Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Widziałyście jaki On słodziak jest.
  2. Wydawało mi się, że takie rzeczy powinny być na wątku. Przecież w los Tabsika angażuje się wiele osób. To czekamy co powie Tola.
  3. To znaczy, że była sprawdzić domek tylko jedna osoba ? Anemon - możesz napisać więcej szczegółów o domku i w ogóle o wizycie?
  4. A na co na operacja jest - i czy ona musi być? Myślałam, że pieska nic nie boli.
  5. Czy on ma problem tylko z przednimi łapami czy w tylnymi też? Na zdjęciach tego nie widać a filmiku nie mogę zobaczyć. Czy w jego sytuacji będzie akcja poszukiwania domu ? Czyli jakieś ogłoszenia on ma?
  6. Fuksik jest naprawdę cudny. Szkoda, że całe dnie spędza samotnie w swoim boksie hotelikowym :(.
  7. [B][COLOR=darkgreen]Zulugula[/COLOR][/B] - jakby Dramek znalazł domek a Ty miałabyś jeszcze jakiś domek dla psiaka w typie Dramka na zbyciu to daj znać - pisałaś, że odzew z ogłoszeń spory (nie ma się co dziwić, przecież Dramek śliczny), to żeby się żaden domek nie zmarnował :) ! [COLOR=darkgreen][B]Zuzlikowa[/B][/COLOR] - jakie Ty ładnie zrobiłaś te fotki Marcelka :).
  8. Czy ktoś wie o co chodzi z tym cafeanimal i co zrobić, żeby ogłoszenie pieska umieszczone na cafeanimal znalazło się w Metro ?
  9. Ja bym była za tym żeby to najpierw na spokojnie wyjaśnić - bo jak nawet np. TOZ tam wejdzie to władze schroniska mogą zamknąć dla schronisko dla "zwiedzających" i nie pomoże się temu pieskowi. Ja bym była za tym, żeby najpierw wyciągnąć tego biedaka z chorym oczkiem - a później się zorientować jakie organizacje mogą tu pomóc w sprawie tego schroniska. Gdyby tak postronna (nieznana przez schronisko osoba) poszła tam właśnie ze zdjęciem pieska ( tego z chorym oczkiem) i powiedziała że chce go adoptować i co wtedy. Gdyby jej pokazali tego drugiego pieska a blizną na oku to mogła by im pokazać różnice, że to nie ten piesek i że ona chce tamtego. A tak w ogóle to czy to jest prywatne schronisko czy normalnie państwowe ? Oczywiście Zulugula - dogomania to forum ogólnodostępne - ale jest jeszcze pw, gg :).
  10. Na poprzednich stronach wątku widziałam plan działani - fajna sprawa :). Następne punkty programu to chyba: - znalezienie odpowiedniego dt/hoteliku i zarezerwowanie go - zebranie dkleracji na dt hotelik. Przepraszam że się troszkę wtrącam, ale mam słabość do kudłatych piesków.
  11. I portfelik na pieniążki za szkolenie :cool3: - bo takie szkolenie to pewnie kilkaset zł.
  12. Chyba lepiej żyć krócej ale być i czuć się kochanym i przytulanym i ważnym dla kogoś niż żyć jeszcze długo i samotnie (w boksie) - nie mogąć się do nikogo przytulić, nie mając z nikim kontaktu, patzrąc na wszystko i na wszystkich zza krat. To chyba jest gorsze. Taka samotność i beznadzieja to jest dopiero krzywda dla Gonza. Bo po co miałby żyć jesliby nie mógł być kochanym i kochać Was wolontariuszy, którzy się nim zajmujecie.
  13. Ogłoszenie Tabsika w Przyjaciel Pies było chyba ze dwa miesiące temu :roll:.
  14. Ten piesek jest duży jak rozumiem. Bo faktycznie cena hoteliku to 15 zł za dużego pieska. Fajne hoteliki to w Brodnicy, u Murki, u Wiosny. Jest też hotelik u Pati i u Morii. Tylko , że on będzie sobie w kojcu mieszkał ale mu to chyba nie przeszkadza.
  15. W takim razie trzeba chyba wyciągnąć tego biednego pieska. Chyba, że już zdażyło się to co było napisane na początku wątku.
  16. Ja jestem tylko za POZYTYWNYMI METODAMI szkolenia psów - obojętnie czy są to psy łagodne czy agresywne. Inne metody oparte na wykorzystaniu siły czy przemocy są niedopuszczalne !!!
  17. Może by tytuł wątku zmienić na taki bardziej przyciągający ?!
  18. [url=http://www.allegro.pl/item593769517_mix_ow_francuski_briard_3letni_schronisko_wawa.html]Mix ow.Francuski Briard!!3letni!!Schronisko Wawa!! (593769517) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [IMG]http://photos01.allegroimg.pl/photos/400x300/593/76/95/593769517_1[/IMG] Czy ktoś coś wie o tym piesku ? Trzeba mu pomóc bo wiadomo, że kudłacze w schronisku zmarnieją !!!
  19. Agata51 - widzę, że się bardzo przywiązałaś do swojego podpisu :) - nie żebym Cię namawiała. ale czy Ty go naprawdę nie możesz sobie usunąć ? Tak pytam z życzliwości :).
  20. Sonikowa :) - jak dobrze, że tu zawitałaś. Ja już od jakiegoś czasu jestem tu na wątku, ponieważ mam słabość do kudłatych piesków. Ale niestety ze względu na agresywne zachowanie Yogiego przyznam szczerze, że wątpiłam czy uda mu się w ogole pomóc. I zjawiłaś się Ty ze swoim pomysłem - i uwierzyłam, że jednak psiakowi można pomóc i że on też znajdzie swój dom :lol:. Widać z tego, że jak jest grupa osób to naprawdę można coś dobrego zdziałać, nawet jeśli jest to trudne !!! Mam nadzieję, że inne osoby także poprą Twój pomysł i będziemy mogli zrobić dużo dobrego dla Yogiego :multi:.
  21. To nie można tej Asi poprosić o pomoc i psa wyciągnąć. Normalnie iść ze zdjęciem psa i powiedzieć w schronisku i że pies się spodobał i że się go chce zabrać i już.
  22. Trochę dziwne miejsce jak na spotkanie.
×
×
  • Create New...