-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Atos- Kapsel nareszcie znalazł dom! Spędzi święta w domu! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kto chce taką cudną mordę (Cudna morda będzie potrzebowała lekcji wychowania;) i sporą dawkę ruchu. Biegi, biegi, biegi) Poza tym jest to pies rodzony w czepku. Miał wieeeeeeeeelkie szczęście i takiez przyniesie przyszłym właścicielom. No kto chce:) [IMG]http://upload.miau.pl/3/146315.jpg[/IMG] -
Atos- Kapsel nareszcie znalazł dom! Spędzi święta w domu! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Atos bardzo ciągnie za ludzmi.Ponad miarę. On musi tzn. baaardzo chce(jesli mozna by wybrac) być ze swoim stadem stale. -
kanapa jest dobra:evil_lol:. Filip wyciera pycholek o jakis "filozoficzny" obrus, który TZ koniecznie musial zawiesic na scianie:roll:
-
Maleńka, biszkoptowa SONIA- STRASZNIE SIĘ BOI- znalazła cudowny dom !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
i co? i co? co dalej?:lol: -
buahahahhahahahhahahhahhahahhahahahhah hihihihihihihihihihihihihihihihih ach ta piosenka:-( tak jakos teges...kurczaki
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no...pani Ela powiedziała, że jest całkiem socjalna już..Nie boi się i w ogóle. No i kochaaaana:) -
:D:D:D co ja za bezsens wygaduje. Czarus ma taką pannę w domu, że klękajcie narody i nie ma potrzeby schodzić na lewo. Toż to grzech by był. Stary, łysy, ślepy-to jeszcze niczego nie przekresla....Ale...on biedny jest jak mysz kościelna hahahhahah:evil_lol: I tu takie coś...hm....niezbadane sa wyroki...
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
w ogóle ciotki się wypięly. nikt się nie cieszy. nikt nie wiwatuje. Do pomocy to wszytkie lecą:evil_lol: a cieszyć to tylko Mru i ja samotnie we dwójke...:shake: -
Schroniskowa Lola (Elbląg) ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/niewidoma-lola-nareszcie-szczesliwa-bezpieczna-dziekujemy-113073/[/URL]) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/2412/lola2008fg8.jpg[/IMG][/URL] Lolek nasz kochany już w domciu morduje kure:) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1237/lolaikurasf5.jpg[/IMG][/URL] Lola z swoją ukochaną panią:) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/5057/lola10rz0.jpg[/IMG][/URL] Lola z rodziną:) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/1720/lola12yc1.jpg[/IMG][/URL] Wieści z nowego domu No to opowiem Wam jak mi się wiedzie. Jestem juz 2 miesiące w nowym domu. Jak zawsze jestem bardzo kochaaaaaana i przytulaśna:loveu::multi: W ogóle otwieram się coraz bardziej i jestem normalnym, odważnym pieskiem. Wylegiwuję się na kanapach, fotelach i łózkach, skaczę sobie po nich jak sarenka- tak o dla zabawy. Kotu też daję już żyć, a on mnie. Nie jest moim najlepszym przyjacielem, ale możemy przejść obok siebie nawet w wąskiej sieni, nawet otrzeć się przy tym futerkiem i to wszytko bez awantur:cool3: Tak się odstresowałam, że przypomniałam sobie wszystkie sztuczki, jakie dawno dawno temu nauczył mnie ktoś, kto kiedyś mnie kochał... Więc nagle dnia pewnego pokazałam mojej pani, że potrafie robić siad i podawać łapkę. Wywołalam ogólną furorę i wielkie zdziwienie:lol:. Taaaka jestem kochana Lolcia:lol: W ogóle nie robie kupek w domu. Ale moi ludzie chodzą do pracy i wtedy zostaję z innymi pieskami przez 10 godzin sama. I nie wytrzymuje tych 10 godzin. Wtedy robie siku, ale bardzo mało- taką małą kalużę. W ogóle znalazłam na to specjalny kącik i tam robię, ale chyba im się to średnio podoba...Hm..tak czy siak moja pani powiedziała, że w zamian mają codzień czystą podlogę:multi:. Taaaka jestem kochana i przydatna:lol: Mogłabym w sumie te 10 godzin poczekać z innymi pieskami na dworze w ocieplanej budzie, ale ja jestem bardzo sprytna i ciekawska i wtedy próbuję się przecisnąc pod płotem i pobiegac trochę na zewnątrz.....sobie......Moja pani twierdzi, ze pomysł jest średni i dlatego siedzę w domu. Wtedy biegam i szaleje. Mój ogród znam bardzo dobrze i biegam tam bez smyczy jak szalona. Baaardzo to lubię. ale ostatnio przesadziłam i przywaliłam glówką w czereśnie. Moja pani uslyszała łomot, bo tak mocno się uderzyłam i przybiegła. nic mi nie było niby, ale pani pojechała ze mną do pana weterynarza( daję się ładnie zbadać dotykać i co tylko, jeśli tylko moja pani mnie wcześniej utuli). Więc sprawdzili główke, patrzli, zaglądali, wszysto robili ze mną.. Ale z głowką wszytko ok. Jednak oczka mam teraz przekrwione, bo oczkami uderzyłam. Dostałam na to leki. I teraz je zażywam. Nie wiem czemu ta pani z drugiej strony telefonu tak się wystraszyła. Jestem zdrowa i nic mi nie jest. Zapewniam Was. Zdjęc moich nie ma ( tzn. są dwa, ale czekamy, aż się więcej uzbiera) Są tylo spiące, ale takie sa nudne. Cały czas się ruszam i cięzko jest mnei sfotografować. Morduje moją zabawkową kurę cały czas. Ale to już widzieliście. Myśle że po świetach uzbiera sie wiecej zdjęc i zobaczycie mnie- noworoczną szczęśliwą Lolcię:loveu:
-
[quote name='Margolka']Starszy pan musi wyglądać wytwornie, aby znaleźć sobie panią swego serca (ewentualny pan też wchodzi w rachubę):evil_lol:[/quote] o- tak zawsze lepie, wybór większy:diabloti:. Ale ja myśle ze Czareck jest strikte w jednym kierunku. Cóż- skoro się chce ograniczać- każdy sobie rzepkę skrobie:razz:
-
sunia bez oczu....., wyrzucona na śmietnik....już szczęśliwa jako Suzanna w swoim domciu:smile: (Mysza 1) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/szczenie-leonbergera-suzi-niepotrzebna-bez-oczu-w-wa-u-mnie-dt-adopt-przez-mysze-107112/"][COLOR=#000000]Szczenie Leonbergera-Suzi-niepotrzebna-bez Oczu!!!-w-wa-u Mnie Dt-adopt.przez Myszę[/COLOR][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][COLOR=#000000][IMG]http://img356.imageshack.us/img356/3407/zdjecia038vs3.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] [B]smiejąca sie Suzetka:smile:[/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5971/zdjecia044fi7.jpg[/IMG][/URL] [B]Suza i jej patyczki:smile:[/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1435/p4210694or2.jpg[/IMG][/URL] [B]szczęsliwa Suzanna..[/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1149/p4210692xo4.jpg[/IMG][/URL] [B].... w domciu z "rodzeństwem":smile:[/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/8172/p4210704ya6.jpg[/IMG][/URL] [B]...zapasy:smile:[/B]
-
[I]Dżekuś bez jednego oczka[/I] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/dzekus-malenki-terierek-bez-oczka-we-wspanialym-nowym-domku-113421/index61.html"][I][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113421&page=61[/COLOR][/I][/URL] :smilecol::smilecol::smilecol::smilecol: [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2107/dscn1158kb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/3690/dscn1148be3.jpg[/IMG] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/9695/dscn1144ls5.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7763/dscn1134sr7.jpg[/IMG] :smilecol::smilecol::smilecol::smilecol:
-
Tosia z jednym niewidomym oczkiem w swoim własnym domciu:smile: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9255/tosiapa4.jpg[/IMG][/URL] Pierwsze promienie słoneczka i..rozkoszny pysio:smile: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1386/tosia1xz1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img385.imageshack.us/img385/3764/tosia3xu2.jpg[/IMG][/URL]
-
Mój kochany Filutelek w schronisku w Krzyczkach ( w domu u Charly) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/mini-staruszek-bardzo-pilnie-krzyczki-alarm-o-dom-malo-czasu-w-nowym-domu-104511/[/URL] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/953/tnp1210015gc3.jpg[/IMG] Filipek w nowym domku [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/3868/pisobie017ec7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2051/pisobie018vc5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/817/pisobie032bu0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/5778/pisobie014go2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/6138/pisobie007cb6.jpg[/IMG][/URL]
-
Pasja bez jednego oczka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/zjawiskowa-sunia-owczarka-niemieckiego-pasja-juz-w-nowym-domu-117796/index16.html"][I][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117796&page=16[/COLOR][/I][/URL] :smilecol::smilecol::smilecol::smilecol: [IMG]http://fotogalerie.pl/fotki/28/38/75/m/1218825527s2.jpg[/IMG] [IMG]http://fotogalerie.pl/fotki/28/38/75/m/1218825601s2.jpg[/IMG] [IMG]http://fotogalerie.pl/fotki/28/38/75/m/1218826424s2.jpg[/IMG] [IMG]http://fotogalerie.pl/fotki/28/38/75/m/1218826483s2.jpg[/IMG] [IMG]http://fotogalerie.pl/fotki/28/38/75/m/1218826516s2.jpg[/IMG] :smilecol::smilecol::smilecol::smilecol:
-
Pieski niewidome, niedowidzące....w nowym domkach:) Wklejajcie, komentujcie, wiwatujcie;) (wątek pieskow niewidomych, niedowidzących itp tu:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/psiaki-ktore-widza-sercem-under-construction-117212/[/URL]) a...teraz..szczęsliwe ślepki hurraaaa:):):) [IMG]http://www.picturesanimations.com/s/smileys/cartoon_thumb-up.gif[/IMG] Zacznę z panną Migotką ( w domu u Maupa4) Szczęśliwa Panna Migotka w domciu:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/czterolapy-maupy4-moja-mona-odeszla-zycie-podobno-toczy-sie-dalej-37453/"][COLOR=#000000]Czterołapy Maupy4 - Moja Mona odeszła ... A życie ? ... podobno toczy się dalej ...[/COLOR][/URL] mała Migotka:smile: [IMG]http://images14.fotosik.pl/6/9b1851e5eac5ecda.jpg[/IMG] uśmiech większej Migotki:smile: [IMG]http://images33.fotosik.pl/91/1e9389afcc8b9eb5.jpg[/IMG] szalejąca Migotka:smile: [IMG]http://images32.fotosik.pl/96/4d3dbc7cc550149e.jpg[/IMG] waleczna Migotka:smile: [IMG]http://images48.fotosik.pl/2/b8b4df990ccc0bc3.jpg[/IMG] Pogromczyni Migotka:smile: [IMG]http://images43.fotosik.pl/2/c766cb52239fb7cc.jpg[/IMG]
-
Jest zimno, ciemno, obrzydliwie. Wyciągnij Zosieńkę z betonu i daj prawdziwy dom....
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Masza................. -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Charly replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Fakt:evil_lol: Zawsze zapominam, ze Baaj to przeciez dzieciak jeszcze. Nawet roku nie ma. Ale wygląda tak duuuzy:evil_lol: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Charly replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Jestem pod wrażeniem- dwa dorosłe obce sobie psy:-o:-o. AD masz rękę do psiaków- to pewne:multi: Nie ma się co bać- będzie dobrze:). A Wy akurat sobie z wszytkim poradzicie:) -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
zero zainteresowania. Ona miala oglosznie, nawet jednego zapytania nie bylo. nic:-(. Porobię nowe. Masza jest taka fajna. Ostatnio się rozkręciła i strzeże jak należy:lol: -
podniose i podniosę i to wszytko na razie