Bardzo się cieszę że udało się opuścić schronisko Maurycemu , pewnie Asia coś nam napisze jak już będzie u siebie - narazie dobrej drogi Asiu i dziękuję .
Super że temu biednemu niewidomemu staruszkowi też się udało. Teraz będzie już tylko lepiej pieski .