Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. Czyli allegro nie wznawiać? Dzisiaj się właśnie skończyło :)
  2. bazarek od Julie na potrzeby Azylu :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/drobiazgi-kalendarze-bizuteria-na-klembow-do-20-02-a-131413"]Drobiazgi,kalendarze,bizuteria na Klembów-do 20.02 - Dogomania Forum[/URL] Bardzo was proszę o podnoszenie bazarku przez ten tydzień, potem sama się tym zajmę bardziej. Wybaczcie, że nie jestem na bieżąco - mam strategicznego, zagranicznego klienta, który od czasu do czasu wpada na genialne pomysły i wtedy zasuwamy po 16-20 godzin na dobę - właśnie wpadł w taki ciąg, ale już kończymy i ponadrabiam zaległości
  3. Kolejne "wypasione" allegro (full wyróżnienie) Zawrócony z ostatniej podróży - jeszcze wierzy (552515684) - Aukcje internetowe Allegro
  4. wznowione allegro Gwiazdy [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=552504433]Ruda bezdomna piękność - szuka domu na zawsze (552504433) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  5. wznowione allegro Dżiny [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=552491654"][B]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=552491654[/B][/URL]
  6. Spotkałam dzisiaj Panią Anię z Tobiaszkiem :) Chłopaczek wygląda zdrowo i pięknie, nie przytył już więcej. Ale zrobił się bardzo agresywny w stosunku do innych psów - niech no tylko któryś wykaże chęć podejścia do jego Pani i od razu wściekle szczerzy zęby, warczy i zagryzł by chyba jakby dorwał śmiałka :cool3: Potraktował tak dzisiaj mojego Guzika i Melę - oba moje psiaki zainteresowane były Tobiaszkiem a nie Panią Anią, ale on wyraźnie nie rozróżnia. A przy tym cały czas macha ogonem dla zmylenia przeciwnika. W domu z kotami dogaduje się dobrze, żółwia też już delikatnie nosi w pysku i nie próbuje zjeść, ale jedynym psem jakiego toleruje jest sunia siostry Pani Ani. Pani Ania pracuje nad nim i wierzy, że uda jej się przekonać go, że nikt mu nie zagraża i że nie ma zamiaru sprowadzać mu konkurenta.
  7. na allegro tez ma już 3 obsterwatorów, ale bezpośrednio nikt o nią na razie nie pyta :(
  8. Stuart ma cały czas obserwatora na allegro, ale jak na razie nic z tego nie wynika :(
  9. [quote name='sleepingbyday']o mader, selenga, nie zapeszaj. jak ja sie boję takich momentów... no wiem, panikara jestem.... :oops:[/quote] nie przejmuj się, ja też :) nie wznowiłam, ale i nie wykasowałam, wisi sobie schowane na wszelki wypadek
  10. No to może ja już nie będę Czortowi->Seniorowi->Oskarowi allegro wznawiać :D bardzo się cieszę - uwielbiam wywalać ogłoszenia z allegro
  11. oj zdenerwowałam się bardzo, nie wiedziałam co się dzieje i jak mu pomóc teraz już trochę wiem i jakoś sobie z tym poradzimy o ile oczywiście to nie są jakieś postępujące zmiany w mózgu mam nadzieję, że to tylko jakieś pourazowe zaszłości - wcale by mnie nie zdziwiło gdyby jakiś dawny kopniak trafił w główkę tego maleństwa i zostawił trwały ślad pogrzebię też na dogo, może znajdę jakieś rady
  12. [quote name='Negri_2008']Nie, sunia nie ma allegro[/quote] A ma już mieć?
  13. Guziczek miał dzisiaj straszny atak. Wygląda to na padaczkę. Pierwszy raz coś takiego widziałam. Decyzja weta - obserwować, ewentualnie badania jakieś przed podaniem leków. Opis w książce się zgadza, zalecenia: dieta niskobiałkowa i dużo witaminy B. Biedne to moje maleństwo :placz:
  14. Norka, wracaj na początek bo sobie wszyscy pomyślą, że całkiem się zadomowiłaś
  15. Pani Aniu, przepraszam, że nie odpisałam - nie wyrabiam się już zupełnie. Na allegro Mała Mela ma sporą "oglądalność" i jednego obserwatora, ale niestety nikt o nią nie pyta bezpośrednio. A ona co raz bardziej się zadomawia, obszczekuje gości i rozpycha się w łóżku :diabloti: Zaczynam się martwić, bo w marcu mam wyznaczony termin operacji i przez jakiś miesiąc będę wyłączona z normalnego życia. Guzik nie stwarza problemów, każdy go może wziąć na spacer właściwie (chociaż bardzo tego nie lubi), ale nie wiem jak będzie z Melą :(
  16. Nikt już o suni nie pamięta...
  17. Nie wyczułam jak głębokie są urazy psychiczne u suni - ona się panicznie boi mężczyzn, w obecności faceta jest jak sparaliżowana. A to była rodzina 4 osobowa, z facetem i 2 dzieci. Strach ją tam wykańczał i nie było sensu się nad nią znęcać. Szukam jej teraz domu z samymi kobietami. A sunia jest na prawdę fantastyczna :) tu jest jej wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mala-czarna-z-marek-poszukuje-domu-128145/[/URL]
  18. Ja jestem, tylko tak sobie cichutko obserwuję przymierzałam się, żeby może Karmelkowi dać DT, ale moja tymczasowiczka wróciła z nieudanej adopcji i nie da rady niestety :(
  19. Z największą przyjemnością zakończyłam allegro przed czasem - obserwator niech spada :)
  20. Matko! zupełnie jak mój Guzik - połamane żebra (i krzywo pozrastane), postrzelona łapka... Guzik już bezpieczny, Kostuś też będzie już bezpieczny, na pewno znajdzie dom. [quote] Panicznie boi sie wychodzenia na dwór. Kłądzie się, przulega całym ciałkiem do ziemi i zaczyna się trząść :shake:. Nie ma mowy o żadnym sioo itp.[/quote]Podobnie było z moją aktualną tymczasowiczką - przez 4 dni trzeba ją było wynosić na spacer albo siłą wyciągać na szelkach, bo za nic nie chciała opuścić mieszkania. W końcu się przekonała, że wróci i już było dobrze. Może warto spróbować i wyprowadzać go na spacer z innym psem - Malutka obserwowała zakładanie obroży Guzikowi i to on ją właściwie nauczył wychodzenia z domu, a nawet wsiadania do windy. I może warto spróbować z szelkami zamiast obroży - jeśli go ktoś dusił sznurem czy coś, to szelki nie będą mu się tak źle kojarzyły.
  21. [COLOR=Red][B]UWAGA![/B][/COLOR] Na stronie [URL="http://www.koalicja.org.pl"]Koalicja dla Zwierząt[/URL] , w zakładce "Komentarze" jest wyjaśnienie spowolnienia prac nad ustawą, apel o "akcję społeczną" oraz lista mailingowa do wykorzystania. Przydałby się jakiś tekst... Może na dogo powstanie?
  22. Państwo "miastowi" byli dzisiaj u suni. Zawieźli dla niej karmę i przysmaczki różne, zostawili tez pieniądze - w tych warunkach "miejscowi" zajmują się sunią dość dobrze, nie jest chuda, ma porządną budę (pan "miastowy" zrobił latem), szczęśliwie upilnowali i nie jest w ciąży. Ale państwo bardzo by chcieli żeby jednak trafiła do porządnego domu. Najlepiej w Warszawie żeby ją mogli odwiedzać od czasu do czasu :)
  23. W końcu jakieś imię mieć powinna, choćby tylko oficjalne :) A że Mała i Mela to bardzo podobne, więc póki co jest Mela
  24. hmmm... na allegro.. Kacperek... ma... obserwatora... mam nadzieję, że to nie jest jakiś analfabeta, który nie doczytał żeby nie obserwować jak się nie jest zdecydowanym, tylko człowiek świadomy, rozsądny i odpowiedzialny...
  25. [quote name='wtatara']szkoda że tak się stało. Domek jak sama piszesz fajny- moze innego pieska by wzięli[/quote] Z rozmowy z pania Anią wynika, że tak, ale jeszcze państwo nie zdecydowali czy teraz czy poczekają jeszcze trochę aż mała Natalka zacznie chodzić. nowe allegro dla suni [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=545102308]Skondensowana miłość - tylko dla pań (545102308) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
×
×
  • Create New...