Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. A czy coś wiadomo już o wynikach tych dodatkowych badań ? Czy on będzie potrzebował specjalnej karmy suchej , mokrej ?
  2. Dwa tygodnie temu jak Cię pożegnałam mój kochany Guciu . Bardzo za Tobą tęsknię i bardzo mi Ciebie brakuje. W domu jest pusto i bardzo smutno bez Ciebie.
  3. To już pół roku Łatusiu jak poszedłeś za Tęczowy Most, pamiętam o Tobie. A 10 dni temu Tęczowy Most przekroczyło też moje Guciątko . Zaopiekuj się Łatusiu moim Guciem. A to jeszcze zdjęcie z Krakowa jak razem pałaszowaliście uszy . Już Was nie ma kochane psiaki .
  4. A może trzeba mu powoli jedzonko dawać coraz dalej od kanapy ? A poza tym pewnie faktycznie potrzebuje spokoju i nabrania pewności że ma swój własny ciepły bezpieczny kącik.
  5. Jak się miewa Maurycy ? Sa może jakieś jego zdjęcia?
  6. Chciałam zmienić tytuł wątku mojego kochanego Gucia [*] , i teraz jest na różowo i jakoś dziwnie zaznaczony , i nie wiem czy go inni widzą, a nie chcę żeby jego wątek był niewidoczny. Czy wiecie jak coś z tym zrobić ?
  7. Dzisiaj moje serce pękło . Mój maly ukochany Guciu żegnaj. Tylko Ty wiesz jak bardzo Cię kochałam.
  8. Dzisiaj jest spokojniejszy. Ale nie podejmuje prób żeby wstawać. Jest w swoim świecie. Boję się jutrzejszego dnia.
  9. Jest w klinice całodobowej. W poniedziałek wizyta u neurochirurga. Na ten moment nie wiadomo czy i jakie są uszkodzenia neurologiczne. Czy będzie walczył i wstanie na łapki i będzie mógł żyć z zachowaniem komfortu .
  10. Nie chciałam pisać ale niestety Guciowi się nagle pogorszyło , jeszcze we wtorek byl taki radosny, nawet podbiegał sobie na trawie. Teraz jest pod opieką lekarzy. Gucio mój kochany walcz!
  11. Paczuszka już u mnie, dziękuję.
×
×
  • Create New...