Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. podlinkowany banerek - może się przyda: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180310-Sochaczew-PUNTO-zA-amana-A-apa-wyrok-eutanazja?"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/punto.jpg[/IMG][/URL]
  2. wystawiłam nową aukcję dla Budrysa, tym razem już bez błędu - w tamtej ktoś zalicytował za 50 zł i następni się wycofywali bo nie mogli przebić zamknęłam tamtą aukcję (ale oczywiście kasa z niej będzie - wysłałam już maile do licytujących) nowy adres aukcji: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=930940243[/URL]
  3. To jeszcze jeden banerek ode mnie :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179758-Alarm-PowrA-t-z-dt-zakonczony-w-lecznicy-Pilnie-DT-DS"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/sopel.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='madcat1981']Zaklinam Cię..... tajemniczy obserwatorze... ujawnij swe oblicze...:diabloti:[/QUOTE] hmmm.... aukcja się właśnie skończyła.... Moria nic nie pisze, więc raczej nikt się nie odezwał poczekam do poniedziałku i jesli nie będzie żadnego odzewu, wznowię mu allegro
  5. dziewczyny tylko pamiętajcie, że fundacje muszą mieć faktury na wydatkowane pieniądze, więc jeśli p.Celina będzie miała fakturę na przytulisko, to będzie problem ze zwrotem kosztów aukcję wystawię jutro, bo dzisiaj się nie wyrobiłam
  6. [quote name='obraczus87']Hihi dobrze wiedziec :D Bo bedę miała do Ciebie prosbe hihi ;)[/QUOTE] jeśli coś dogowatego lub miaukowatego to zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/105775-Grafika-strony-www-dla-zwierzakA-w-w-potrzebie-nieodpA-atnie-oczywiA-cie[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/105775-Grafika-strony-www-dla-zwierzakA-w-w-potrzebie-nieodpA-atnie-oczywiA-cie"] [/URL]
  7. [quote name='AutumnWind']Allegro wyszło super, błędy się zdarzają, a i fundacja myślę nie ucierpi jak więcej cegiełek przypadkiem się sprzeda :)[/QUOTE] Na pewno. A wiecie, że jest już z allegro wpłata od kogoś kto NIE KUPIŁ cegiełek? Ludzie, którzy kupowali cegiełki na Mukiego (to był chyba rekord allegro 200 cegiełek w 24 godziny) prosili o podanie im linku do konta fundacji jak już będzie działało, więc roześlę ten link, tylko nie wiem czy dam radę dzisiaj w nocy czy dopiero jutro
  8. [quote name='obraczus87']Pewnie, że dociagniemy ;) każdy z nas sie uczy. Ja i tak podziwiam Cie za tak fajnie wykonane allegro. Dla mnie to czarna magia :)[/QUOTE] To mój zwód, więc dla mnie to jest tzw. pryszcz :) tylko z tą aukcją miałam taką jazdę dzisiaj w nocy i rano, że po prostu zapomniałam odhaczyć aukcję a zaznaczyć "Kup teraz"
  9. [quote name='obraczus87']Selenga spokojnie. Ale to znaczy, że to normalna licytacja wyszła??[/QUOTE] Tak ale na szczęście ludzie dość rozgarnięci są i wiedzą o co chodzi. Dodałam pod aukcją wyjaśnienie i może jakoś dociągniemy do końca
  10. tak, tylko ja schrzaniłam to allegro :( zapomniałam dać "kup teraz" a teraz już się nic nie da zmienić... no i cegiełek nie ubywa i ludzie kupują jakoś tak dziwnie przez to doo..pa wołowa ze mnie :placz:
  11. Od samego hopania wątku domek się raczej nie znajdzie. Potrzebne są ogłoszenia. Ogłaszałam Cykorka na allegro przez wiele miesięcy i mogę ogłaszać dalej, ale żeby to miało sens, potrzebne są dobre nowe fotki. Te które są na wątku już się tak opatrzyły na allegro, że nikt na nie nie zwraca uwagi
  12. Kiniu, ten dom już się zdecydował na jednego chorego psa, więc na pewno nie jest nieodpowiedzialny. Można sobie poradzić z opieką nad jednym chorym stworzeniem i po prostu nie dać rady zapewnić odpowiedniej opieki dwóm. Nie chcemy przecież, żeby Tosia miała zapewniona opiekę i leczenie KOSZTEM innego zwierzaka uratowanego ze schroniska.
  13. [quote name='obraczus87']Kochana, przepraszam. Kompletnie zapomniałam :) Zdjęcia właśnie poszły mailem :)[/QUOTE] Doszły, dziękuję :)
  14. [quote name='obraczus87']SELENGA - bardzo dziękuję za boskie allegro :) [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=927631050[/URL][/QUOTE] Kochana, ty mi nie dziękuj, ty mi załatw zdjęcia w wysokiej rozdzielczości bo przecie nie wyślę ludziom miniaturek :)
  15. Hmmm... jestem w szoku... właśnie dostałam maila od p.Janusza, że JUŻ WPŁYNĘŁA PIERWSZA WPŁATA NA BUDRYSA NA KONTO FUNDACJI - 50 zł
  16. Dziewczyny zacznijcie jej szukać DT - wystawię jej allegro cegiełkowe przez fundację Serce Serc (p.Janusz Orzechowski - dziewczyny z Wołomina będą wiedziały :) ) Jest młoda i ładna - jak się ją wyciągnie ze schronu i zdiagnozuje powinna szybko znaleźć dom
  17. Allegro cegiełkowe dla Budryska: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=927631050[/URL] zrobię jeszcze akcję marketingową i będzie dobrze :)
  18. Szlag mnie trafi na to @#%!*@^#^*@ (piiii,piiii,piii) allegro! Znowu wymyślili jakieś weryfikacje uniemożliwiające wystawienie aukcji z konta fundacji. Zażądałam wyjaśnień - jeśli rano się wszystko nie wyjaśni, to wystawię aukcję na swoim koncie
  19. [quote name='Awit'] Bóg Wam w dzieciach wynagrodzi:-)[/QUOTE] Ja się wybieram na emeryturę! Żadnych dzieci na emeryturze!!!
  20. [quote name='Awit']Pokryją koszty jeśli nie uzbieramy do końca całek kwoty? [/QUOTE] Dokładnie tak - jeżeli z allegro i z dogomanii nie uzbiera się pełna kwota, to fundacja dołoży
  21. [quote name='danal1983']ale aukcje charytatywne sa zwiolnione z prowizji i opłat[/QUOTE] Zdanie o pokryciu kosztów TEJ operacji nie dotyczy prowizji za allegro Fundacja Serce Serc pokryje koszty operacji Budryska Również wtedy jeśli się nie uda zebrać całej kwoty Poza tym Fundacja oferuje opiekunce Budryska wszelką inną niezbędna pomoc - transport na przykład. No ale fundacja to fundacja, pieniędzy z drzew nie zbiera - dlatego robimy allegro cegiełkowe.
  22. [quote name='Ingrid44']Ale Budrysek ma Wspaniale Cioteczki :) :) :)[/QUOTE] Hmmmm.... pan Janusz to raczej wujek jest.... Nikus zresztą też... :diabloti:
  23. wyobraźcie sobie, że Kamień ma obserwatora na allegro... ale jak zwykle pewnie nic z tego nie będzie... :(
  24. Jest zgoda Fundacji :) Dzisiaj będzie allegro cegiełkowe Cytuję maila od p. Janusza: "[I][FONT=Arial][SIZE=2]oczywiście TAK.[/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Arial][SIZE=2]Proszę wobec tego o pilne allegro na tego psiaka. Np. wpłaty pod tytułem BUDRYSEK. [/SIZE][/FONT][/I] [FONT=Arial][SIZE=2][B][I]Fundacja Serce Serc pokryje wówczas koszty tej operacji.[/I][/B]" Cokolwiek by to nie znaczyło.... [/SIZE][/FONT] Pilnie potrzebuję ZDJĘCIA :)
×
×
  • Create New...