-
Posts
6680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
Bazarek na sochaczewskie psiaki [B][url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/kalendarz-album-muzyka-od-zuczka-na-sochaczew-do-25-01-a-129550]Kalendarz,album, muzyka od Żuczka na Sochaczew - do 25.01 - Dogomania Forum[/url][/B]
-
Sochaczew - Vega, niestety wróciła do schroniska
Selenga replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Bazarek na sochaczewskie psiaki [B][url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/kalendarz-album-muzyka-od-zuczka-na-sochaczew-do-25-01-a-129550]Kalendarz,album, muzyka od Żuczka na Sochaczew - do 25.01 - Dogomania Forum[/url][/B] -
Bazarek na sochaczewskie psiaki: [B] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/kalendarz-album-muzyka-od-zuczka-na-sochaczew-do-25-01-a-129550]Kalendarz,album, muzyka od Żuczka na Sochaczew - do 25.01 - Dogomania Forum[/url][/B]
-
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Panienka została dzisiaj wykąpana. Woda była czarna. Za to teraz dziewczyna jest puchata i mięciutka - nic tylko przytulać :) -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Wszyscy o tobie chyba zapomnieli, Mała -
Miała umrzeć, wyrok został odroczony...Udalo się - sunia ma dom :)
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
Bardzo Ci dziękuję za chęć pomocy :) Myślę jednak, że to w tej chwili nie bardzo ma sens żeby ją transportować spod Radomia do Torunia i za 2-3 tygodnie spowrotem. Sunia nie tak dawno miała cieczkę, podobno udało się ją uchronić przed ciążą i mam nadzieję, że przed następną cieczka uda się znaleźć jej stały dom. -
Miała umrzeć, wyrok został odroczony...Udalo się - sunia ma dom :)
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
Dowiem się :) Czy to znaczy, że ona mogłaby u ciebie mieć DT czy tylko na czas sterylki? -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Mała została dzisiaj odrobaczona, cała reszt zwierzyńca też. W najbliższym czasie czeka jeszcze dziewczynę kąpiel bo trochę się drapie, przejrzeliśmy sierść i pcheł nie stwierdzono, więc myślę, że po prostu brudna jest. Poza tym oberwała dzisiaj kawałek tapety przy drzwiach - bardzo rozpacza jak wychodzę z domu bez niej i Guzika. -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Wiem, tylko doba na 24 godziny... -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Selenga replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Bazarek na Twoich podopiecznych [B][url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/psie-sweterki-na-splate-dlugu-joli_k-biedactwa-budryska-do-20-02-a-129388]Psie sweterki na spłatę długu Joli_K i biedactwa Budryska - do 20.02 - Dogomania Forum[/url][/B] -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']aha, ale moze wrto spróbować. A ma inne ogloszenia?[/quote] Ma tylko allegro i ogłoszenia drukowane, rozwieszone przez Paulinę Postaram się znaleźć trochę czasu żeby się porejestrować na innych portalach ogłoszeniowych i porobię jej więcej ogłoszeń No i oczywiście wszystkim na prawo i lewo opowiadam, że ona jest do oddania w bardzo dobre ręce. A Mała rzeczywiście czuje się juz bezpieczna, nawet na spacerach nie wykazuje objawów paniki, nawet zdarza się jej podejść do kogoś i obwąchać (oczywiście pod warunkiem, że wcześniej Guzik się z tą osoba przywita entuzjastycznie). Dzisiaj też pierwszy raz bawiła się z Dusią - dwie małe czarne kotłowały się i ganiały po mieszkaniu :) -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Przejrzałam wątki z tego działu, ale Mała nie bardzo na nie pasuje - na wątek Wandy jest za młoda i za duża, inne wątki budzą wątpliwości co do odpowiedzialności potencjalnych opiekunów. Wstawiłam ją na jeden z wątków, chociaż jest za młoda też. -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
chodź Mała, same sobie pójdziemy na początek... -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
biorąc pod uwagę zainteresowanie Małą na allegro i na dogo, to tego się właśnie obawiam, no bo przecież jej nie wyrzucę... nawet ogłoszenia ma tylko na allegro, bo ja nie mam kont gdzie indziej i nie mam kiedy się zająć rejestracjami na innych portalach -
Jakiś czas temu Julie przesłała mi zdjęcia fantów na bazarek i w końcu udało mi się znaleźć czas na przygotowanie bazarku: [B][url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/kosmetyczka-zeszyty-gadzety-na-przytulisko-w-klembowie-do-25-01-a-129189]kosmetyczka, zeszyty, gadżety na przytulisko w Klembowie, do 25.01 - Dogomania Forum[/url][/B]