Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Ale kwota . To za całe leczenie od początku czy za ten zabieg ?
  2. Spokojnego powrotu do domu dla Asi . I mam nadzieję że kolejne wieści o suni będą równie dobre.
  3. Biedna maleńka . Cieszę się że obydwie sumie już na miejscu. Na pewno Gajunia , która jest u Ciebie mari23 - będzie potrzebować więcej czasu. Ale wspaniale że dajesz jej schronienie i troskliwą opiekę.. I wielkie podziękowania dla Asi za jej trud wiezienia zwierzaczków po nowe lepsze życie .
  4. Fajna dzielna sunieczka . A druga sunia teraz jedzie do mari23 tak ?
  5. Narazie Maurycy się obraził , Kasi udaje że nie widzi albo łypie spod oka. Mam nadzieję że to chwilowe i że niedługo minie. I że będzie się cieszył wiosną kiedy nadejdzie ciepła pogoda. Na zdjęciach oczywiście u Kazimierza, na jednym z suczką Matyldą.
  6. Znajomy chce zakupić worek karmy suchej dla suni na pierwszy kwartał i kilka puszek, dlatego pytałam o karmę.
  7. Czyli do mari23 ma jechać Bartuś i ta mniejsza sunia z zamojskiego schroniska a ta większa z wykrzywionymi łapkami - do kikou. Jeśli dobrze rozumiem
  8. Znalazłam takie BRIT CARE Dog Grain-free Senior & Light Salmon 12kg lub BRIT CARE Hypoallergenic Senior Lamb 12kg Która będzie lepsza ? I czy lepsze puszki 400 czy 800g ?
  9. A jest jakiś pomysł na dobrą karmę czy to dopiero po badaniach u weta gdyby potrzeba było coś specjalnego ? Czy puszki jako dodatek też mogą być czy Kikou woli podawać suchą karmę?
×
×
  • Create New...