Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. [quote name='KOSKA'] potrzebujecie???? nie podałyście [/QUOTE] Czemu piszesz w liczbie mnogiej? Ja nie wiem nic na temat tej adopcji, wszystko jest w rekach Nazwabez. Wierzę, że chce dla Delmy jak najlepiej i nie wahałabym się zaufać w ciemno. Jak możecie porównywać "jakiś" dom do domu poznanego i sprawdzonego przez bezpośrednią opiekunkę Delmy? Czyli dom, który OSOBIŚCIE poznał Delmę i OSOBIŚCIE by ją odebrał do domu "przywieźcie mi ją przez pół polski" nie dokładając sie do tego w żaden sposób finansowo przypomnę...
  2. Ciekawe, że na hotel płacilibyście bez szemrania, pomimo tego, że nie byłoby tam ciepła i rąk do głaskania... Ba, chętnie wysłalibyście Delmę przez pół polski w nieznane, bez żadnych gwarancji na sukces i bez liczenia się ze stresem jaki przeżyje. A jak się pojawia sensowna propozycja pomocy, to nagle nikt nie chce wesprzeć Delmy. Po co wam wiedzieć u kogo? Nie wystarczą wam zapewnienia wolontariuszy że to dobre miejsce? Przykre, Delma pewnie odejdzie tam gdzie jest. I wtedy wszyscy hurtem zapalą wirtualnego znicza. Wow.
  3. Sybel, z tego co wiem, na małowodzie jedynym wyjściem jest picie dużej ilości wody dziennie. Wiem to z mojego dwukrotnego pobytu na patologii ciąży, laski często tam trafiają własnie z tego powodu. Jak wsio jest ok, to tylko leżą i piją :)
  4. ja jestem dość odporna na te dźwięki, ale ślimaka z fp nie zdzierżyłam i wyjęłam baterie :diabloti:...
  5. Słuchajcie, wygląda na to, że się udało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale się cieszę :))))))))))))) Gratki dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. [quote name='ma-ja']słuchajcie mam pytanie - może tutaj ktoś spróbuje mi to wyjaśnić. Byłam na stronie tego schroniska i widzę, że adopcja psa czy kota kosztuje tam 100 i 150 zł. Jeśli tak rzeczywiście jest, to moim zdaniem jest to główny powód przepełnienia i w związku z tym ciężkiej sytuacji materialnej, głodowania psów... wszędzie indziej można adoptować zwierze za darmo lub za dowolny datek. Nie chce tu wydawac osadów, więc zachowam dalsze uwagi dla siebie, ale przyznam że trochę mnie to zbiło z tropu i mam wątpliwości co do słuszności głosowania na tego typu schronisko.[/QUOTE] [URL]http://ciapkowo.pl/[/URL] spójrz na cennik adopcji - wcale nie mniej
  7. hmmm ja bym wróciła do kwestii bachora od keybordu - można by kazać rodzicom wysawiać go na Długiej, żeby za leczenie Muszty zwrócił. Niech sobie między kamienicami ponapitala w klawisze - raz, że kasę przyniesie, dwa, że odechce mu sie raz na wieki :)
  8. [quote name='Cantadorra']Na pewno są za małe. A jaki twój maluch ma teraz rozmiar?Może coś innego się znajdzie? Napisz rozmiar ciuszków i stopy :)[/QUOTE] No teraz buty śniegowce ma 26/27... a ubranka już na 98 :roll:
  9. [quote name='Cantadorra']Gameta, fanty przeleżały w biurze u mnie pół roku i w końcu je zabrałam. Odezwij się, to coś znajdziemy dla ciebie.[/QUOTE] Hmmm, nie dowlekłam się :( Znaczy już ich tam nie ma ? I nigdzie ich już nie ma? Bo tam były chyba jakieś byty dla młodego, tylko nie pamiętam jaki rozmiar - mogą być już i tak za małe ;)
  10. Dzięki Wredne !!! Przywróciłaś mi pamięć !!!
  11. Przyszłam prosić o głosy, bez waszego wsparcia Klembów przegra :-( ps. Brązowa, a co było wcześniej w Twoim poscie???
  12. Hej Gusiu, co tam u Was ?
  13. No i mamy zimę... Wypadałoby jakaś fotkę wrzucić, ale chwilowo nie mam. Głosujce na Klembów, proszę... [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/408/klembow01.jpg[/IMG]
  14. Oooo Cantadorra :) Czy ja aby nie mam u Ciebie jeszcze do odebrania fantów po bazarku ? [B][COLOR=red]A wogóle to przyszłam prosić o głosy - pomóżcie, bo Klembów przegra bez Waszych głosów :[/COLOR][/B] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/408/klembow01.jpg[/IMG]
  15. A ja przyszłam zaspamować - przepraszam, ale to wyższa konieczność. Jak nie pomożecie, Klembów przegra - a tam psy nie mają co jeść :(
  16. [B]A ja zaspamuję, przepraszam, ale to wyższa konieczność - bardzo proszę o głosy, jest źle, bardzo źle, jak nie pomożecie to Klembów przegra :( A tam psy naprawdę nie mają co jeść :([/B] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/408/klembow01.jpg[/IMG]
  17. [B][COLOR=red]Witam Jamniczolubne! Przyszłam zaspamować, bo sytuacja jest krytyczna - Klembów przegrywa, a tam psy naprawdę nie mają co jeść :( Proszę o głosy - każdy na wagę złota:[/COLOR][/B] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/408/klembow01.jpg[/IMG]
  18. [B][COLOR=red]Proszę o głosy, Klembów przegrywa :( Każdy głos na wagę złota !!![/COLOR][/B] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/408/klembow01.jpg[/IMG]
  19. [B][COLOR=red]Sytuacja jest zła - potrzebna pełna mobilizacja:[/COLOR][/B] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/408/klembow01.jpg[/IMG]
  20. [quote name='LAZY']Olus ma od wczoraj 2 zeby:) Prz okazji mamy zapalenie układu moczowego wykryte przez przypadek, bo przebiega bezobjawowo. Czeka na antybiotyk i poradnia nefrologiczna...Ma kto jakies doswiadczenia w tej materii?[/QUOTE] ja mam :( ale nie będę cię straszyć. W każdym razie wygooglaj sobie kto jest najlepszym specjalistą u was od USG (najlepiej, gdyby to był urolog/nefrolog) oczywiście tylko prywatnie i już się zapisz. U nas jest dr Kosiak - na prywatną wizytę kosztująca 160zł czeka się ponad 2 miesiące. Gówniane USG na NFZ sobie odpuść zupełnie. Tak więc google i do dzieła. Jak będziesz mieć konkretne pytania to wal śmiało. Nie będę nic pisać o Ignacu, nie chcę, żebyś popadła w nerwy, pewnie zupełnie nie potrzebne, bo u Was będzie wszystko OK. I za to mocno trzymam kciuki :)
  21. Kurcze, Muszta trzymaj się!!! A ten wenflon na co? Nie lepiej bez? Szuwar podaj namiary na gówniarza od keybordu, pojedziemy z wizytą :mad: :diabloti:
×
×
  • Create New...