Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. [quote name='Ziutka']Pamiętam jak go tak nazywał :evil_lol: " i wy go chcecie zabierać ? :crazyeye: przecież to diabeł tasmański :diabloti: " :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] No jakby Pana Rafała tak potraktowano jak Żuczka, to pewnie też by się zrobił jak diabeł tasmański :evil_lol: Zresztą nasz Żuczek tak jakby troszkę podobny do diabła tasmańskiego... [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/niesm/diabel.jpg[/IMG] Jak się rano Pani Teresie wyrywał do mnie, to nawet nawarczał na jakiegoś rowerzystę, bo mu przeszkadzał biec po chodniku...
  2. a ona jakieś ogłoszenia ma? bo na allegro jej nie znalazłam...
  3. [quote name='Becia2222'] I mam jeszcze jedno pytanko. Czy na dogo można zakładać wątki i ogłaszać też inne zwierzaki, np. koty? [/quote] Można :) Jest taki dział na dogomanii: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f486/]Inne zwierzęta - Dogomania Forum[/url] Ja mam stamtąd swoją jednooką koteczkę-księżniczkę
  4. Muszę zmienić godziny spacerów z Guzikiem, bo spacerujemy w tym samym czasie co Pani Teresa z Żuczkiem i wystarczy że Żuczek zobaczy mnie albo Guzika (albo nas poczuje jak idziemy z wiatrem) to takiego przyspieszenia dostaje i tak ciągnie na smyczy, że Pani Teresa musi nieźle się nabiegać, a to starsza osoba jest przecież :evil_lol: A teraz niespodzianka: [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/niesm/zuczek12.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/niesm/zuczek13.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/niesm/zuczek14.jpg[/IMG] Pani Teresa mówi, że on się bardzo kochany zrobił :)
  5. no właśnie, wypluj jej gwiazda po prostu pilnuje żeby trafiła do TEGO człowieka widocznie TEN jeszcze nie znalazł ogłoszenia ale to tylko kwestia czasu, na pewno ją znajdzie
  6. no to ja podmieniam banerki :) nie szukamy przecież ostatniego portu
  7. Trochę się spóźniłam chyba, ale wrzucam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kto-uczesze-marleya-zwyczajnie-niezwyczajny-pies-szuka-domu-138638"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/marley5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kto-uczesze-marleya-zwyczajnie-niezwyczajny-pies-szuka-domu-138638"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/marley4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kto-uczesze-marleya-zwyczajnie-niezwyczajny-pies-szuka-domu-138638"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/marley3.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='eski']Z bazarków mamy już dla Piracika - jesli dobrze liczę - 248,50 zł :multi:[/quote] Już nieaktualne :diabloti:
  9. ediiiii, do ogłoszeń potrzebne są ZDJĘCIA, dobre aktualne zdjęcia ja mu mogę zrobić allegro, już kiedyś mu robiłam, ale bez porządnych zdjęć to skutek będzie żaden
  10. Mogę zrobić szczeniaczkom allegro, tylko poproszę o jakieś szczegóły o nich - np. czy będą duże
  11. Obiecany bazarek dla Suzi, z przedmiotów ofiarowanych przez fibi [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/bardzo-seksowna-pizamka-buty-na-badania-hotel-malej-suzi-do-31-05-a-138427]bardzo seksowna piżamka + buty na badania i hotel małej Suzi do 31.05 - Dogomania Forum[/url]
  12. banerek zrobię :) skończyłam te bazarki po północy i już nie dało rady :) a policzyłaś dobrze :)
  13. [B]Niewielki bazarek [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/swiece-komplet-zapachowy-na-koty-joli_k-do-30-05-a-138406"]Świece+komplet zapachowy na koty Joli_K do 30.05 - Dogomania Forum[/URL]
  14. [B]Niewielki bazarek na spłatę długu[/B] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/swiece-komplet-zapachowy-na-koty-joli_k-do-30-05-a-138406]Świece+komplet zapachowy na koty Joli_K do 30.05 - Dogomania Forum[/url]
  15. [B]Pozostałe bazarki [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/ciuchy-dla-duzych-malych-na-operacje-pirata-do-30-05-a-138400"]Ciuchy dla dużych i małych na operację Pirata do 30.05 - Dogomania Forum[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/elegancka-bizuteria-na-operacje-pirata-do-30-05-a-138402"]Elegancka biżuteria na operację Pirata do 30.05 - Dogomania Forum[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-dziecka-pupila-zabawki-na-operacje-pirata-do-30-05-a-138403"]Dla dziecka i pupila - zabawki na operację Pirata do 30.05 - Dogomania Forum[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/madre-ksiazki-muzyka-klasyczna-na-operacje-pirata-do-30-05-a-138404"]Mądre ksiązki i muzyka klasyczna na operację Pirata do 30.05 - Dogomania Forum[/URL]
  16. dwa pierwsze bazarki gotowe: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/kosmetyki-na-operacje-pirata-do-30-05-a-138397]Kosmetyki na operację Pirata - do 30.05 - Dogomania Forum[/url] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/cos-dla-domu-na-operacje-pirata-do-30-05-a-138395]Coś dla domu na operację Pirata - do 30.05 - Dogomania Forum[/url]
  17. [quote name='tula'] Eski, Selenga wielkie dzięki że organizujecie bazarek dla Piracika, napewno bardzo mu jest potrzebny:loveu::loveu: [/quote] Bazarek??? To będzie MEGA BAZAR :) Dostałam od Eski ponad 100 zdjęć :)
  18. wznowione allegro Almy [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=642005102]Czekoladka? Proszę bardzo - Alma szuka domu (642005102) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  19. nie no cioteczki, oczywiście że nie chodziło mi o allegro już zaraz :) za mało wiemy o suni i nie wiadomo do kogo podać kontakt ja tylko zgłaszam, że jak już będzie coś wiadomo to allegrem mogę się zająć tylko lepiej mi przypomnijcie, bo wątków dużo, a doba krótka no i ja już mam sklerozę
  20. możesz wysłać do mnie tez przygotowuję bazarek dla niego to mogę zrobić dwa :)
  21. 1. Banerek dla suni, podlinkowany: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mloda-sunia-z-wioski-swiercze-woj-mazowieckie-potrzebuje-pomocy-ze-swiercz-137909/"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/lala.jpg[/IMG][/URL] 2. Mogę pomóc w bazarku - jakbyś fibi zrobiła zdjęcia i mi wysłała na maila, to bazarek przygotuję, potem żeby nie podnosić kosztów, mogłabyś powysyłać rzeczy do osób, które je wylicytują 3. mogę zrobić suni allegro
  22. Szczerze mówiąc to nie wiem, zgłosiła się osoba niby zainteresowana sunią, ale zgłosiła się też w sprawie innego ogłaszanego przeze mnie psa i nie wygląda to zbyt poważnie... Zobaczymy. W każdym razie "miastowi" powiedzieli, że wszystko dokładnie sprawdzą, bo nie oddadzą suni w niepewne ręce :)
  23. Powodzenia Pigwuniu :)
×
×
  • Create New...