Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Zdrowych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia przeżytych z miłością i nadzieją .
  2. Zdrowych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia pełnych ciepła, nadziei i miłości .
  3. Dziękuję Doro :). Bardzo mnie cieszy że Bartuś korzysta ze swojego domku. I że mogę zobaczyć jego uroczy pycholek.
  4. Poproszę cegiełka za 40 zł dla każdego po połowie.
  5. Nr 26 za 30zl
  6. Moze jednak powolutku powolutku będzie szło do przodu.
  7. Zaglądam do Dudusia, chociaż najczęściej oglądam go na fb, nie wiem dlaczego taki mały fajny piesek nie znalazł domku.
  8. Patrzę na ten śnieg za oknem i cieszy mnie myśl że Maurycy nie musi marznąć kolejnej zimy w schronisku.
  9. Podrzucę wieczorem. U mnie już zima :).
  10. Przyszła zima, zwłaszcza w tej części wschodniej i południowo-wschodniej, mam nadzieję że Bartuś chroni się w budce.
×
×
  • Create New...