Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Jaki biedny kudłaczek :-(.
  2. Czyli jest dobrze :). To ile on biedaczek trzymał :oops: ?
  3. Wątek długi a ja nie mogę znaleźć ładnych zdjęć obu psiaków razem. I jeszcze nie wiem czy w końcu ogłoszenia psiaków były w jakiś gazetach oprócz MP czy nie ?
  4. Teraz w ogóle trudno o domki, wakacje są. A dla dwóch piesków razem to wiadomo, że jeszcze trudniej jest. Ja już się zmartwiłam, że coś z pieskami. A czy jakiś tekst do ogłoszeń jest ? I jakieś ładne zdjęcie psiaków ?
  5. Oby wreszcie ktoś pokochał Lakiego.
  6. Czy ktoś może napisać jak wygląda obecna sytuacja Lakiego w schronisku ? Bo podobno teraz mieszka gdzieindziej niż przed inwentaryzacją. Czy jest bezpieczny ?
  7. I jak się trzyma mały biedny LAKI :-( ?
  8. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2033601_rudzik_jestem_taki_brzydki_i_krzywy_czy.html"]ale.gratka.pl/ogloszenie/2033601_rudzik_jestem_taki_brzydki_i_krzywy_czy.html[/URL]
  9. ale.gratka.pl/ogloszenie/2031039_kleksik_bardzo_bardzo_prosi_o_domek_dla.html
  10. Znalazłam posta coronaaj, że cena 13zł za dobę u jamora. Więc pytam wszystkich zainteresowanych dalszym losem Baranka: czy ustalamy wspólnie że Baranek idzie do hoteliku u jamora ? I czy ktoś już dzwonił lub dzwoni w tej sprawie ? Nie wiadomo jak tam aktualnie z miejscami. Bo może ja się tutaj niepotrzebnie produkuję, a wszystko już ustalone :p. MakS ( w jej stanie, dzielna Cioteczka :lol:) zaproponowała że może przewieźć psiaka z Łodzi do Warki.
  11. A jaki kontakt w ogłoszeniach, bo na 1-ej stronce nie ma podanego :roll:.
  12. A czy potencjalny domek będzie sprawdzany, czy psiak zostanie po prostu wydany chętnej osobie ? Bo jeśli w ogłoszeniu będzie podany numer schroniskowy psiaka, to ktoś może iść sam do schroniska i Rudzika po prostu zabrać, i nawet nie będziecie wiedziały do kogo i czy dobrze piesek trafił.
  13. Czy ktoś uzgadnia miejsce dla Baranka w hoteliku z jamorem ???
  14. Czy Łatuś miał zaćmę, to takie bielmo na oczku ?
  15. [url=http://www.pies.pl/stefan_352_a1743.html]Pies.pl[/url]
  16. Podrzucam Cyganka, może go ktoś pokocha :roll:.
  17. Kokosik już u Marty bezpieczny :). Teraz malutki szybciutko po domek. [COLOR=deepskyblue]Ale uszy to on ma boskie, czy one mu cały czas tak sterczą ?[/COLOR]
  18. To gdzie Uszko ma swój domek, u tej Pani co przychodziła do niego do schroniska czy u Zosi4, bo już nie wiem ??? Czy już mam się cieszyć :lol: ?
  19. Madcat, moje pw to było pytanie do Ciebie :). Czyli w najbliższych dniach można by Baranka wyciągnąć czy czekamy jeszcze na jutrzejszy przegląd (:cool3:, fajnie to brzmi) psiaka czy może już wyznaczamy osobę która poprowadzi sprawę hoteliku u jamora, jest ktoś chętny kto będzie to pilotował, bo jamor chyba pisał na swoim wątku, żeby była jedna osoba do kontaktu z nim w sprawie psa, jeśli dobrze zrozumiałam :roll:.
  20. A tak sobie myślę, że Baranek ma wirtualną opiekunkę (tak pisze przynajmniej na stronie schroniska), to czy ta osoba, nie mogła by ewentualnie wspomóc finansowo dalej psiaczka ale już w hoteliku, może ta osoba nie wie że jest taka potrzeba ?
  21. A Feluś nr 540: [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/87621500.jpg[/IMG], jak się miewa. Czy on ma jakieś ogłoszenia ?
×
×
  • Create New...