Onaa
Members-
Posts
26985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
[Śląsk]Porzucony,stary,przerażony-JUŻ w nowym DOMU!!! :)
Onaa replied to wiq's topic in Już w nowym domu
Widziałyście jaki On słodziak jest. -
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
Onaa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wydawało mi się, że takie rzeczy powinny być na wątku. Przecież w los Tabsika angażuje się wiele osób. To czekamy co powie Tola. -
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
Onaa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
To znaczy, że była sprawdzić domek tylko jedna osoba ? Anemon - możesz napisać więcej szczegółów o domku i w ogóle o wizycie? -
[Śląsk]Porzucony,stary,przerażony-JUŻ w nowym DOMU!!! :)
Onaa replied to wiq's topic in Już w nowym domu
A na co na operacja jest - i czy ona musi być? Myślałam, że pieska nic nie boli. -
Fuksik jest naprawdę cudny. Szkoda, że całe dnie spędza samotnie w swoim boksie hotelikowym :(.
-
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Onaa replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=darkgreen]Zulugula[/COLOR][/B] - jakby Dramek znalazł domek a Ty miałabyś jeszcze jakiś domek dla psiaka w typie Dramka na zbyciu to daj znać - pisałaś, że odzew z ogłoszeń spory (nie ma się co dziwić, przecież Dramek śliczny), to żeby się żaden domek nie zmarnował :) ! [COLOR=darkgreen][B]Zuzlikowa[/B][/COLOR] - jakie Ty ładnie zrobiłaś te fotki Marcelka :). -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Onaa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Ja bym była za tym żeby to najpierw na spokojnie wyjaśnić - bo jak nawet np. TOZ tam wejdzie to władze schroniska mogą zamknąć dla schronisko dla "zwiedzających" i nie pomoże się temu pieskowi. Ja bym była za tym, żeby najpierw wyciągnąć tego biedaka z chorym oczkiem - a później się zorientować jakie organizacje mogą tu pomóc w sprawie tego schroniska. Gdyby tak postronna (nieznana przez schronisko osoba) poszła tam właśnie ze zdjęciem pieska ( tego z chorym oczkiem) i powiedziała że chce go adoptować i co wtedy. Gdyby jej pokazali tego drugiego pieska a blizną na oku to mogła by im pokazać różnice, że to nie ten piesek i że ona chce tamtego. A tak w ogóle to czy to jest prywatne schronisko czy normalnie państwowe ? Oczywiście Zulugula - dogomania to forum ogólnodostępne - ale jest jeszcze pw, gg :). -
Chyba lepiej żyć krócej ale być i czuć się kochanym i przytulanym i ważnym dla kogoś niż żyć jeszcze długo i samotnie (w boksie) - nie mogąć się do nikogo przytulić, nie mając z nikim kontaktu, patzrąc na wszystko i na wszystkich zza krat. To chyba jest gorsze. Taka samotność i beznadzieja to jest dopiero krzywda dla Gonza. Bo po co miałby żyć jesliby nie mógł być kochanym i kochać Was wolontariuszy, którzy się nim zajmujecie.
-
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
Onaa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie Tabsika w Przyjaciel Pies było chyba ze dwa miesiące temu :roll:. -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Onaa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
W takim razie trzeba chyba wyciągnąć tego biednego pieska. Chyba, że już zdażyło się to co było napisane na początku wątku. -
Może by tytuł wątku zmienić na taki bardziej przyciągający ?!
-
[url=http://www.allegro.pl/item593769517_mix_ow_francuski_briard_3letni_schronisko_wawa.html]Mix ow.Francuski Briard!!3letni!!Schronisko Wawa!! (593769517) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [IMG]http://photos01.allegroimg.pl/photos/400x300/593/76/95/593769517_1[/IMG] Czy ktoś coś wie o tym piesku ? Trzeba mu pomóc bo wiadomo, że kudłacze w schronisku zmarnieją !!!
-
Sonikowa :) - jak dobrze, że tu zawitałaś. Ja już od jakiegoś czasu jestem tu na wątku, ponieważ mam słabość do kudłatych piesków. Ale niestety ze względu na agresywne zachowanie Yogiego przyznam szczerze, że wątpiłam czy uda mu się w ogole pomóc. I zjawiłaś się Ty ze swoim pomysłem - i uwierzyłam, że jednak psiakowi można pomóc i że on też znajdzie swój dom :lol:. Widać z tego, że jak jest grupa osób to naprawdę można coś dobrego zdziałać, nawet jeśli jest to trudne !!! Mam nadzieję, że inne osoby także poprą Twój pomysł i będziemy mogli zrobić dużo dobrego dla Yogiego :multi:.
-
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Onaa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
To nie można tej Asi poprosić o pomoc i psa wyciągnąć. Normalnie iść ze zdjęciem psa i powiedzieć w schronisku i że pies się spodobał i że się go chce zabrać i już. -
Trochę dziwne miejsce jak na spotkanie.