[/QUOTE] W tym pasku po prawej stronie ? Tam są zwierzaki nowo przyjęte. Sporadycznie przerzucamy tylko te z ostatnich stron, przy okazji dorabiania nowych zdjęć.
-
Z moich też niestety cisza przez ostatnie tygodnie... :nonono2: ale może coś w końcu ruszy. Trzeba czekać i wierzyć :roll:
-
A niech będą i dwa... ;) Myślę, że nie zaszkodzi, a co najwyżej pomoże :)