Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. Bazarek na sochaczewskie psiaki [B][url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/kalendarz-album-muzyka-od-zuczka-na-sochaczew-do-25-01-a-129550]Kalendarz,album, muzyka od Żuczka na Sochaczew - do 25.01 - Dogomania Forum[/url][/B]
  2. Bazarek na sochaczewskie psiaki [B][url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/kalendarz-album-muzyka-od-zuczka-na-sochaczew-do-25-01-a-129550]Kalendarz,album, muzyka od Żuczka na Sochaczew - do 25.01 - Dogomania Forum[/url][/B]
  3. Bazarek na sochaczewskie psiaki: [B] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/kalendarz-album-muzyka-od-zuczka-na-sochaczew-do-25-01-a-129550]Kalendarz,album, muzyka od Żuczka na Sochaczew - do 25.01 - Dogomania Forum[/url][/B]
  4. Panienka została dzisiaj wykąpana. Woda była czarna. Za to teraz dziewczyna jest puchata i mięciutka - nic tylko przytulać :)
  5. Wszyscy o tobie chyba zapomnieli, Mała
  6. Bardzo Ci dziękuję za chęć pomocy :) Myślę jednak, że to w tej chwili nie bardzo ma sens żeby ją transportować spod Radomia do Torunia i za 2-3 tygodnie spowrotem. Sunia nie tak dawno miała cieczkę, podobno udało się ją uchronić przed ciążą i mam nadzieję, że przed następną cieczka uda się znaleźć jej stały dom.
  7. Agusia ma obserwatora na allegro... Może tym razem.... to nie będzie analfabeta, który nie umie czytać :mad:
  8. Dowiem się :) Czy to znaczy, że ona mogłaby u ciebie mieć DT czy tylko na czas sterylki?
  9. Mała została dzisiaj odrobaczona, cała reszt zwierzyńca też. W najbliższym czasie czeka jeszcze dziewczynę kąpiel bo trochę się drapie, przejrzeliśmy sierść i pcheł nie stwierdzono, więc myślę, że po prostu brudna jest. Poza tym oberwała dzisiaj kawałek tapety przy drzwiach - bardzo rozpacza jak wychodzę z domu bez niej i Guzika.
  10. Wiem, tylko doba na 24 godziny...
  11. Bazarek na Twoich podopiecznych [B][url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/psie-sweterki-na-splate-dlugu-joli_k-biedactwa-budryska-do-20-02-a-129388]Psie sweterki na spłatę długu Joli_K i biedactwa Budryska - do 20.02 - Dogomania Forum[/url][/B]
  12. ja też będę bardzo bardzo mocno trzymac kciuki
  13. może coś się komus spodoba na bazarku? [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kosmetyczka-zeszyty-gadzety-na-przytulisko-w-klembowie-do-25-01-a-129189/[/URL][/B]
  14. a ja zapraszam na bazarek http://www.dogomania.pl/forum/f99/domowa-ceramika-ozdobna-na-umierajaca-sunie-do-25-01-a-129192/
  15. [quote name='sleepingbyday'] może by tak podmienić allegro na jakiegos innego pieska? kto robił allegro piNgusiowi? BO MAM KANDYDATA! [/quote] Ja robiłam, właśnie się skończyło :) Podeślij info o kandydacie, rachunek na allegro udało się zapłacić, więc mogę go wystawić
  16. [quote name='malagos']aha, ale moze wrto spróbować. A ma inne ogloszenia?[/quote] Ma tylko allegro i ogłoszenia drukowane, rozwieszone przez Paulinę Postaram się znaleźć trochę czasu żeby się porejestrować na innych portalach ogłoszeniowych i porobię jej więcej ogłoszeń No i oczywiście wszystkim na prawo i lewo opowiadam, że ona jest do oddania w bardzo dobre ręce. A Mała rzeczywiście czuje się juz bezpieczna, nawet na spacerach nie wykazuje objawów paniki, nawet zdarza się jej podejść do kogoś i obwąchać (oczywiście pod warunkiem, że wcześniej Guzik się z tą osoba przywita entuzjastycznie). Dzisiaj też pierwszy raz bawiła się z Dusią - dwie małe czarne kotłowały się i ganiały po mieszkaniu :)
  17. Przejrzałam wątki z tego działu, ale Mała nie bardzo na nie pasuje - na wątek Wandy jest za młoda i za duża, inne wątki budzą wątpliwości co do odpowiedzialności potencjalnych opiekunów. Wstawiłam ją na jeden z wątków, chociaż jest za młoda też.
  18. chodź Mała, same sobie pójdziemy na początek...
  19. biorąc pod uwagę zainteresowanie Małą na allegro i na dogo, to tego się właśnie obawiam, no bo przecież jej nie wyrzucę... nawet ogłoszenia ma tylko na allegro, bo ja nie mam kont gdzie indziej i nie mam kiedy się zająć rejestracjami na innych portalach
  20. na razie odnowiłam jej znowu allegro tym razem "full wypas" [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=529904730]Malutka,cichutka,skromniutka sunia po przejściach (529904730) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  21. Bazarek na sunię Domowa ceramika ozdobna na umierającą sunię - do 25.01 - Dogomania Forum
  22. Jakiś czas temu Julie przesłała mi zdjęcia fantów na bazarek i w końcu udało mi się znaleźć czas na przygotowanie bazarku: [B][url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/kosmetyczka-zeszyty-gadzety-na-przytulisko-w-klembowie-do-25-01-a-129189]kosmetyczka, zeszyty, gadżety na przytulisko w Klembowie, do 25.01 - Dogomania Forum[/url][/B]
  23. Ja tez poproszę zdjęcia i opisy - pora stronę uruchomić :)
×
×
  • Create New...