Madcat, moje pw to było pytanie do Ciebie :).
Czyli w najbliższych dniach można by Baranka wyciągnąć czy czekamy jeszcze na jutrzejszy przegląd (:cool3:, fajnie to brzmi) psiaka czy może już wyznaczamy osobę która poprowadzi sprawę hoteliku u jamora, jest ktoś chętny kto będzie to pilotował, bo jamor chyba pisał na swoim wątku, żeby była jedna osoba do kontaktu z nim w sprawie psa, jeśli dobrze zrozumiałam :roll:.