-
Posts
6680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
bazarek od Julie na potrzeby Azylu :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/drobiazgi-kalendarze-bizuteria-na-klembow-do-20-02-a-131413"]Drobiazgi,kalendarze,bizuteria na Klembów-do 20.02 - Dogomania Forum[/URL] Bardzo was proszę o podnoszenie bazarku przez ten tydzień, potem sama się tym zajmę bardziej. Wybaczcie, że nie jestem na bieżąco - mam strategicznego, zagranicznego klienta, który od czasu do czasu wpada na genialne pomysły i wtedy zasuwamy po 16-20 godzin na dobę - właśnie wpadł w taki ciąg, ale już kończymy i ponadrabiam zaległości
-
Spełniły się nasze marzenia - Dżina ma wspaniały DOM ;-)
Selenga replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
wznowione allegro Dżiny [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=552491654"][B]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=552491654[/B][/URL] -
Cudny psiak latami na kablu elektrycznym! JUŻ W NOWYM DOMKU!!
Selenga replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Spotkałam dzisiaj Panią Anię z Tobiaszkiem :) Chłopaczek wygląda zdrowo i pięknie, nie przytył już więcej. Ale zrobił się bardzo agresywny w stosunku do innych psów - niech no tylko któryś wykaże chęć podejścia do jego Pani i od razu wściekle szczerzy zęby, warczy i zagryzł by chyba jakby dorwał śmiałka :cool3: Potraktował tak dzisiaj mojego Guzika i Melę - oba moje psiaki zainteresowane były Tobiaszkiem a nie Panią Anią, ale on wyraźnie nie rozróżnia. A przy tym cały czas macha ogonem dla zmylenia przeciwnika. W domu z kotami dogaduje się dobrze, żółwia też już delikatnie nosi w pysku i nie próbuje zjeść, ale jedynym psem jakiego toleruje jest sunia siostry Pani Ani. Pani Ania pracuje nad nim i wierzy, że uda jej się przekonać go, że nikt mu nie zagraża i że nie ma zamiaru sprowadzać mu konkurenta. -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
na allegro tez ma już 3 obsterwatorów, ale bezpośrednio nikt o nią na razie nie pyta :( -
oj zdenerwowałam się bardzo, nie wiedziałam co się dzieje i jak mu pomóc teraz już trochę wiem i jakoś sobie z tym poradzimy o ile oczywiście to nie są jakieś postępujące zmiany w mózgu mam nadzieję, że to tylko jakieś pourazowe zaszłości - wcale by mnie nie zdziwiło gdyby jakiś dawny kopniak trafił w główkę tego maleństwa i zostawił trwały ślad pogrzebię też na dogo, może znajdę jakieś rady
-
Tola, która mogła być kaleką ma nowy dom!!!
Selenga replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='Negri_2008']Nie, sunia nie ma allegro[/quote] A ma już mieć? -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Pani Aniu, przepraszam, że nie odpisałam - nie wyrabiam się już zupełnie. Na allegro Mała Mela ma sporą "oglądalność" i jednego obserwatora, ale niestety nikt o nią nie pyta bezpośrednio. A ona co raz bardziej się zadomawia, obszczekuje gości i rozpycha się w łóżku :diabloti: Zaczynam się martwić, bo w marcu mam wyznaczony termin operacji i przez jakiś miesiąc będę wyłączona z normalnego życia. Guzik nie stwarza problemów, każdy go może wziąć na spacer właściwie (chociaż bardzo tego nie lubi), ale nie wiem jak będzie z Melą :( -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Nikt już o suni nie pamięta... -
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Selenga replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
Nie wyczułam jak głębokie są urazy psychiczne u suni - ona się panicznie boi mężczyzn, w obecności faceta jest jak sparaliżowana. A to była rodzina 4 osobowa, z facetem i 2 dzieci. Strach ją tam wykańczał i nie było sensu się nad nią znęcać. Szukam jej teraz domu z samymi kobietami. A sunia jest na prawdę fantastyczna :) tu jest jej wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mala-czarna-z-marek-poszukuje-domu-128145/[/URL] -
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Selenga replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
Ja jestem, tylko tak sobie cichutko obserwuję przymierzałam się, żeby może Karmelkowi dać DT, ale moja tymczasowiczka wróciła z nieudanej adopcji i nie da rady niestety :( -
Postrzelony śrutem-KOSTUŚ ZAGINĄŁ-ODNALEZIONY i w swoim domu
Selenga replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
Matko! zupełnie jak mój Guzik - połamane żebra (i krzywo pozrastane), postrzelona łapka... Guzik już bezpieczny, Kostuś też będzie już bezpieczny, na pewno znajdzie dom. [quote] Panicznie boi sie wychodzenia na dwór. Kłądzie się, przulega całym ciałkiem do ziemi i zaczyna się trząść :shake:. Nie ma mowy o żadnym sioo itp.[/quote]Podobnie było z moją aktualną tymczasowiczką - przez 4 dni trzeba ją było wynosić na spacer albo siłą wyciągać na szelkach, bo za nic nie chciała opuścić mieszkania. W końcu się przekonała, że wróci i już było dobrze. Może warto spróbować i wyprowadzać go na spacer z innym psem - Malutka obserwowała zakładanie obroży Guzikowi i to on ją właściwie nauczył wychodzenia z domu, a nawet wsiadania do windy. I może warto spróbować z szelkami zamiast obroży - jeśli go ktoś dusił sznurem czy coś, to szelki nie będą mu się tak źle kojarzyły. -
[COLOR=Red][B]UWAGA![/B][/COLOR] Na stronie [URL="http://www.koalicja.org.pl"]Koalicja dla Zwierząt[/URL] , w zakładce "Komentarze" jest wyjaśnienie spowolnienia prac nad ustawą, apel o "akcję społeczną" oraz lista mailingowa do wykorzystania. Przydałby się jakiś tekst... Może na dogo powstanie?
-
Miała umrzeć, wyrok został odroczony...Udalo się - sunia ma dom :)
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
Państwo "miastowi" byli dzisiaj u suni. Zawieźli dla niej karmę i przysmaczki różne, zostawili tez pieniądze - w tych warunkach "miejscowi" zajmują się sunią dość dobrze, nie jest chuda, ma porządną budę (pan "miastowy" zrobił latem), szczęśliwie upilnowali i nie jest w ciąży. Ale państwo bardzo by chcieli żeby jednak trafiła do porządnego domu. Najlepiej w Warszawie żeby ją mogli odwiedzać od czasu do czasu :) -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
W końcu jakieś imię mieć powinna, choćby tylko oficjalne :) A że Mała i Mela to bardzo podobne, więc póki co jest Mela -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']szkoda że tak się stało. Domek jak sama piszesz fajny- moze innego pieska by wzięli[/quote] Z rozmowy z pania Anią wynika, że tak, ale jeszcze państwo nie zdecydowali czy teraz czy poczekają jeszcze trochę aż mała Natalka zacznie chodzić. nowe allegro dla suni [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=545102308]Skondensowana miłość - tylko dla pań (545102308) - Aukcje internetowe Allegro[/url]