Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. wstawilam. Ale teraz tak patrze, jak zrobilyscie zdjęcia bez krat Ty i Vitka?hm.. Też tak chcę:roll:
  2. małe są sliczniaste. Cudownie gdyby trafily teraz jeszcze do fajnych domków:)
  3. sliczny jest. cudowny. jak z bajki z tą mordką na podlodze i loczkami na czółku. Bardzo sliczniasty:lol:
  4. kurcze na malamuta w werscji kanapowiec vulgaris naprawde mialabym chętkę:-D:-D:-D. A Twoja do tego jest prześliczna. Szczesciara jestes. Niestety nie moge wziąść Husi ani nic innego oprocz tego co juz mam, bo mam wynajemce dyktatora:evil_lol::placz:. Co do Husi nie można jej "sprawdzic" w zadnym stopniu, ale to spryciara jest. do czlowieka sie łasi, lize po rękach i obczaja przy okazji jak by tu wyjsc;):placz:. W ogole potrafi zwrocic na siebie uwagę jakos tak inaczej niz inne psy. A tak poważnie to sunia stara się jak może by ją zauważono....aby wyjsc z tego ciezkiego więzienia jakim jest schronisko:-(.. Piękne to zdjęcie z poświatą. Cudne
  5. eee tam:evil_lol: to już wszystko mam obcykane...po polsku, angielku i niemiecku:evil_lol:.. Z pierwszej ręki mnie interesuje ile czasu spędzasz naprawde aktywnie ze swoim psem i jak ta aktywność wygląda ( spacer, biegi, rower itd):lol: Np. na tej stronie klubu malamuciego jest gdzies napisane, ze dla malamuta trzeba miec min. jedna godzinę czasu dziennie na spacer...To wydaje mi się troszkę mało, nawet minimum. Ja spędzam z moim 7kg kundelkiem min. 2 godziny (naprawde minimum) na spacerach. I to tylko dlatego bo teraz jest deszczowo i nieprzyjemnie. A i tak widzę , że pies jest znudzony i chciałby przebywac w naturze caly dzien.ale może małe psy tak mają....Bo wiem, że nasz dalmat po kilku godzinach spacerów naprawde faktycznie spał i mielismy "spokoj"... Co taki malamut robi po spacerze.....śpi? nudzi się? dzięki za informacje i dane:) Ja mysle ze zdolnosci mamy:lol:, ale niestety nie mamy mozliwosci sprawdzenia stosunku Husi do dzieci. Kurcze:-( co najwyzej mozna jakies dziecko skombinowac ( nie bardzo wiem skąd, bo ja nie tutejsza tak naprawde, ale to chyba najmniejszy problem) i isc z dziatkiem do schronu. Ale co to da. Piesia chce wyjsc i kocha kazdego- takze test niewymierny jest.
  6. o wow:) Moze znajdzie się dobra dusza:lol:. Ostatnio piesek, który był Mosii znalazl domek. Ma padaczkę i mimo tego ktos go pokochał. Może i Gibsonikowi się poszczęści:)
  7. 10 rok schroniska....... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2163/czarusschronpoznan2008ee5.jpg[/IMG][/URL] Tu co prawda "tylko" DT, ale tak cudny, że umieszczam:) Czarusiek (kompletnie ślepy) kochany po 10 latach w schronisku na DT u Weroni:) [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=et51lgGLaPM"]YouTube - Czaruś[/URL]
  8. Patrzcie- to znalazlam na dogo. [B][COLOR=red]P.[/COLOR][COLOR=red]Kierowniczka[/COLOR][COLOR=red] [/COLOR][COLOR=black]([/COLOR][/B]jednego ze schronisk, ktorym współpracuje Ziutka[COLOR=black])[/COLOR][COLOR=red] [B]w pracy[/B].[/COLOR] Po prostu no comments [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/392/845feb883bb2fb44.jpg[/IMG][/URL]
  9. Mru powinnas się nazywać Bazarkowa a nie Mru:loveu::multi:
  10. Nadal czeka na domek:roll:
  11. I nadal nic zero odzewu. Masza jest po prostu za stara i tyle:-(
  12. Na dane czekamy i tymczasem podnosimy sliczną młodziutką Husię:)
  13. Poziomka Szczęsciara jakich mało hip hip hurra:multi::multi::multi:
  14. Charly

    Metamorfozy

    Wspaniale zdjecia:loveu::multi::multi: Jak tak mozna. Jak tak mozna oddac psa. Nigdy się nie przyzwyczaję do tych zdjęc schroniskowych. straszne. 9 lat tam byla. straszne. kochana.
  15. Faktycznie trzeba oczyscic, a najlepiej zamknąc i zapomniec. DIF teraz jestes winna sytuacji na wątku. paranoja sięga zenitu. (...niedobra, niegrzeczna DIF, i widzisz co TY najlepszego zrobiłas?...)
  16. Cyganku dziadziu uszatku ale super:loveu::multi::multi: :multi::loveu::lol:
  17. DIF:calus::calus::-(
  18. Filip teraz nie. Wielki pan jest. Odkąd wsadzil nos do budyniu czekoladowego z bitą smietanką to smak mu się zmienił. tylko gotowane, podrobione ( kosci są fe), marcheweczki olejem proszę bardzo mi polac i wtedy nawet miski myc nie musze:evil_lol:. Królik rules:multi: Edit niedzielny:evil_lol:: nie doceniłam Filipa- to smakosz...raz tak raz tak. Rozmrozilam mu krolika na gotowanie dziś, gotuję wodę...a ten piszczy i piszczy i skacze...Więc mysle czego chce? Dałam krolika surowego....porwal i wybiegł do pokoju na swoją poduszke:mad:aby tam w spokoju schrupac. Bardzo się ucieszyłam, bo akurat taka srednio umięsniona część. Poł na pól z kości i po ugotowaniu kości już do wyrzucenia. A tak mały sobie lizal i lizal ( szczególnie łasy na krewke w kości:diabloti:) chrupał az schrupał całego....270 gram ( Filip powinien max 100 g mięsa i kości na dzien, reszta to warzywa;)). Ale tez spacer wyczerpujący był- gonienie kruków i kaczek- to się należy:lol:
  19. Charly

    Barf

    dokladnie. i nie rozumiem, dlaczego istnieje przekonanie, ze witaminy w proszku i sprasowane, przetworzone, "niezywe" pozywienie - czyli sucha karma to odpowiedni pokarm dla psa:-o
  20. [quote name='oktawia6']nie dziwie si ze woli gotowane:razz: na barfie to szczenioki ze wsi sa te w oborze-FILIP wie co dobre:evil_lol:[/quote] :eviltong::evil_lol: kiedys wolał Barfa:placz:. Ale zmieniło mu się odkad wzycie wszedl królik- gotowany. Ten pobil wszytko:placz::evil_lol: Ja go będę musiala ograniczyc. nie ma bata
  21. oj dzięki. pewnie:loveu:. Aaaaa...w ogole mnie samej strasznie się podobają malamuty. Oczywiscie brak warunków itd....ale generalnei sama bym chętnie posłuchała malamuciego szkolenia:) Może napisz tu na wątku. przyda się. duzo ludzi to czyta. szkoda, by ktos wziąl takiego psa, bo ładny. Husky to juz normalka w schronach. Malamuci czas pewnie też juz blisko, albo się i zaczął. I prosze podaj mi Twoje dane na pw. Przesle zainteresowanego do Ciebie. W sumie to od razu tez moglo iśc na Ciebie w takim razie. Jak porobię nowe i odnowie zrobię na Ciebie ok?
  22. ogloszenia sa na mnie. A ze sterylką.....niestety. dostaniemy przekaz na sterylke darmową w Eblągu, ale żadna z nas nie moze psiaka przetrzymac:roll:
  23. Masz go w swoim podpisie. zresztą ja mam ten sam banerek. porównajcie to zdjęcie....Co ta mala duszyczka przecierpiala...tylko on wie..ech. jak dobrze ze jest gdzie jest. aaa mialam..do wczoraj. zamienilam na Zosie:roll:
  24. [quote name='Weronia']nic nie dzwoni:/ maila też nie dostałam żadnego. Czaruś dziś porwał obierkę od ziemniaka :| Bo robili z elzą zamach. Normalne przy obieraniu ziemniaków.. Wasze psy też tak uwielbiają surowe ziemniaki? Bo u mnie - jak się tylko nadarzy okazja żeby ukraść, to jest świeto ..:|:mad: P.S. a gdzie się podział jurmar????[/quote] moj swietej pamieci cocker spaniel uwielbial obierki. A Jurmar wspomaga Kacperka co to mu oczki przypalali- ma dt:):multi: Jamniczka jaka grzeczna stoi z boku..czeka na swoją kolej czy tylko patrzy?
×
×
  • Create New...