Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Mari a czy Bartuś też jedzie do Ciebie ?
  2. O widzę że jest faworyt.. A pewnie jeszcze ktoś się czai żeby wystartować ze swoim imieniem
  3. Paczuszkę odebrałam, bardzo dziękuję:). Proszę o dane jak zapłacić.
  4. Kasia mi dziś napisała że dostała sprostowanie informacji z USG i jest jakaś zmiana na śledzionie, trzeba będzie ją obserwować. Poza tym jest ok. Maurycy koi swoje zszargane wczorajszym zamachem na jego życie , nerwy u Kazimierza . Nie ma to jak dobry przyjaciel.
  5. Paczuszkę odebrałam, bardzo dziękuję :).
  6. Mauryś już po zabiegu, nie tak dawno wrócił , jest w swoim pokoju. Guz poszedł do badania histopatologicznego. Jak wrócił to Obsikany ze stresu jak smok. Krew była w porządku, RTG - żadnych groźnych zmian, są jakieś pozapalne, ale to żadne guzy i inne takie... USG też ok. Guz poszedł do badań histopatologicznych? To będzie dodatkowe 300 zł, bo taki jest koszt badania, nie wiem ile ogólnie będzie za dziś, bo mówili że muszą podliczyć dopiero, ale mówili też że ten guz był dosyć mocno ukrwiony i że różnie może być - że warto sprawdzić co to za jeden...
  7. Prosimy o trzymanie kciuków bo w tym tygodniu wizyta i zabieg Maurysia .
  8. Mam kilka wieści o maurysiowym życiu - ostatni czas był ciepły przyjemny, Maurycy mógł korzystać swobodnie ze spacerków ale robił to spokojnie w swoim tempie. Za to wprowadził nową aktywność - czasem wybiega otwartymi drzwiami wejściowymi do domku żeby wbiec do środka przez otwarty kojec psimi drzwiczkami . Poza tym ma swój rytuał - jak rano opiekunka otwiera mu pokój to od razu wychodzi i idzie do swojego psijaciela Kazimierza . Kazimierz to poczciwy dziadeczek, pozwala Maurysiowi nawet zajmować swoje legowisko, nawet mu nie przeszkadza jak sam leży na legowisku a Mauryś wpada i wpycha się między niego a ścianę i wtedy tak sobie leżą przytuleni . To musi być urocze.
×
×
  • Create New...