Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Dramat. A może by Tola na profilu fb fundacji taki apel mogła zrobić z prośbą o o miejsce dla Bartusia ? Dać zdjęcia i krótko jakoś opisać sytuację.
  2. To ja za cw 13, 27 i 28 poproszę.
  3. Bazarek jest w opcji CW czy KT też ?
  4. Wracam właśnie do domu. Wieczorem wyśle PW z danymi, narazie wyczyścilam skrzynkę.
  5. Ojej ale super! Drugi raz coś w życiu wygrałam. Pierwszy raz to była pościel jeszcze za czasów PRL jak byłam dzieckiem .
  6. Czyli teraz Bartuś może być tylko na posesji tego pana tak ? A tam nie ma gdzie chodzić? A jak odsłoni się te blachę to będzie mógł chodzić też po posesji sąsiada ? No a jak Bartuś będzie dostawał jedzonko i wodę ? I czy jednak nie lepiej ,aby było jak do tej pory skoro on jest nieszczęśliwy ?
  7. Ja też bardzo dziękuję Wszystkim wspierającym finansowo Maurycego , dzięki temu grubasek może spędzać starość w spokoju z pełnym brzuszkiem , w cieple i stopniowo cieszyć się psimi radościami.
  8. Ja postaram się coś wpłacić w marcu, więc poproszę numer konta
  9. Maurycy wychodzi systematycznie - jak jest blisko domku, to coś tam sobie wącha, tu przystanie, tam pogrzebie w śniegu, ale jak pójdzie dalej i gubi poczucie bliskości/ bezpieczeństwa, to biega rozzipany ( na kamerze go podglądam), a jak zobaczy człowieka na horyzoncie to dopiero przyśpieszenie mu się włącza .- tak mi napisała Kasia. Mauryś lubi chyba dziadka Kazimierza i jego towarzystwo, po spacerach codziennie przychodzi do niego. A Kazimierz to poczciwy gościnny psiak . Ja osobiście bardzo się cieszę że nasz Grubasek mimo swoich strachów , ma coraz więcej psich radości .
  10. Mam nowe wiadomości i zdjęcia naszego Maurysia . Info wkleję później.
  11. Jejku chyba nie potwierdziłam odbioru przesyłki - przepraszam, bardzo dziękuję za książeczkę i fajny dodatek .
×
×
  • Create New...