Onaa
Members-
Posts
26984 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Onaa replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=#8b0000][B]Kontakt do mnie w sprawie adopcji Drama: [/B][/COLOR][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=3][COLOR=#000000][B][email protected][/B][/COLOR][/SIZE][/EMAIL] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]0-600-968-755[/COLOR][/SIZE][/B] Ja taki kontakt podawałam w ogłoszeniach psiaka ! to jest z 1-ej strony ! Mam nadzieję że dobrze :) -
[B][SIZE=3]jakie badania on miał robione ? a jakie jeszcze powinien ?[/SIZE][/B] może potzrebna jest jeszcze konsultacja lekarska ??? prosimy o info :roll:
-
jeśli chodzi o kontakt to ja mam w ogłoszeniach nr tel 504-470-635. [SIZE=3][B]nie wiem na kogo to kontakt - więc prosze o potwierdzenie czy dobre namiary podaje ![/B][/SIZE] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] a tak w ogóle to czy ktokolwiek dzwonił w sprawie Mikusia ?
-
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
Onaa replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaznaczam sobie wątek - poruszył mnie los psiaka:-( -
SZCZECIN, Barry, przepiękny kudłacz JUŻ W NOWYM DOMU!
Onaa replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
i co słychać u psiaka ? -
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
Onaa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
czy Tabsik ma jakieś ogłoszenia - a jakby co to robić mu już ? :) -
FUKSIK następny starachowicki rudzielec czy BEZ SZANS???!!!
Onaa replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
nie wiem na co sie pieskom daje sterydy ale z tego co piszecie na wątku to nie bardzo da sie Fuksika wyleczyć :( -
[B]przepraszam bardzo, ale muszę tu zrobić offa bo kto pomoże jak nie szczęśliwi dogomaniacy :smile: !!! [/B][SIZE=3]sprawa jest poważna - brak pomocy dla tego pieska oznacza jego koniec :placz: to smutne, ale takie jest życie ....[/SIZE] [SIZE=3]Czy ktoś da szansę Fuksikowi - on już tak wiele wycierpiał ale dalej chce żyć !!![/SIZE] [U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/fuksik-nastepny-starachowicki-rudzielec-czy-bez-szans-131317/"][COLOR=#000000]FUKSIK następny starachowicki rudzielec czy BEZ SZANS???!!![/COLOR][/URL][/U] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/60/e15c33b68186f223.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/60/68001a57b65d5790.jpg[/IMG][/URL]
-
Szczeniak niewidzący z oczopląsem- POMOCY!!!! TOFI ma dom !!!
Onaa replied to amikat's topic in Już w nowym domu
[B]przepraszam bardzo, ale muszę tu zrobić offa bo kto pomoże jak nie szczęśliwi dogomaniacy :) !!![/B] [SIZE=3]sprawa jest poważna - brak pomocy dla tego pieska oznacza jego koniec :placz: to smutne, ale takie jest życie ....[/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkgreen]Czy ktoś da szansę Fuksikowi - on już tak wiele wycierpiał ale dalej chce żyć !!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#006400][/COLOR][/SIZE] [U][COLOR=#800080][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/fuksik-nastepny-starachowicki-rudzielec-czy-bez-szans-131317/[/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/60/e15c33b68186f223.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/60/68001a57b65d5790.jpg[/IMG][/URL] -
ogłoszenia Mikiego zrobiłam w sumie na: e-zwierzak.pl kupiepsa.pl przygarnijzwierzaka.pl petsy.pl - wyróżnione mojpupil.pl adopcjapsa.pl psy.pl adopcjepsów.org pineska.pl animalia.pl wegetarianie.pl dwukropek.pl i jest prośba o allegro :)
-
Szczeniak niewidzący z oczopląsem- POMOCY!!!! TOFI ma dom !!!
Onaa replied to amikat's topic in Już w nowym domu
A więc Maluszek ma domek i miłość !!! wspaniale :multi: :multi: :multi: -
TEN PIESEK JEST BEZ SZANS BEZ POMOCY :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/fuksik-nastepny-starachowicki-rudzielec-czy-bez-szans-131317/[/URL] [B]"Piesek znaleziony na starachowickiej targowicy w stanie krańcowego wycieńczenia,był strasznie wychudzony,apatyczny i się przewracał,nie mógł iść.W sobotni dzień targowy przeszły obojętnie obok niego setki osób..."[/B] sorry za offa .
-
[SIZE=3]przepraszam za offa :oops:[/SIZE] [SIZE=3]ale czy dla Fuksika to już jest koniec ???!!! :-([/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/fuksik-nastepny-starachowicki-rudzielec-czy-bez-szans-131317/[/URL] [B]"Piesek znaleziony na starachowickiej targowicy w stanie krańcowego wycieńczenia,był strasznie wychudzony,apatyczny i się przewracał,nie mógł iść.W sobotni dzień targowy przeszły obojętnie obok niego setki osób..."[/B] [B]"...i nie mamy sumienia zabronić mu żyć dopóki umie się cieszyć i macha ogonem.[/B] [FONT=Arial Black][COLOR=red][COLOR=seagreen]Szukamy dla niego domu gdzie będzie mógł chociaż ostatnie chwile swojego jakże trudnego psiego życia spędzić w spokoju i odejść w poczuciu ,że nie był tylko niechcianym,bezdomnym kundlem."[/COLOR][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/FONT]
-
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Onaa replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
a czemu łysy brzuszek ? :( -
FUKSIK następny starachowicki rudzielec czy BEZ SZANS???!!!
Onaa replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
czy piesek jest obecnie leczony ? -
a czy coś wiadomo jaki jest stan zdrowia Mikiego - tak ogólnie i po samej operacji ? ale chyba wszystko z nim ok. skoro go wypuścili na ogólne boksy ? a możecie mi powiedzieć czy ogólne boksy tzn. że Miki przebywa na polu w budzie ??? aha - i czy jest w końcu wykastrowany czy nie ?:roll: p.s. no to ja też za ogłoszenia sie zabieram, nie ma co próżnować A co myślicie żeby mu jakieś plakaty duże porobić i porozwieszać po osiedlach , na lecznicach albo coś takiego ?
-
jeśli chodzi o Mikiego to też się ciesze ze z nim w miare dobrze WIELKIE DZIEKI SILKE za spacer z psinką :loveu: widocznie bardzo stresuje go schronisko Foksiu - a Tobie dziękuje za info - ja naprawde chciałabym pomóc pieskom w potrzebie i robie to jak mogę i potrafię - i bardzo ważne są dla mnie informacje , o których piszesz - dzięki temu lepiej poznaję , chociaż na odległość, rzeczywistość bezdomnych i schroniskowych psów, i w przyszłości będę mogła im lepiej pomóc. :) Widzisz ja chciałam zabrać Mikiego na badania bo bałam sie że on cierpi a nie pomyślałam że byłoby mu strasznie przykro gdyby opuścił schronisko na kilka godzin a potem musiał do niego wrócić. Kanna napisała : "ps. tym razem wszystkie kwoty musza pozostać przy Mikim," Ja też mam taką nadzieję bo inaczej nigdy nie zbierzemy pieniążków. Naprawde bardzo się cieszę że z tego wątku powiało optymizmem. :)
-
[SIZE=3][B]Przepraszam za offa - ale czy ktoś z Was zna bardzo [/B][/SIZE] [SIZE=3][B]dobrego lekarza chirurga - potzrebna konsultacja -[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]piesek jest po wypadku :placz: - uraz kręgosłupa , Ma niewładne tylne łapki, niekontrolowanie porzeb fizjologicznych, [U]może cierpi[/U] - zalecono mu rehabilitacje, [/B][/SIZE] [SIZE=3][B]ale ja sie obawiam czy to nie za wcześnie, może operacja , może trzeba jakieś badania jeszcze porobić, moze trzeba czasu ,no nie wiem - I DLATEGO PYTAM O SPECJALISTE OD TAKICH PSICH PRZYPADKÓW !!!!!!![/B][/SIZE] [B]Prosze - może ktoś coś wie ![/B]
-
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
Onaa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Przepraszam za offa - ale czy ktoś z Was zna bardzo [/B][/SIZE] [SIZE=3][B]dobrego lekarza chirurga - potzrebna konsultacja -[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]piesek jest po wypadku :placz: - uraz kręgosłupa , Ma niewładne tylne łapki, niekontrolowanie porzeb fizjologicznych, [U]może cierpi[/U] - zalecono mu rehabilitacje, [/B][/SIZE] [SIZE=3][B]ale ja sie obawiam czy to nie za wcześnie, może operacja , może trzeba jakieś badania jeszcze porobić, moze trzeba czasu ,no nie wiem - I DLATEGO PYTAM O SPECJALISTE OD TAKICH PSICH PRZYPADKÓW !!!!!!![/B][/SIZE] [B]Prosze - może ktoś coś wie ![/B] -
[SIZE=3][B]Przepraszam za offa - ale czy ktoś z Was zna bardzo [/B][/SIZE] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [SIZE=3][B]dobrego lekarza chirurga - potzrebna konsultacja -[/B][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][B]piesek jest po wypadku :placz: - uraz kręgosłupa , Ma niewładne tylne łapki, niekontrolowanie porzeb fizjologicznych, [U]może cierpi[/U] - zalecono mu rehabilitacje, [/B][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][B]ale ja sie obawiam czy to nie za wcześnie, może operacja , może trzeba jakieś badania jeszcze porobić, moze trzeba czasu ,no nie wiem - I DLATEGO PYTAM O SPECJALISTE OD TAKICH PSICH PRZYPADKÓW !!!!!!![/B][/SIZE] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B]Prosze - może ktoś coś wie ![/B]
-
[SIZE=3][B]najbardziej martwi mnie to żeby Loluś nie cierpiał !!![/B][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][B]tylko jak tego się dowiedzieć ? on nam nie powie.[/B][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][B]CZY wszystkie możliwości konsultacji zostały wyczerpane ?[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Może po takim urazie to za wcześnie na rehabilitacje ?[/B][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][B]jakie badania on miał robione ?[/B][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][B]a jakie jeszcze powinien ?[/B][/SIZE]
-
Zara - malenka śliczna diabełka szaleje w cudownym domku w Krakowie
Onaa replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa :oops: [B]ale dwie bidulki w wielkiej potzrebie - już 10 lat w schronie, teraz jedyna szansa dla nich !!![/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/urodzone-w-schronisku-10-lat-temu-poszukiwany-dom-tymczasowy-dom-staly-75334/"][IMG]http://img378.imageshack.us/img378/8012/98932945ck9.png[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/od-10-lat-w-schronie-szansa-na-hotelik-pilnie-potrzebne-deklaracje-pieniezne-75334/index39.html[/URL] -
czy Fuksik przebywa w budzie na polu w tym hoteliku czy w betonowym boksie ? to tam też mu biedakowi ciasno :roll:
-
[quote name='silke']Będę w schronisku dziś 15-16.30, więc będzie czas, żeby się co nieco dowiedzieć. Proszę, niech ktoś z wolontariuszy napisze, czy schronisko zgadza się na zabranie psa na badanie do gabinetu weterynaryjnego poza schronisko. Chcę wiedzieć, czy pytać w ogóle o to pracowników schroniska. Nie żołądkujcie się. :) Napiszę wieczorem.[/quote] wydaje mi się że wcześniej Foksia pisała że mogłaby to załatwić - tylko że teraz jest problem bo kto weżmie takiego bidnego gryzącego dziadka i czy on w ogóle dałby sie zbadać tam w klinice -żeby na próźno nie jechać i pieniędzy nie wydawać :shake: dlatego tak ważne jest żeby zobaczyć Mikiego i bezpośrednio ocenić jego zachowanie ! Aha i zadam jeszcze jedno może dla niektórych śmieszne pytanie ale nie znam schroniskowej rzeczywistości - czy Miki ma pchły ?
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
Onaa replied to bumel's topic in Już w nowym domu
jak piesek będzie już na miejscu, zadomowi sie, porobicie mu śliczne zdjątka:bluepaw: :bluepaw: To dajcie znać - kiedy przypuszczamy zmasowany atak na Kongusiowe ogłoszenia :) :user: :user: :user: :user: :user: :bluepaw: