Onaa
Members-
Posts
26985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
[SIZE=5][COLOR=red][B]MIKI - starszy porzucony malutki piesek - szuka dobrego człowieka i domu !!![/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8461/staruszek4dc7.jpg[/IMG][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][U]Informacje o piesku: [/U]został wyrzucony z domu,[/B] [B]ma ok. 12 lat, jest nieduży ( wysokość do pół łydki, waga to ok. 7 kg), szorstkowłosy,[/B] [B]uroczy,[/B] [B]bardzo źle znosi warunki schroniskowe,[/B] [B]zdrowy (już po operacji).[/B] [COLOR=green][B][SIZE=3]Jeśli możesz dać mu dom i swoje serce to on odwdzięczy Ci się całą swoją wielką psią miłością, prawdziwą wierną miłością.[/SIZE][/B] [/COLOR] [COLOR=#008000][/COLOR] [B]Kontakt w sprawie pieska: 504-470-635. [/B]
-
ale jakby na ulotce było duże zdjecie psa toby uderzało po oczach czasami po prostu nie można nalepic plakatu tylko zostawić ulotke - tak jak u mnie w bloku ja myśle że jakby ktoś zrobił taki plakat to inni by sobie juz sami dostosowali czy plakaty czy ulotki z tego sobie zrobią i roznosza tylko że ja naprawde nie moge zrobić tego plakatu bo nie mam jak :(
-
czy ktoś mógłby zrobić takie super ogłoszenie - plakat dla Mikiego i mi podesłać ? zrobiłabym sobie ksera i akcja gotowa !!! myślałam żeby to był format jak duży blok techniczny, jakiś przykuwający uwagę tytuł i duże zdjecie pieska- bardzo duże - no i jeszcze kilka zwiezłych info o piesku + kontakt. czo o tym myślicie? tylko nie wiem czy w kolorze :roll: i można by też ulotki zrobić -tylko o połowe mniejsze - ja mam w bloku takie metalowe cocik właśnie na ulotki, reklamy (żeby na klatkach nie przyklejać) i tam się je wkłada i każdy co chce to sobie bierze
-
ja też myślałam o plakatach / ulotkach - tylko ja sobie nie mogę wydrukować niestety , musiałby mi ktoś zrobić , ale troche moge porozklejać - bo z roznoszeniem to nie wiem jak to jest - ludzie takie ulotki to raczej wyrzucają, a gdyby nawet komuś za roznoszenie ulotek zapłacić to sam też mógłby te wszytskie ulotki do kosza wrzucić a kase za roznoszenie wziąść
-
[quote name='Justyna_wolontariat']Baster był w schronisku w sobote na zdjęciu szwów wszystko ładnie się zagoiło. Psinka zadowolona wyczesana. Śpi w domu na spacery oprócz pobytu na ogrodzie chodzi chętnie 4 koty toleruje bez problemu raz na początku w 2 dzień uciekł ale po 15 min sam wrócił obszedł dom do około i czekał by go wpuszczona teraz jest cały czas pilnowany. Pan mówi, że to kochany pies ciągle podaje łapy jak coś chce. Jedyne co martwi właściciela to jego wiek bardzo pokochali tego psa i boją się rozstania. Mam kontakt z właścicielem przez gg poproszę o zdjęcia.[/quote] [SIZE=3]Wspaniale że jeszcze tacy dobrzy ludzie istnieją i dzięki nim psie bidulki dostają nowy dom, nowe życie pełne szczęścia i miłości :multi:[/SIZE]
-
FUKSIK następny starachowicki rudzielec czy BEZ SZANS???!!!
Onaa replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]a ja uważam że gdyby się pościągało tu troche osób [/SIZE] [SIZE=3]to dałoby rade załatwić jakiś dobry hotelik na ostatnie chwile dla psiaka - niech by miał troche jeszcze radości, miłosci i opieki w życiu !!![/SIZE] [SIZE=3]nie można się tak poddawać ![/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] są fajne hoteliki u osób które z sercem i oddaniem opiekuja sie psami zwł. takimi starymi czy w potzrebie koszt. to ok. 300 - 400 zł [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3]I co nie dałoby rade - dla biednego Fuksika na jeszcze te pare miesięcy ile mu zostało?! [/SIZE] [SIZE=3]czy nie warto dac mu (było) odrobine szcześliwego psiego zycia ?[/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3]prosze innych na tym wątku napiszcie co tym sądzicie ?![/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3]A Ty mrs.ka prosze - skontaktuj sie z ta osoba co wzieła na dt psiaka !!!!!!!!!![/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] -
Jestem inny,ale czy bez prawa do miłosci ?- nareszcie w swoim domku !
Onaa replied to rita60's topic in Już w nowym domu
a czy były jakieś telefony w jego sprawie po ogłoszeniach - czy jak ktoś dowiadywał sie że jest "inny" to rezygnował ? to ładny terierkowaty piesek - powinien znaleźć domek a inne ogłoszenia w internecie? -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
Onaa replied to bumel's topic in Już w nowym domu
patrzę na zdjęcia Kongusia - i faktycznie żaden z niego labrador :) a ten ogonek to ma fajny :) -
Jestem inny,ale czy bez prawa do miłosci ?- nareszcie w swoim domku !
Onaa replied to rita60's topic in Już w nowym domu
chodzi mi o to że jak wątek jest taki dłuuugi to gorsze zainteresowanie osób ws/pomagających no a jakby nawet ktoś chętny tutaj wszedł to myślisz że chciałoby mu się czytać całą historię pieska? a tak nawet nie wiadomo jakie formy pomocy dla pieska już są zrobione a jakie jeszcze nie, kto tutaj ciągle się opiekuje psiakiem a kto czasami :) samo istnienie wątku i nadzieja sprawy domu nie załatwi a fajnie by było jak by piesek znalazł dobry dom! -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Onaa replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
ewelinka_m wielkie słowa uznania :) -
POGRYZIONA przez OWCZARKI DZIĘKI PROGRAMOWIW TV znalazła DOM
Onaa replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
a tak w ogóle to jak ona sobie daje rade w schronie ? -
POGRYZIONA przez OWCZARKI DZIĘKI PROGRAMOWIW TV znalazła DOM
Onaa replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny a mogłybyście dać ogłoszenie psinki do jakiejś gazety lokalnej - jakby były jakieś koszty to dajcie znać ! Zawsze to inaczej zdjecie w gazecie ! Albo plakaty porobić psince ! -
[B]zerduszko :)[/B] tylko po co na to marnować czas i energię ? pewnych ludzi i tak nie zmienisz . A tak to lepiej znowu coś dobrego dla psiego świata zrobić :lol: !!!
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
Onaa replied to bumel's topic in Już w nowym domu
KONGO - CZEKOLADOWY PIESEK KANAPOWY fajny tytuł :lol: -
a może ona go po prostu siłą chciała nauczyć rozumu i on od niej po prostu uciekł ? no i teraz się boi płci pięknej ? a le najważniejsze że teraz psinka jest szczęśliwa - oby już na całe swoje życie !!! :)
-
[quote name='tamb']Ręce mi opadają, jestem zniesmaczona, rozczarowana i jest mi przykro. Zobaczcie wątek Nikifora [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/nikifor-artysta-z-krakowa-czeka-na-swoj-wymarzony-dom-128649/index32.html"]NIKIFOR artysta z Krakowa czeka na swój wymarzony dom[/URL]. Osoby pomagające są linczowane, ja i hop! zostałyśmy oczernione a egzaltowane pańcie dają upust swoim frustracjom. Jakby nie Wy i ukochane zwierzaki zrezygnowałabym z dogo.:-([/quote] nie wiem o co dokładnie chodzi na tym wątku tzn. jak wygląda cały spór - ponieważ zaczęłam czytać kawałek i ... zrobiło mi się po prostu niedobrze :shake: - nie mam siły na takie sprawy jak oczernianie i linczowanie innych, - tyle jest smutnych spraw na świecie, tyle psich nieszczęść, po co jeszcze wzajemnie się ranić - ja jestem pokojowo zastawiona do świata i chciałabym żeby wszystkim było dobrze i żeby byli dla siebie wzajemnie życzliwie nastawieni - myślałam że tu na dogomanii w centrum pomocy dla porzuconych psiaków tak będzie ! że wszyscy jak tu jesteśmy mamy wrażliwe piękne serca Tamb - może to głupio zabrzmi ale NIE martw się - najważniejsze jest to dobro które robisz i to dla których to robisz. A znajdzie się garstka osób które są w tym z Tobą. Przykre , ale takie już chyba jest życie - że czasami ci co chcą i robią dobrze to dostają po doopie - a innym, którzy wyrządzają krzywdę nie robi się nic . p.s. choć naprawde mi słabo to dalej czytam ten nieszczęsny wątek Nikifora - i jeszcze jedno powiem - że takie rzeczy nieprzyjemne (delikatnie mówiąc), które się tam dzieją to naprawdę człowieka odstraszają od pomagania psom. Trzymam mocno kciuki za Was - nie dajcie się !!!
-
Tak bardzo się cieszę że tyle osób jest zainteresowanych losem Mikiego !!! :klacz::iloveyou::Cool!:
-
[B]Amiga[/B] - ależ mi nadziei narobiłaś :cool3: po Twoim zdaniu z "deserem" i jak zobaczyłam Fuksika w autku - to od razu pomyśłałam: - Toż to chłopak do nowego domu już jedzie ! - i serce mi aż podskoczyło. :lol: [I]I znowu posty przestawiło.[/I]
-
[IMG]http://img129.imageshack.us/img129/6894/dsc0457.jpg[/IMG] Jejku - jaki on słodziutki jest :) bidulek malutki ! Dobrze że ma takich kochanych opiekunów przy sobie :lol:
-
Agata51 - ponoć Wiosna już nadchodzi dużymi krokami ;)
-
Dziękujemy bardzo wszystkim Cioteczkom za zainteresowanie losem Mikusia :loveu: Teraz już musi być dobrze !!!
-
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
Onaa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Magda - dziękuje za ogłoszenia. Z tego co ustalilismy Tabsik mieszkał przed wypadkliem w domu. Po wypadku utracie łapki został oddany do schroniska:-([/quote] Ale mnie to poruszyło co Tola napisała o Tabsiku:placz: ludzie to serca nie mają - takiego fajnego psa oddawać do schroniska bo łapke stracił ???!!! :( a może to było niedopatrzenie - ten wypadek psiaka [B]Teraz Tabsik musi znaleźć super dom[/B] - taki dom najbardziej kochający na świecie, który nigdy przenigdy go nie odda !!! Dobrze że już spotkał tyle życzliwości i troski od wszystkich osób, które się nim bezpośrednio zajmują :)