Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Szczęścia , miłości i długich lat w nowych , sunieczki. Ciekawe czy imiona zostają.
  2. A dziś po porannym spacerku Gucio obraził się na padający delikatnie śnieg i na mnie ze go śmiałam wziąć na pole w taką pogodę . Oczywiście w domu został wytarty i zaraz było smaczne jedzonko .
  3. Gucio dziś miał ściągane szwy, co nie obyło się bez jego protestów. Teraz czekamy na wynik badania histopatologicznego. A Gucio ma narazie spokojnie się regenerować i nabierać sił.
  4. Ja także bardzo się cieszę że Łatuś znalazł domek . Ostatnie wieści z ds, to że Łatek ma się dobrze, i głównie spanie, jedzenie i spacerki . Widać, że potrzebuje spokoju co nie jest dziwne w starszym wieku.
  5. Ostatnio coś Gucio ma słabsze dni, nie wiem może to przez tą zmianę pogody na takie ciepło. Na spacerach jest bardzo powolny, czasem nie chce mu się w ogóle iść. Poza tym apetyt dopisuje, w domu ożywia się szczególnie w porze jedzenia.
  6. Gucio do południa był na kontroli, dostał zastrzyk. Jak narazie wszystko ok, rana ładnie się goi, Gucio jest wzorowym pacjentem :). Zdjęcie szwów w piątek.
  7. Stan Gucia bez zmian, wczorajsza kontrola ok., dostał leki przeciwzapalne i antybiotyk. Następna kontrola w niedzielę. A wczoraj w Tłusty Czwartek Gucio wywąchał ukryte w pokoju pączki i był nieszczęśliwy , że nie dostał ani jednego.
  8. Dzisiaj byliśmy w lecznicy na kontroli. Na ten moment jest ok. Gucio dostał antybiotyk. Jutro kolejna kontrola.
×
×
  • Create New...