Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Zaglądam i chociaż podrzucę bazarek.
  2. Gucio niezadowolony bo nie ma jeszcze kolacji. Nieważne, że były dziś już trzy posiłki, niektórzy są wiecznie głodni .
  3. Zostały jeszcze pieniążki po Łatusiu [*]. Od 20 stycznia 2025 na moje konto wpłyneły jeszcze pieniążki 4xpo 20zł od Dulskiej, 3xpo 50zł od helli i 20zł od Nesiowatej - to razem 250zł. Dziękuję . Mój poważnie chorujący Gucio otrzymał z Waszych zebranych pieniążków na Łatusia pomoc w kwocie 486 zł, dokumenty na jego wątku - było to 190 zł dopłata do faktury za opiekę po operacji w lecznicy całodobowej i faktura za kontrolną wizytę po operacji u neurochirurga ORTOWET. 617,38 zł + 250 zł - 486 zł = 381, 38 zł Jeśli nie macie nic przeciwko temu to te pieniążki chciałabym przeznaczyć na kolejną psią bidę z zamojskiego schroniska, której chcemy wspólnymi siłami dać szansę na dobre życie a właściwie już starsze lata bo to starszy piesek z tego samego boksu co mój Gucio też taki podłużny batonik, już bardzo długo w schronisku i bez żadnych szans.. Narazie zbieramy deklaracje , na wątku piesków z Zamojskiego schroniska, a może ktoś będzie chciał będzie wspomóc jakoś psiaka ? coś zadeklarować ?
  4. Cegiełkę za 10zł proszę
  5. Były zmartwienia o Gucia, a dodatkowe leki osłabiły go i trzeba było wynosić go na trawkę na siku. Ale już stopniowo się poprawia, apetyt Guciowi dopisuje, na spacerach się ożywia. I nie ustaje w dawaniu buziaków:).
  6. Miło że Gucio jest bliski tyłu osobom . Jeśli chodzi o ataki padaczki to mogą wystąpić pojedyncze, najgorsze były ataki gromadne po których Gucio długo dochodził do siebie. A tutaj Gucio pozdrawia ze spacerku w swoim parku .
  7. Gucio dziś był na kontroli w Krakowie u neurochirurga - wszystko w porządku. Od operacji guza mózgu minęły dwa miesiące i dwa dni , Gucio powolutku żyje w swoim tempie, cieszy się swoimi przyjemnościami a jedną z nich jest smaczne jedzonko . Bo to wielki łakomczuszek .
  8. Chociaż podrzucę.
  9. A jak długo Albinka będzie zostawać sama w domu ? Te schody to na zewnątrz czy w środku domu ?
×
×
  • Create New...