Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26986
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. A czy ktoś pytał jaki koszt u jamora ? Chyba już tam ktoś rezerwował miejsce.
  2. Śliczny psiak, tylko taki biedniutki :(.
  3. A gdzie jest ten hotelik, w jakiej części Polski ? I jaki byłby koszt ? I czy psiak miałby częsty kontakt z człowiekiem ?
  4. Eliza_sk, ja się zgadzam. Mam nadzieję, że Ci co na bazarku chcieli wspomóc Brusika też nie będą mieli nic przeciwko temu. Proszę więc, umieść na bazarku Brusa odpowiednią informację.
  5. Z mojego bazarku na Brusika będzie 71zł :lol:. Super że psiak ma już domek :multi:.
  6. Ja pisałam do kilku hoteli, mniej lub więcej dogomaniackich ale nie ma aktualnie miejsca. Albo ktoś psiaka po prostu nie chce przyjąć i już. Może ja mam za małą siłę przebicia. A może ktoś z Was ma akurat jakieś miejsce zarezerwowane dla psiaka a może je odstąpić. Np. u Murki kolejka ale znalazło się miejsce dla psiaka w pilnej potrzebie. No a jak nic się nie wykombinuje to trzeba czekać. No bo co dać go do niedogomaniackiego hoteliku ? Ale zaraz, zaraz, miejsce w zwykłym hoteliku przecież miało być , w Łodzi, chyba od wtorku, więc jest to wolne miejsce czy nie ? I może to nie problem miejsca tylko kasy.
  7. No to szukamy dalej. Napewno znajdzie się dobry domek dla Lakiego. A tamta rodzina to lepiej że go nie wzięła niż gdyby po jakimś czasie mieli go oddawać.
  8. To gdzie jest teraz w końcu Kamyczek, bo ja już nie wiem :bluepaw::bluepaw::bluepaw:.
  9. Wspaniale, że Kudłaty będzie już niedługo w dt, oby tam jak najprędzej poczuł się szczęśliwy :).
  10. Już tak niewiele brakuje, żeby Baranek był wolny od schroniskowego łańcucha.
  11. Nie wiem czy Lena przebywa w płatnym dt ale jeśli tak to czy nie lepiej umieścić ją w jakimś dogomaniackim hoteliku który pomoże jej się możliwie najlepiej przystosować się do człowieka ? Nie wiem jak z ogłoszeniami, pewnie jakieś ma, ale przydałyby się nowe świeże zdjęcia. Bez dobrych ogłoszeń, i częstego kontaktu z człowiekiem to obawiam się że Lena nie prędko znajdzie domek :shake:. Obym się myliła.
  12. I na Harnasia przyjdzie kiedyś pora, jak z ogłoszeń nie znajdzie domu, to trzeba mu będzie jakoś pomóc.
  13. Moje pierwsze ogł. na alegratce :p. A na hotelik też się coś dorzucę, tylko narazie malutko i jednorazowo :roll:.
  14. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2008162_pokochaj_stefana_on_juz_tak_dlugo_czeka.html[/URL]
  15. Podnoszę małego szorściaka na górę :).
  16. Nie wiadomo czy psiak ma jakieś aktualne ogłoszenia, może by je tak w pierwszym poście wypisać jeśli są.
  17. Kto pomoże psiaczkowi wyruszyć po lepszy los ???
  18. A jeszcze miesiąc temu leżał biedak na łańcuchu przy budzie, zupełnie bez nadziei na swój lepszy los. I niewiele osób o nim wiedziało. A teraz życie się do niego pięknie uśmiecha, żeby tylko jeszcze dobry domek mu znaleźć :lol:.
  19. Funia, chodzi Ci o to żeby w Twoim podpisie ukazywał się ten banerek [URL="http://tiny.pl/3369"][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4761/buda.png[/IMG][/URL] ?
  20. Wiadomo, cała rodzina musi się zgodzić, tu chodzi o odpowiedzialną adopcję i prawdziwą miłość do psiaka. Laki już przeżył wiele smutnych chwil w swoim życiu :-( i więcej jego psie serduszko mogłoby nie znieść.
  21. W przypadku adopcji Lakiego będziemy czekać na zdjęcia z nowego domku :). A narazie pozostaje nadzieja i czekanie na decyzję.
  22. Byłoby wspaniale gdyby Laki znalazł dobry dom. A czy ktoś z Łodzi sprawdzi ten domek czy to raczej niepotrzebne ?
×
×
  • Create New...