Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23021
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Czy są jakieś wieści?
  2. Czy coś się zmieniło? Bo na bazarku widzę, że potrzebne jest 400zł. Chodzi mi o to, czy Pati-C zmieniła ceny za transport.
  3. Czy on miał przystrzygane uszy po znalezieniu? Bo jeśli nie, to musiał bardzo niedawno komuś zginąć. A futro się "skleja" po jednym spacerze w kiepską pogodę.
  4. Gdzieś jest suczka, no nie pamiętam, w Znajdkach? Taka, co nie wychodzi, bo się boi, że jej nie wpuszczą potem. Ta suczka już starsza jest, ale właśnie myśląc o niej radziłabym (laicko) żeby Jędrka jak najczęściej wyprowadzać z gawry, może coś jeszcze trzeba robić, na dogo jest sowa, ona chyba zna się na behawiorze.
  5. Wiadomo, że czasy są ciężkie, ale....... Jeśli ktoś daje opis "stan idealny", a okazuje się, że ten idealny stan uwzględnia sporą dziurę, albo niewielka niewidoczna plamka jest wielką plamą na środku, uniemożliwiającą użytkowanie, to SZKODA PIENIĘDZY NA POCZTĘ. Nie lepiej zrobić bazarek cegiełkowy? Ktoś pisze "ach, dawne bazarki, wspaniałe licytacje". Owszem, ale te dawne bazarki to była uczciwość i serce z OBU stron. Potrzebne są dwie strony. Nie pociągnie się długo na wykorzystywaniu naiwności.
  6. A nie ja przypadkiem? Bo ja czasem apeluję o rozsądek. Łatwo jest kadzić, jaka to ciocia wspaniała, anioł chodzący, a ciocia się pakuje w kolejne zobowiązania i ląduje w potężnych długach, bez chwili czasu dla siebie, a i dla tej gromady zwierząt czasu jej nie starcza, żeby porządnie zadbać.
  7. Jeśli szczeniaki w sierpniu, to cieczka była w czerwcu, mija pół roku właśnie.
  8. Ja tylko chciałam zapytać, czy Halina chodzi - tak tak, CHODZI- w moim swetrze? Tym od Ludwy. Bo nie wiem, czy się szykować na odbiór, nie chciałabym jej zabierać..
  9. Porozmawiaj z tym Myśliwym od wet-a.
  10. Mówię o popytaniu, bo miałam znajomego, który miał haszczaka, i ten haszczak sobie wędrował wiele kilometrów, czasem dwa dni go nie było, ale gdyby ktoś tego psa złapał i zabrał, to nie chciałabym być w jego skórze.
  11. Ja bym jednak wzięła zdjęcie psa i podjechała do okolicznych siedlisk, może ktoś go zna.
  12. http://fera.pl/happs-obroza-przeciw-pchlom-i-kleszczom-dla-duzych-psow.html https://animalia.pl/pess-obroza-owadobojcza-per-dla-psa-bezzapachowa-75-cm/szczegoly/22070/ Jedna chroni do 6 miesięcy, druga 4-6. Elik musiałaby spojrzeć na opakowania, bo pisała, że tamta była na 3 miesiące.
  13. No proszę, co za sklep! Z całej Polski ludzie wydzwaniają :)
  14. No przyznam że ja też czekam na wieści o Niko :)
  15. Może właśnie dlatego, że klatka się zmieniła po uzbrojeniu. No ale ja w życiu nikogo nie łapałam, pytam tylko.
  16. Ja tylko nie rozumiem, czemu zabrałaś "zasuwę", przecież on się na tym nie zna, jak ma wejść, to wejdzie, a nie wiadomo czy wejdzie dwa razy, bo może za pierwszym klatka się gibnie, czy co, i go wystraszy. Ta zasuwa jakoś utrudnia wejście?
  17. Jutro też czynne, tylko może być potrzebny ktoś od bazy w komputerze, żeby sprawdził jakie obroże sprzedawali wtedy, kiedy elik kupiła.
  18. Można zadzwonić do tej Bochni i zapytać o obroże http://www.spolem.bochnia.pl/sklepy/12/12.html
×
×
  • Create New...