Ja pisałam do kilku hoteli, mniej lub więcej dogomaniackich ale nie ma aktualnie miejsca.
Albo ktoś psiaka po prostu nie chce przyjąć i już.
Może ja mam za małą siłę przebicia.
A może ktoś z Was ma akurat jakieś miejsce zarezerwowane dla psiaka a może je odstąpić.
Np. u Murki kolejka ale znalazło się miejsce dla psiaka w pilnej potrzebie.
No a jak nic się nie wykombinuje to trzeba czekać. No bo co dać go do niedogomaniackiego hoteliku ?
Ale zaraz, zaraz, miejsce w zwykłym hoteliku przecież miało być , w Łodzi, chyba od wtorku, więc jest to wolne miejsce czy nie ? I może to nie problem miejsca tylko kasy.