-
Posts
23021 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
Do kalendarza (post wyżej) dodane cegiełki. Dla tego pieska :(
-
Kalendarz i cegiełki dla starego ONka
-
Draństwo. Zgłaszam do TOZ.
-
Przy obecnej skali bezdomności zwierząt ślepy miot bezwzględnie należy uśpić, takie jest moje zdanie. Jeśli mamy bezdomną sukę i ratujemy też 3 szczeniaki, to zwiększamy tę bezdomność czterokrotnie. Można oczywiście podjąć taką decyzję, ale z wszelkimi konsekwencjami, czyli przygarnąć sukę i dać dom całej czwórce, wtedy rzeczywiście nikt nie miałby prawa się wtrącać. W tym przypadku jednak i suka, i szczenięta, pozostają bezdomne, stąd bulwersacja osób, starających się bezdomność zmniejszać.
-
Nie wiem, co u Ciebie robią sroki, ale wrony u mnie wywlekają z gniazd pisklęta słowików i innych maluchów i żywcem żrą!!! Nienawidzę wron.
-
Znam psy, w które w życiu nikt niczym nie rzucał, a reagują ucieczką/odskakują kiedy się schyli i udaje, że coś podnosi. Szkoda, że Jędrek nie może być w domu. Mnie się wydaje, że taki pies, jak on, w kojcu czuje się jednak wyrzucony za nawias i otwiera się tylko w niewielkiej części.
-
Parę spraw mam: 1. Sweter jest tak twarzowy, że nie mogę oderwać wzroku od lustra 2. Orzechów jeszcze nie skubałam, ale dziękuję pięknie i wezmę się za nie w chwili wzmożonej cierpliwości 3. Jeszcze piękniej dziękuję za dostawę, to jest niesamowite zupełnie, jak Ludzie potrafią być bezinteresownie serdeczni 4. Połączyłam dwa eliksiry nalewki pigwowej, teraz tylko pół roku trzeba poczekać 5. Czy możecie - przy okazji spaceru - wziąć ze sobą śrutówkę i ... eee ... eliminować wrony? Przynajmniej w Warszawie. 6. W Sylwestra musiałam Kulę wziąć na ręce i stać przy oknie, bo chciała oglądać fajerwerki 7. Pozdrowienia dla Halinki, choć wolałabym, żeby była po sterylce.
-
Nie usuwaj, może ktoś będzie chciał wziąć szczeniaka, skoro już są na świecie. Po prostu nie dopuszczaj więcej do rozmnażania, psów jest dużo za dużo.
-
Przechlapane, fakt. Małe to Kajtek, córeczka mojego syna. Wsadziło mi się to zdjęcie, zamiast innego, niechcący, i za cholerę nie mogłam go usunąć. Takie są skutki toastów.
-
Niewidomy, zmarznięty, bezpanski piesek pilnie potrzebuje pomocy!!!
rozi replied to kerad's topic in Już w nowym domu
Piesuniu kochany... Nowy Rok już, fajerwerki, nowe nadzieje. Pamiętam Ciebie, nie myśl sobie, że odchodząc zwolniłeś jakąś przestrzeń. -
W Nowym życzymy wszystkiego po trochu :)
-
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
rozi replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Nie wolno na to pozwalać. -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
rozi replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Pani ma własną sypialnię, to jest sypialnia Axela.