Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [quote name='Julie']też uważam, że lepsze schronisko niż zimna ulica. A jak będą na Paluchu to jest szansa, że ktoś adoptuje i znajdą kochający domek. Co postanowiłyście?[/quote] tzn ja do konca tego pomyslu nie jestem pewna. w schronisku psy sie gryzą, walcza o wszyskto no i....zagryzają się. To normalka. ale taka zima- jakie maja szanse na zewnątrz.
  2. Nie wiem jak Wy- moze to bląd- ale ja bym na Paluch dzwonila. jest tak zimno. co myslicie?
  3. psiurki z Krzyczek maja swoj osobny wątek. to mial byc watek zdjeciowy, ale dziewczyny pewnie nie maja czasu ni ochoty ich tutaj wklejac.
  4. [quote name='tifet']Dzisiejszy dzień na forum przywitamy z dwiema nowinam... niestety wesołą jak i bardzo smutną... Wczoraj zabrałyśmy suńkę owczarek niemiecki ale to już wiecie... ale dziś dodam że Gucio(aktualnie na stronie 4rtej) już grzeje pupkę w swoim domku... Niestety owczarek belgijski co miał wypadek samochodowy i stracił wzrok okazało się że doszło do uszkodzenia rdzenia mózgowego i było coraz bardziej kiepsko... choroba przybierała coraz bardziej dramatyczny przebieg... postępujący paraliz... psa nie udało się odratować... został uśpiony... [*]owczarek belgijski przeszedł przez Tęczowy Most:-( Charly daj znać grupie od ślepków...[/quote] dla tych co dupki grzeją bardzo się cieszę. Owczarek belgijski juz spi spokojnie i nie jest mu zimno, glodno, nie wysycha z pragnienia i nic go nie boli, nikt nie obdziera ze skory, nie przypala- tak jak to sobie zasluzyl pies darmozjad, stworzenie nie dające ani mleka ani mięsa.A gdyby dawał byloby mu jeszcze gorzej. Wszytkim psom życzę cieplych wspanialych domków lub szybkiej bezbolesnej smierci.
  5. Zdrowie w takim razie Twoje i psiaków ([SIZE=1]nie moja wina ze Viris mnie sledzi i tu zaszła....:evil_lol:)[/SIZE]
  6. nie rób. będą lepsze zdjecia w sobote, wtedy Cie poproszę:)
  7. w sobote postaramy się o nowe zdjęcia. jak na razie zadnego odzewu z ogloszen nie ma:-(
  8. w sobote jade z Rybcia do schroniska- Rybcia obiecala jakis suuuuuuper aparat:cool3:. I wtedy wsuniemy objektyw w kratę i zrobimy zdjęcie bez krat- tzn. postaramy się..Choc wtedy pewnie na zdjęciu bedzie tylko jego nos, bo on tak blisko podchodzi....;)
  9. nie pozostaje mi nic innego jak napisac hop hop hop....[SIZE=1]ale porannych i popoludniowych spacerków oszczedze czytającym wątek:cool3:[/SIZE]
  10. zeby choc jakies miejsce gdzie psiak moze przezimowac (kojec, buda... do wiosny może dom by się znalazl...alb i nie...(?):roll::-(. Nie mozna wszystkich bezdomnych umiescic gdzies...Ale tego jednego czy tych dwoch to akurat najmniej obchodzi...Ech ...
  11. Ale faktycznie wet-siostro to dobry pomysl z tą gazetą. mysle ze gazete będzie można zainteresować tym potwornym przestępstem. To zdarzenie powinno byc opublikowane. A nóz jakis sąsiad/przechodzien widzial tego zwyrodnialca, ktory przejezdzal czy przechodzil kolo Twojego domu i rzucil na Twoj ogrodek trucizne. Podac dzien i konkretną godzinę kiedy psy zjadly trutke...kto wie. Jestem przekonana ze dziewczyny z Przemysla pomoga w tym wszytkim.
  12. :multi::multi::multi:
  13. Tak naprawde to Stinek zachowuje się normalnie: niewidomy to się obija, a że załatwia się jak wstaję...no coś takiego:cool3:;). ale rozumiem ze podłamany głos niepokoi. Mam nadzieje, że Stinek i jego pani "dotrą" się po czasie i wsjo będzie dobrze.
  14. A tu niestety nic nowego:-(. Szkoda, bo kilka slepkow teraz domek znalazlo, mialama nadzieje ze i on
  15. :-o znalazl dom? wspaniaaaaale:multi::multi::loveu::multi:. Tez bardzo czekam na zdjęcia:)
  16. ja mam takie dane z wątku ślepkow [B][I][COLOR=#ff0000][U]Kontakt w sprawie adopcji: [/U][/COLOR]tel: (0) 605 095 144 /(0) 603 616 546 /[/I][/B] [B][I]email: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL][/I][/B]
  17. [quote name='irysek']nie chce nic sugerowac, ale chyba charly cie podkablowala heheh :evil_lol:[/quote] kto ja? to nieprawda:evil_lol:. Nigdy bym tego nie zrobila. wiem jak to jest, czlowiek sie stara. wstawia obrazki, linki, okrzyki pomocy i inne i nagle wszsytko znika....bez ostrzezenia:evil_lol: Mateo to nie ja:evil_lol::lol:
  18. [quote name='Katerinas']hmm.... używam tych mopów od przeszło 15 lat. I żaden mi się nigdy nie złamał.[/quote] to nie byl ten. tylko taki podobny ze sklepu. nawet drozszy zdaje sie. ale nic wyprobuję. nic nie strace.
  19. Bidulek Slepek. Niech domek znajdzie w koncu:-(
  20. A generalnie kto jest szefem między nimi? Baaj?
  21. e...nie....nie wiem jak Wam, ale mnie ten mop wysiadl po kilku tygodniach. po prostu zlamalam i tyle...ech....(jak mawia moj tata- trzeba z betonu jak dla rusów hihihih)
  22. tzn ze Oktawia nie mozesz zakladac teraz wątkow tez?:-o
×
×
  • Create New...