Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26986
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. To jest ostatnie zdjęcie Kleksika: . Jeśli chodzi o ogłoszenia to nie wiem, wydaje mi się że nie ma żadnych, ale mogę się mylić. Zrobię mu w takim razie alegratkę, tylko proszę niech ktoś wymyśli mu jakiś ładny tekst.
  2. Dziwne. Mam nadzieję, że wkrótce już wszystko będzie z finansami tak jak trzeba.
  3. Ja wczoraj i dzisiaj miałam problemy z dogo.
  4. Jak tylko skończy się inwentaryzacja w schronisku to napiszcie jak wygląda sytuacja Baranka, czy nadal jest bezpieczny.
  5. Cioteczki, proszę nie : :agrue:. Tak bym chciała żeby na wszystkich dogomaniackich wątkach gdzie pomaga się potrzebującym psiakom było tak: :calus: i tak :buzi: a czasami :drink1:. Ale ponieważ ja jestem niepoprawną marzycielką i idealistką, i tak nie jest:bigcry: , więc powoli wycofuję się z dogomanii, powoli bowiem chcę jeszcze kilka "moich" psiaków zobaczyć szczęśliwych w swoich domkach.
  6. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2018645_harnas_mini_labrador_slodki_smutny.html"]ale.gratka.pl/ogloszenie/2018645_harnas_mini_labrador_slodki_smutny.html[/URL]
  7. Czy ktoś mógłby napisać kilka słów o charakterze Harnasia, czy jest spokojny czy towarzyski, jaki do psów , do ludzi ?
  8. A dla mnie dziwne jest że w lecznicy psiaki kontaktowały się ze sobą , bo wiadomo że skoro były chore to mogły się pozarażać. Ja miałam nadzieję, że Bonusik całkiem zdrowy wyjdzie z tej lecznicy , bo wiadomo że w hotelikach to chcą w miarę zdrowe psiaki, no i ds to też psiaka z chorobą nie weźmie :shake:. A Bonusik to pewnie ma osłabiony orgaznim warunkami schroniskowymi i nie jest mu łatwo zwalczyć problemy. Oby jednak szybko doszedł do siebie. I poszedł już do hoteliku, wtedy będziemy go intensywnie ogłaszać, żeby szybko znalazł dobry kochający domek, bo Bonusik teraz najbardziej to człowieka potrzebuje a on cały czas jest samotny, teraz w tej lecznicy też :-(.
  9. Laki, biedaczku, co z tobą zrobić piesku :shake:. Nie wiem już czy on potrzebuje tego dt/hoteliku czy nie. Ale myślę, że jak do września nie znajdzie dobrego domu to trzeba będzie go dać do hoteliku. Na innym wątku piesek trafił do hoteliku tydzień temu a już jest chętny domek. Może i Lakiemu by się udało :roll:.
  10. Zrezygnowałam z miejsca w hoteliku koło Myślenic, myślałam że będzie dla Baranka ale nie mogłam trzymać kogoś w niewiadomym. A jeśli chodzi o wyciąganie psiaka ze schronu gdy nie ma pełnych deklaracji to można tak robić ale gdy osoba która wyciąga psiaka ma w razie czego dołożyć lub założyć potrzebne pieniążki na psiaka, bo czasami zdarzają się nieprzewidziane sytuacje jak np. u Bonusika, a jak ktoś nie ma takich możliwości to z czego dołoży, i co zrobi z psiakiem. Także Baranek nadal potrzebuje wsparcia.
  11. Powoli chcę się wycofać z dogomanii, powoli ponieważ "mam" jeszcze kilka psiaków, które chcę zobaczyć w nowych kochających domach :lol:. Ten bidak Lunak siedzi mi w sercu a ja nie mogę mu pomóc :-(.
  12. Skoro w lecznicy psiak miął wybiieg z innymi to mógł się tam zarazić, chociaż to oczywiście trudno stwierdzić. Najważniejsze teraz żeby go wyleczyć, bo i do hoteliku jak i do ds musi pójść zdrowy. A czy wiecie może jak długo potrwa leczenie Bonusika ?
  13. Co to się porobiło :(. Ja nie wiem jak to jest możliwe, ale pisać o tym nie mam siły. Ta lecznica w Łodzi to chyba dobra jest (mam nadzieję), tam był chyba Ariel. Ale droga bardzo :shake: jak na nasze dogomaniackie możliwości oczywiście. Teraz żeby szybko Bonusika przebadali i żeby psiak był zdrowy całkiem. Bo do hotelu to go mogą nie przyjąć w takim stanie.
  14. Wspaniale, że jest pomoc dla Mamby :).
  15. Wczoraj po południu nie mogłam się zalogować na dogomanii, piewrszy raz takie coś m i się zdarzyło. Dobrze, że dzisiaj już jest ok. I co z Barankiem ? A jak sie sprawa ma z hotelikiem ? Bo w Łodzi to Bonusik będzie a Baranek gdzie, u jamora, ma tam zarezerwowane miejsce ?
  16. Miejsce by się znalazło ale 300zł to byłoby trudno :shake:.
  17. Naprawdę jest cudny. Dopiero teraz to widać.
  18. Mój psiak to sobie musi dziennie chociaż trochę poleżeć na łóżku albo pospać :).
  19. Dla mnie to on taki briardowaty jest trochę :). I ma ten dodatkowy pazur.
×
×
  • Create New...