[URL="http://s5.tinypic.com/2rx7ln6.jpg"][IMG]http://s5.tinypic.com/2rx7ln6.jpg[/IMG][/URL]
A to to - jak Wam się podoba - nie podobne troszku do Mikiego ?
tamten kudłacz miał takie coś na nosku
[URL="http://s5.tinypic.com/nmb236.jpg"][IMG]http://s5.tinypic.com/nmb236.jpg[/IMG][/URL]
Taaka bida - może też mu założyć wątek ?:roll:
[URL="http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup2/25732.jpg"][/URL]
[URL="http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup2/25732.jpg"][IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup2/thumbnails/25732.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/25732.jpg"][IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/hmimage/25732.jpg[/IMG][/URL]
A co kudłate cudo - przylepka to nie w typie naszego Fuksika ?
Weszłam na stronkę - faktycznie takie udane adopcje psiaków podnoszą na sercu.
Ale oczywiście musiałam tam zobaczyć coś więcej -
[B]Fiziu[/B]
[B] - co to za kudłaty psiak u góry str.106 ?[/B]
Ja mam słabość do kudłaczy. Że też go musiałam zobaczyć - teraz będę się martwić o psiaka :(. Czy on ma swój wątek - jaka jest jego sytuacja?
[quote name='kaskadaffik']A czy jest jasne skąd ten atak? Kurczę Piesku zdrowiej bo jest wielka szansa!! ale widzę że narazie żadnych konkretów o Dt nie ma i zbiórki też chyba narazie nie?Czekamy...
No właśnie i co dalej ?
Fizia, to może znowu zrób podsumowanie kto i ile.
Mówiłam, że trzeba mieć przygotowane miejsce w hoteliku dla Łajeczki - bo jak dogomaniacy ruszą do boju o dobry dom dla psinki to wszystko szybko pójdzie :).
To kiedy i gdzie Łajka jedzie ?
U mnie sytuacja mało stabilna - w jednym m -cu może się okazać że mogę dać 10 zł a w innym że 40 zł.
Ponieważ z początku sama się deklarowałam więc moje 20 zł co m-c jest na Łajeczkę.
I jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim, ktorzy się pojawili na wątku tej Bidulki :) !!!
Razem napewno jej pomożemy.[IMG]http://www.leonberger-info.pl/forum/images/smiles/b17.gif[/IMG]
z tego co widzę to jest allegro i alegratka
dobrze by było w 1ym poście zrobić takie podsumowanie gdzie psinka ma ogłoszenia :)
i jeszcze chciałam zapytać ten kontakt w sprawie adopcji Łajki to jest nr to schroniska czy wolontariusz, który się nim zajmuje ?
[quote name='malawaszka']Gabryś nie ma osobnego wątku - jest na ogólnym Ostrowskim, Gabryś ma PRA
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/11985543-post12419.html[/URL][/quote]
Nikt mnie nie prosił ale ja tam wlazłam i po co :shake: - żeby zobaczyć kolejną sznaucerowatą bidę :(
Nigdy nie miałam do czynienia ze sznaucerowatymi - ja uwielbiam kudłacze. Ale powoli mnie te sznaucerki za serce biorą.
A Powiedzcie mi czy sznaucery są szorstkowłose w dotyku :roll: ?