-
Posts
10349 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kikou
-
Sarunia już bez guza, jednak zwolniło się miejsce na zabieg wiec wczoraj byłyśmy na badaniach a dzisiaj była operacja. Wyniki wyszły w normie, zabieg sprawnie poszedł ale gojenie moze być trudne bo miejsce specyficzne. Widać ze niunia obolała bo bardzo ostrożnie siada no ale ma już "z glowy". Wszystkie rachunki, wyniki wstawię kiedyś w święta bo te ostatnie tygodnie są bardzo intensywne -czasu jeszcze mniej niż zwykle.
-
Dzisiaj przed odebraniem Ajeczki była też wizyta Sarki. Dr powiedział , że jej zmiana to guz warg sromowych i nie jest "rozlany" gdzieś do wnętrza, jest to nie najgorsza diagnoza ponieważ da się to jeszcze operować. Wygląda to tak: to wyzej to sromik Sary a to niżej to guzek. Mała musi brać antybiotyk do samego zabiegu, ponieważ jej ten guz podchodzi ropą. Zabiegu jeszcze nie umówiłam bo święta, trzeba zrobić badania krwi i jak lekarz wróci z przerwy świątecznej myśleć o zabiegu.
-
Tak, ostatnio co chwilę siusia i dużo pije, (podobne objawy daje tez moczówka, cukrzyca i po prostu niewydolność nerek pewnie jeszcze inne których nie znam) ale też obwisly brzuszek, chudość. Nie wiem jak duże doświadczenie ma wet z Cushingiem. :( zespol Cushinga moze u piesków dawać różne objawy, niby najczęściej niszczy najpierw skórę ale nie ma żadnej reguły, moze zniszczyć niemal każdy organ.