Onaa
Members-
Posts
26986 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
To jest ostatnie zdjęcie Kleksika: . Jeśli chodzi o ogłoszenia to nie wiem, wydaje mi się że nie ma żadnych, ale mogę się mylić. Zrobię mu w takim razie alegratkę, tylko proszę niech ktoś wymyśli mu jakiś ładny tekst.
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Onaa replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziwne. Mam nadzieję, że wkrótce już wszystko będzie z finansami tak jak trzeba. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Onaa replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja wczoraj i dzisiaj miałam problemy z dogo. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Onaa replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak tylko skończy się inwentaryzacja w schronisku to napiszcie jak wygląda sytuacja Baranka, czy nadal jest bezpieczny. -
Cioteczki, proszę nie : :agrue:. Tak bym chciała żeby na wszystkich dogomaniackich wątkach gdzie pomaga się potrzebującym psiakom było tak: :calus: i tak :buzi: a czasami :drink1:. Ale ponieważ ja jestem niepoprawną marzycielką i idealistką, i tak nie jest:bigcry: , więc powoli wycofuję się z dogomanii, powoli bowiem chcę jeszcze kilka "moich" psiaków zobaczyć szczęśliwych w swoich domkach.
-
[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2018645_harnas_mini_labrador_slodki_smutny.html"]ale.gratka.pl/ogloszenie/2018645_harnas_mini_labrador_slodki_smutny.html[/URL]
-
Czy ktoś mógłby napisać kilka słów o charakterze Harnasia, czy jest spokojny czy towarzyski, jaki do psów , do ludzi ?
-
A dla mnie dziwne jest że w lecznicy psiaki kontaktowały się ze sobą , bo wiadomo że skoro były chore to mogły się pozarażać. Ja miałam nadzieję, że Bonusik całkiem zdrowy wyjdzie z tej lecznicy , bo wiadomo że w hotelikach to chcą w miarę zdrowe psiaki, no i ds to też psiaka z chorobą nie weźmie :shake:. A Bonusik to pewnie ma osłabiony orgaznim warunkami schroniskowymi i nie jest mu łatwo zwalczyć problemy. Oby jednak szybko doszedł do siebie. I poszedł już do hoteliku, wtedy będziemy go intensywnie ogłaszać, żeby szybko znalazł dobry kochający domek, bo Bonusik teraz najbardziej to człowieka potrzebuje a on cały czas jest samotny, teraz w tej lecznicy też :-(.
-
LAKI, z Łodzi, historia niesamowita, jak z bajki, i wreszcie DOM :).
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Laki, biedaczku, co z tobą zrobić piesku :shake:. Nie wiem już czy on potrzebuje tego dt/hoteliku czy nie. Ale myślę, że jak do września nie znajdzie dobrego domu to trzeba będzie go dać do hoteliku. Na innym wątku piesek trafił do hoteliku tydzień temu a już jest chętny domek. Może i Lakiemu by się udało :roll:. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Onaa replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zrezygnowałam z miejsca w hoteliku koło Myślenic, myślałam że będzie dla Baranka ale nie mogłam trzymać kogoś w niewiadomym. A jeśli chodzi o wyciąganie psiaka ze schronu gdy nie ma pełnych deklaracji to można tak robić ale gdy osoba która wyciąga psiaka ma w razie czego dołożyć lub założyć potrzebne pieniążki na psiaka, bo czasami zdarzają się nieprzewidziane sytuacje jak np. u Bonusika, a jak ktoś nie ma takich możliwości to z czego dołoży, i co zrobi z psiakiem. Także Baranek nadal potrzebuje wsparcia. -
Skoro w lecznicy psiak miął wybiieg z innymi to mógł się tam zarazić, chociaż to oczywiście trudno stwierdzić. Najważniejsze teraz żeby go wyleczyć, bo i do hoteliku jak i do ds musi pójść zdrowy. A czy wiecie może jak długo potrwa leczenie Bonusika ?
-
Co to się porobiło :(. Ja nie wiem jak to jest możliwe, ale pisać o tym nie mam siły. Ta lecznica w Łodzi to chyba dobra jest (mam nadzieję), tam był chyba Ariel. Ale droga bardzo :shake: jak na nasze dogomaniackie możliwości oczywiście. Teraz żeby szybko Bonusika przebadali i żeby psiak był zdrowy całkiem. Bo do hotelu to go mogą nie przyjąć w takim stanie.
-
Wspaniale, że jest pomoc dla Mamby :).
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Onaa replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wczoraj po południu nie mogłam się zalogować na dogomanii, piewrszy raz takie coś m i się zdarzyło. Dobrze, że dzisiaj już jest ok. I co z Barankiem ? A jak sie sprawa ma z hotelikiem ? Bo w Łodzi to Bonusik będzie a Baranek gdzie, u jamora, ma tam zarezerwowane miejsce ? -
Miejsce by się znalazło ale 300zł to byłoby trudno :shake:.
-
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
Onaa replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Naprawdę jest cudny. Dopiero teraz to widać. -
Jak jej pomóc ?