-
Posts
6680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
Allegro dla Almy, wyróżnione [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=614637451]Alma,śliczna czekoladowa sunia chce znów kochać (614637451) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
kolejny raz allegro... [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=614617403]Super-Pigwa, mała, dzielna sunia czeka na Ciebie (614617403) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
Spełniły się nasze marzenia - Dżina ma wspaniały DOM ;-)
Selenga replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
no właśnie ja też czekam na jakies info, bo nie wiem wznawiać ogłoszenie na allegro czy poczekać? -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
ufff, dopiero dzisiaj mogę z czystym sumieniem odpowiedzieć: TAK, TYTUŁ JEST DO ZMIANY A WĄTEK DO PRZENIESIENIA :) Zadzwoniła dzisiaj do mnie Mama p.Małgosi i wreszcie wypytałam o Melutkę. Na początku było ciężko - bała się, nie chciała wychodzić, nie załatwiała się... To samo było u mnie na początku. Pani brała ją do łóżka, mówiła do niej, głaskała, przytulała.... Sunia chodziła za nią, chodziła za Babcią, ale była cały czas niepewna i przestraszona. Stopniowo się oswajała i przyzwyczajała do nowych warunków, czuła się co raz pewniej. Kiedy przyjechała na święta p.Małgosia, Melutka od razu uznała ją za swoją panią i teraz to ona jest dla Meli najwazniejsza :) Jak powiedziała Mama p. Małgosi: "odzyskam ją chyba dopiero jak córka wyjedzie do Niemiec". Mnie się wydaje, że Meli nie ma u mnie już wieki całe, ale to minęło dopiero 2 tygodnie i jak mówią jej nowe opiekunki, Mela rządzi całą rodziną i obszczekuje wszystkich naokoło :) Akceptuje też "rodzinnych" facetów. Ale obcych nadal się boi. Zdjęcia są robione, p.Małgosia nakręciła też filmik z Melą w roli głównej, ale musimy na to jeszcze trochę poczekać aż p.Małgosia wróci do Niemiec, bo z domu nie ma jak wysłać. Bardzo się cieszę, że Melutka trafiła na tak wspaniałych Ludzi. Jak wiadomo zwierzeta to wyczuwają - niedaleko ich domu jacyś ludzie wyrzucili z samochodu cocker spaniela, przerażony i zdezorientowany psiak trafił prosto do tego domu, a wpuszczony do środka udał się od razu do pokoju p. Małgosi :) Być może zostałby na stałe, jako piąty pies w rodzinie, ale przyjechali z gminy i zabrali psa - znaleźli mu nowy dom u kogoś, kto właśnie stracił swojego kochanego psiaka. Dobrze wiedzieć, że takie rzeczy też się u nas dzieją. -
Na drugim końcu świata Maksia odnalazło szczęście...
Selenga replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
danka1234 jest ze Słupska i wiem, ze jeździła z psami np. do Warszawy do Poznania ma chyba bliżej :) zapytać chyba warto -
Na drugim końcu świata Maksia odnalazło szczęście...
Selenga replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, skontaktucie się może z danka1234 - ona czasem jeździ z psami, może akurat się da zgrać jakiś transport choćby łączony w zachodnio-pomorskim na mapie dogo jeszcze deklarują pomoc w transporcie Graeven, Judytka i izabela29, a z podkarpackiego agusiazet, Ulka18, kocisz, monka-stw i kaskadaffik jakby był transport łączony przez Warszaw, to możecie też pati-c zapytać czy by nie odebrała psa od was jakby co to u mnie może poczekać kilka dni na dalszy przerzut na Pomorze -
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
Selenga replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przywrócony banerek dla Trufelka, trzeba jeszcze raz skopiować -
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Selenga replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
właśnie miałam napisać, że się na allegro pojawił obserwator, a tu już nawet wizyta umówiona :D -
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Selenga replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
prawie 1100 osób zajrzało do niego na allegro, ale co z tego? :( -
wznowione allegro Pigwy [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=604528047]Pigwa jest dobra na wszystko :) (604528047) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
Selenga replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']ciekawe czy jeszcze ma mi i Małgosi to w jaki sposób go wywlekłyśmy z budy - :placz:. Przepraszam piesku, ale sam nie chciałeś wyjść.[/quote] Nie wiem czy wam to pamięta, może kiedyś się uda to sprawdzić. Jesli o mnie chodzi, to ciągle jestem numerem drugim po jego ukochanej pani, nawet jak się spotkamy na spacerze to się przytula tak mocno, mocno. P.Teresa uważa, że dlatego tak bardzo polubił mojego ojca i to od pierwszego spotkania - widocznie mój tata trochę pachnie mną (albo oboje pachniemy Guzikiem i Melą) -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Selenga replied to APSA's topic in Już w nowym domu
No cioteczki - zdjęcia jak senne marzenie :) Chyba się chłopcy zakolegowali - nie ma to jak cierpliwy wujek :) [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/fiodor/130.jpg[/IMG] wszystko trzeba dokładnie obejrzeć [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/fiodor/123.jpg[/IMG] założę się, że mnie nie poznajecie :) [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/fiodor/127.jpg[/IMG] jakie fajne chłopaki :) [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/fiodor/129.jpg[/IMG] czasem odpoczywam sam... [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/fiodor/126.jpg[/IMG] a czasem z Gackiem [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/fiodor/124.jpg[/IMG] co nam więcej trzeba do szczęścia? [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/fiodor/128.jpg[/IMG] Hej, ciotki, to ja, wasz szczęśliwy Bambaryłek, eee, Fiodor znaczy się :) [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/fiodor/125.jpg[/IMG] -
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
Selenga replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Czy mi się wydaje...czy jemu się troszkę przytyło :cool3: Piękniutki jest :loveu:[/quote] Troszkę? To jest teraz mały tłuściutki kluseczek :) Ale nie jest zapasiony, dużo biega bo p.Teresa wychodzi z nim na długie spacery. On ma taką budowę, że przód ma dość pękaty, za to tył ma dużo szczuplejszy, chociaż też troszkę mu tu przybyło objętości od czasu jak przyjechał ze schroniska. I rzeczywiście śliczny chłopak jest teraz :) -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Selenga replied to APSA's topic in Już w nowym domu
możesz wysłać zdjęcia mailem na adres [email][email protected][/email] to je wstawię mogły się nie pokazać bo najpierw chyba trzeba zdjęcia umieścić na jakimś serwerze i na forum podać tylko link do nich -
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
Selenga replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Niespodzianka: Pani poszła i mnie zostawiła [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/niesm/zuczek10.jpg[/IMG] ale wróci prawda? [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/niesm/zuczek9.jpg[/IMG] Żuczek spędził u mnie niedawno kilka godzin bo p.Teresa musiała zrobić badania w szpitalu. Trochę był zestresowany, nie mógł zrozumieć dlaczego nie jest w domu, ale poprzytulany i podrapany po brzuszku wyluzował się. Bardzo był grzeczny - nawet Dusi nie ganiał (no może prawie nie ganiał, raz ją pogonił). Bardzo mu przypadł do gustu mój ojciec, nie szczekał na niego, nie łapał za spodnie tylko domagał się głaskania i drapania za uchem. No i oczywiście mnie też męczył o pieszczotki :) Uspokoił się jak znalazł plamę słońca przy balkonie - spał sobie spokojnie dopóki słońce nie schowało się całkiem -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Nie udało mi się wczoraj skontaktować z pati-c ani z nowym domkie Meli, ale dzisiaj odebrałam wiadomość od Pati: "[I]Podróż minęła ok. Mała strasznie wędrowała po całym aucie,widać było,że jest b.zestresowana i nie może znaleźć sobie miejsca. Dwa razy wymiotowała wodą. Bidulce doskwierała choroba lokomocyjna. Mimo to, też z wielką ciekawością wyglądała przez okno. Pod koniec podróży znalazła sobie wygodne miejsce na podłodze przed przednim siedzeniem-leżała tam torba i sweter i chyba poczuła się bezpiecznie,bo w końcu usnęła. Na miejscu miałyśmy z nową Panią małej niezły stres - Mela wyszła z szelek i zaczęła od nas odchodzić - a obok szosa (na szczęście rejon b.na uboczu i prawie nic nie jeździło) Zaczęłam za nią iść,wołać i cmokać. W końcu zatrzymała się i dała do siebie podejść. Musiała przeżywać niezły stres,ale po kilku godzinach wspólnej jazdy uznała,że może mi choć ciutkę zaufać. Dała się wziąć na ręce i zaniosłam ją do domu. Dostała tam jeść i masę zabawek. Nowa Pani jest b.sympatyczna i otwarta. Zapraszała na obiad,ale musiałam się "zwijać" do Wawy. Porozmawiałyśmy trochę - umowę będzie podpisywać jej córka - będzie się zapewne z Tobą kontaktować. Dziś dostałam smsa,że mała zaczyna się powolutku przełamywać. Sądzę,że wszystko będzie ok[/I]." Kamień mi spadł z serca :) Serdecznie dziękuję Pati :) -
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Selenga replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
allegro Maksia, porządnie wyróżnione [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=601457382]Uratował czyjeś życie, teraz jest niepotrzebny (601457382) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] -
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Selenga replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
robić mu już allegro czy poczekać na rozmowę z Irenką? -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Guziczek nie, w końcu nikt mu jedzenia z miski nie wyjada i nie przepycha się do pani na kolana :) Ale Duśka się na mnie obraziła -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Melutka już w nowym domu. Kilka minut temu dostałam smsa od Pati -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
No jakoś to przeżyliśmy :) Najważniejsze, że Meli będzie dobrze. Magda, będę miała do Ciebie jeszcze prośbę o wizytę poadopcyjną za jakiś czas. Ja wiem, że Mela będzie szczęśliwa, ale to nie to samo wiedzieć a widzieć :) -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][B]POJECHAŁA!!![/B][/COLOR] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Założyłam jej wątek na transportowym i odezwała się pati-c. Wszystko uzgodniłyśmy z p.Małgosią. No i właśnie kilka minut temu Pati zabrała Małą w daleką drogę na drugi koniec Polski. Jak dojadą to się odezwie, a jak wróci to napisze na wątku wrażenia. Pati zabrała ze sobą swojego psa, więc Małej nie będzie smutno i nie będzie się tak bardzo denerwowała :)