-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Julie']też uważam, że lepsze schronisko niż zimna ulica. A jak będą na Paluchu to jest szansa, że ktoś adoptuje i znajdą kochający domek. Co postanowiłyście?[/quote] tzn ja do konca tego pomyslu nie jestem pewna. w schronisku psy sie gryzą, walcza o wszyskto no i....zagryzają się. To normalka. ale taka zima- jakie maja szanse na zewnątrz. -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jak Wy- moze to bląd- ale ja bym na Paluch dzwonila. jest tak zimno. co myslicie? -
psiurki z Krzyczek maja swoj osobny wątek. to mial byc watek zdjeciowy, ale dziewczyny pewnie nie maja czasu ni ochoty ich tutaj wklejac.
-
[quote name='tifet']Dzisiejszy dzień na forum przywitamy z dwiema nowinam... niestety wesołą jak i bardzo smutną... Wczoraj zabrałyśmy suńkę owczarek niemiecki ale to już wiecie... ale dziś dodam że Gucio(aktualnie na stronie 4rtej) już grzeje pupkę w swoim domku... Niestety owczarek belgijski co miał wypadek samochodowy i stracił wzrok okazało się że doszło do uszkodzenia rdzenia mózgowego i było coraz bardziej kiepsko... choroba przybierała coraz bardziej dramatyczny przebieg... postępujący paraliz... psa nie udało się odratować... został uśpiony... [*]owczarek belgijski przeszedł przez Tęczowy Most:-( Charly daj znać grupie od ślepków...[/quote] dla tych co dupki grzeją bardzo się cieszę. Owczarek belgijski juz spi spokojnie i nie jest mu zimno, glodno, nie wysycha z pragnienia i nic go nie boli, nikt nie obdziera ze skory, nie przypala- tak jak to sobie zasluzyl pies darmozjad, stworzenie nie dające ani mleka ani mięsa.A gdyby dawał byloby mu jeszcze gorzej. Wszytkim psom życzę cieplych wspanialych domków lub szybkiej bezbolesnej smierci.
-
nie rób. będą lepsze zdjecia w sobote, wtedy Cie poproszę:)
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
w sobote postaramy się o nowe zdjęcia. jak na razie zadnego odzewu z ogloszen nie ma:-( -
w sobote jade z Rybcia do schroniska- Rybcia obiecala jakis suuuuuuper aparat:cool3:. I wtedy wsuniemy objektyw w kratę i zrobimy zdjęcie bez krat- tzn. postaramy się..Choc wtedy pewnie na zdjęciu bedzie tylko jego nos, bo on tak blisko podchodzi....;)
-
nie pozostaje mi nic innego jak napisac hop hop hop....[SIZE=1]ale porannych i popoludniowych spacerków oszczedze czytającym wątek:cool3:[/SIZE]
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
zeby choc jakies miejsce gdzie psiak moze przezimowac (kojec, buda... do wiosny może dom by się znalazl...alb i nie...(?):roll::-(. Nie mozna wszystkich bezdomnych umiescic gdzies...Ale tego jednego czy tych dwoch to akurat najmniej obchodzi...Ech ... -
Ale faktycznie wet-siostro to dobry pomysl z tą gazetą. mysle ze gazete będzie można zainteresować tym potwornym przestępstem. To zdarzenie powinno byc opublikowane. A nóz jakis sąsiad/przechodzien widzial tego zwyrodnialca, ktory przejezdzal czy przechodzil kolo Twojego domu i rzucil na Twoj ogrodek trucizne. Podac dzien i konkretną godzinę kiedy psy zjadly trutke...kto wie. Jestem przekonana ze dziewczyny z Przemysla pomoga w tym wszytkim.
-
:multi::multi::multi:
-
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
Charly replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak naprawde to Stinek zachowuje się normalnie: niewidomy to się obija, a że załatwia się jak wstaję...no coś takiego:cool3:;). ale rozumiem ze podłamany głos niepokoi. Mam nadzieje, że Stinek i jego pani "dotrą" się po czasie i wsjo będzie dobrze. -
:-o znalazl dom? wspaniaaaaale:multi::multi::loveu::multi:. Tez bardzo czekam na zdjęcia:)
-
Hades i Ślepek uratowane z makabrycznych warunków szukają domu!! wrocław
Charly replied to Negri's topic in Już w nowym domu
ja mam takie dane z wątku ślepkow [B][I][COLOR=#ff0000][U]Kontakt w sprawie adopcji: [/U][/COLOR]tel: (0) 605 095 144 /(0) 603 616 546 /[/I][/B] [B][I]email: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL][/I][/B] -
[quote name='irysek']nie chce nic sugerowac, ale chyba charly cie podkablowala heheh :evil_lol:[/quote] kto ja? to nieprawda:evil_lol:. Nigdy bym tego nie zrobila. wiem jak to jest, czlowiek sie stara. wstawia obrazki, linki, okrzyki pomocy i inne i nagle wszsytko znika....bez ostrzezenia:evil_lol: Mateo to nie ja:evil_lol::lol:
-
Jak zachowac czystośc w domu z większą liczbą psów-porady
Charly replied to oktawia6's topic in Wszystko o psach
[quote name='Katerinas']hmm.... używam tych mopów od przeszło 15 lat. I żaden mi się nigdy nie złamał.[/quote] to nie byl ten. tylko taki podobny ze sklepu. nawet drozszy zdaje sie. ale nic wyprobuję. nic nie strace. -
Hades i Ślepek uratowane z makabrycznych warunków szukają domu!! wrocław
Charly replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Bidulek Slepek. Niech domek znajdzie w koncu:-( -
Sznaucer Olbrzym pieprz i sól czeka na kochającą rodzinę!!! ma dom
Charly replied to karmi02's topic in Już w nowym domu
a zdjęcia? -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Charly replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
A generalnie kto jest szefem między nimi? Baaj? -
Jak zachowac czystośc w domu z większą liczbą psów-porady
Charly replied to oktawia6's topic in Wszystko o psach
e...nie....nie wiem jak Wam, ale mnie ten mop wysiadl po kilku tygodniach. po prostu zlamalam i tyle...ech....(jak mawia moj tata- trzeba z betonu jak dla rusów hihihih)