Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26986
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Powiem szczerze, że nie spotkałam się do tej pory żeby ktoś się wycofał z miesiecznych deklaracji z błahego powodu.
  2. To po kastracji wróci od razu do boksu ? To bezpieczne dla niego ?
  3. Nie wiem czy dobry kontakt w sprawie adopcji Jurysia podałam :roll:.
  4. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2014953_jurys_obdaruje_swoja_wielka_psia.html[/URL]
  5. Obawiam się że trudno byłoby znaleźć 300zł na dt dla Lakiego. Ale najważniejsze jak on sobie radzi tam w schronisku.
  6. A hotelik u jamora, nie wiem ktoś proponował, ale może to na wątku Baranka :roll:. Jest jeszcze hotelik koło Krakowa.
  7. Może trzeba zmienić tytuł, np. mamy tylko tydzień (do 16 lipca jest inwentaryzacja w schronie a co będzie potem niewiadomo). Dobrze byłoby już wyciągnąć psiaka ze schroniska.
  8. Kleksika podnosimy na górę :lol:.
  9. Brawo p.Basia , dobrze mieć znajomych którym los bezdomnych psiaków nie jest obojętny :).
  10. Czy ktoś był może ostatnio albo bedzie u Lakiego i napisze coś, jak się psiak miewa ? I bardzo proszę go ode mnie wymiziać :).
  11. [quote name='agata51']Nie stoi w żadnej kolejce do dogo-hoteliku?[/quote] Tylko że w Brodnicy nadal jest 5 :shake:. A teraz wakacje więc trochę ciężko z adopcjami.
  12. O teraz to są dobrze widoczne zdjęcia.
  13. Czyli właściwie to Bonusik może już lecznicę opuścić, prawda ? Tylko, że nie za bardzo ma gdzie.
  14. Biedny Atosik, jaki smutny :-(, wyprowadzony na siłę :-(.
  15. Czy Juryś ma alegratke ? Jaka to radość patrzeć na psiaka, który wyszedł ze schroniska i cieszy się bliskością ludzi, tak jak Juryś :lol:. Jak ktoś zobaczy jaki ten psiak jest cudowny to z pewnością go pokocha, a w schronisku Jurand nie miałby żadnych szans :-(.
  16. Chciałam się dowiedzieć czegoś o tym DT, ale dalej nie wiem nic.
  17. Coś Baranek nie ma ostatnio powodzenia :shake:.
  18. [quote name='Pianka']Ogłoszenie było. Były 3 telefony, niestety nic konkretnego:shake:[/quote] Szkoda :(.
  19. Halizo, pewnie resik potrzebuje się teraz poczuć bezpiecznie przy Tobie :). Mam nadzieję, że wkrótce będą jakieś zdjęcia Aresika z nowego domku :lol:. Dużo miłości i radości dla Aresika w nowym domku.
  20. Pytam bo pierwsze o nim słyszę.
  21. To co już jest zbiórka na dt/hotelik dla Atosika :) ?
  22. Haliza czyli tak jak myślałam, to Twój jest Aresik :lol:.
  23. Chodzi mi o dt u p.Wandy, irysku. A Orenkowi życzę jak najlepiej, sama mam słabość do kudłaczy :).
×
×
  • Create New...