Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Biedulek :(. I tak mało osób do niego zagląda. A to taki pocieszny piesek.
  2. Ale suńka miała iść do Murki, a Maniusiowi trzeba szukać jakiegoś innego fajnego dt/hoteliku.
  3. No to może tutaj na wątku Wilusia doglądać psiaka i ogłaszać. Na wątku Maniusia - to kierunek jest dt/hotelik płatny z pieniążków Wilusia, tak ? A ta sunia bezimienna ze zdjęcia to potzrebuje, żeby jej założyć wątek.
  4. :placz: :placz: :placz: To straszne. Myślałam że uda się jakoś pomóc temu pieskowi. Gdyby miał swój dom, to może psiakowi chciałoby się walczyć o życie, miałby też kto się nim opiekować i być przy nim. A tak, co można zrobić. Mam tylko nadzieję, że to jest słuszna decyzja tzn. że zrobiono WSZYSTKO żeby psu pomóc i ratować go. Ale jeśli jego stan jest beznadziejny a on cierpi to może nie ma innego wyjścia. Przykre to bardzo. Nie tak miał się kończyć ten wątek.
  5. Przyłączam się do wątku. Ten Zbieg to taki fajny psiaczek jest :).
  6. Jak narazie to są tylko te zdjęcia które byy , ja je dałam wszystkie na str.29. Ale nadal brak zbliżenia pieska.
  7. Dobrze by było mu zrobić allegro lub alegratke.
  8. Jeśli nie znajdzie domu w najbliższym czasie to ja bym była za zabraniem go ze schroniska do hoteliku lub dt. On nidgy nie miał swojego domu. swojego człowieka, już tyle czasu spędził w schronisku, i co ? Pozwolimy mu tam odejść :placz:?! Tyle psiaków się wyciąga na dogomanii, a on na to nie zasługuje :-( ?
  9. Rufusik, oby jak najszybciej znalazł się ktoś kto go pokocha i da bezpieczny kąt już na zawsze .
  10. 19 maja wtorek TVP2 Pytanie na śniadanie Oby Misia znalazła wreszcie wspaniały domek :).
  11. A plakaciki to myślicie że to by było dobre czy raczej nie ?
  12. Dobrze Miśka, że ty psinko nie będziesz widziała co te Twoje Ciotki będą wyrabiać przed telewizorami :cool3:.
  13. Trzymamy kciuki za dobry domek dla Texasika :). A to chyba kolega ze schronu, niestety bardzo samotny na dogomanii :-(. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ck-kumpel_ogromne-serce-prwdziwy-kumpel-niestety-w-schronie-sam-137577/#post12280074[/URL] [IMG]http://connectit.pl/~orion/images/zoom/Kumpel/viewsize/kumpel2.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://connectit.pl/~orion/images/zoom/Kumpel/viewsize/kumpel2.jpg[/IMG] A jak się ładnie uśmiecha :).
  15. Asior - prosze napisz czy to prawda :-( ?
  16. Może by jej ktoś alegratke zrobił, ja nie mam tam konta. A myślę że jak się ją da na briardy to może ją ktoś kto akurat chciałby takiego kudłaczka wypatrzy i przygarnie.
  17. Monika55 - jeśli są deklaracje i miejsce w hoteliku to głupio byłoby to przegapić przez transport. A miejsce w hoteliku to nie wiem czy jest zarezerwowane i czy będzie czekać. Może jeszcze inni się odezwą na wątku. A Ty albo wilczek007 nie dacie rady psiaka do tych Katowic dowieźć ?
  18. No to kciuki za wspaniały domek dla Zuluska :).
  19. Pytałam bo jeśli robić ogłoszenia to podając dobre namiary do kontaktu w sprawie adopcji. A ze schroniskami jest różnie. Ja przeważnie podaję kontakt do wolontariuszy, którzy się zajmują danym pieskiem. Ale jeśli martka1982 napisałaś, że taki kontakt podawać to ok. Zrobię mu cafeanimala :).
  20. Czy Wiluś ma zapewniony dt na 100 %, bo to właściwie jest jego wątek. Ja nawet nie wiem, czy on ma aktualne ogłoszenia. Żeby się nie okazało, że pomoże się tej suni i Maniusiowi a Wiluś zostanie na lodzie.
  21. Tylko czy w innym hoteliku lub dt przyjmą tak chętnie pieska ktory miał kontakt z tamtą chorobą, rozumiecie o co mi chodzi ? Mam nadzieję, że Łatuś jest zdrowy i że nie może innego pieska zarazić niczym. Ale czy to jest pewne ? Inny wyszukany dt czy hotelik chyba powinien wiedzieć o tym. U Neris jest dt płatne ale zajęte. A inne dobre dt lub hoteliki znacie jakieś ? Jak ja szukałam czegoś dla innego psiaka to wszystko pozajmowane i kolejki duże. Czekam co napisze stonka1125. I co inni poradzą. Bo ja nie wiem.
×
×
  • Create New...