Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [quote name='taks']krowę można czcić jak bóstwo albo bez skrupułów zjadać... Wszystko rzecz przekonań, wiary I kazdy ma prawo wierzyc w co chce pod warunkiem, że to nie szkodzi innym i że nie narzuca przemocą swoich przekonań otoczeniu. Niestety metody "misyjnej działalnosci "Koscioła Katolickiego jak dla mnie miały i nadal mają zbyt wiele z indoktrynacji a juz stanowczo za mało szacunku i tolerancji dla myślacych inaczej.[/quote] tak jak teraz znow. modlą się usilnie za nawrócenie innowiercow ( zydow szczegolnie). I to mimo usilnych prósb zeby dali sobie spokoj i rozwalaja wszystko to, co wypracowal JP II:shake: ech:shake:. Zenada taka, ze brak mi slow....wstyd.
  2. [quote name='orpha']charly nie wybierasz sie na wycieczke do wawy ?? :evil_lol:[/quote] nie nie...Ja tu sobie siedzę i jest mi dobrze:evil_lol::evil_lol:
  3. dzięki Anndzia:lol: Moze udaj się do schroniska w BB ( skoro juz tam mieszkasz) z rodzicami. Sama zobaczysz jak tam jest. Rodzice tez...zobaczą w realu jak zyja zwierzęta w schronisku. Dowiesz sie o niebo wiecej niz w internecie.
  4. nie moge uwierzyc ze on nadal w schronie. Przeciez to cudne przyjąc takiego starowinke sponiewieranego...I ilez on będzie potrzebowal. na pewno nie trzeba z nim biegac na spacery po 3 godziny dziennie. pewnie chce taki dziadziunio na foteliku lub kanapie obok swojego czlowieka siedzie i ogladac szanse na sukces i inne:-(. Do tego odpada troska o finanse. Uratuj zycie staruszkowi:placz:
  5. Proszę o głosy na 400 bezdomnych psow i 100 kotow przytuliska Przyborowko p. Wandy- moj podpis. Wirtualna pomoc, a jaka efektowna:)
  6. a jakies logiczne telefony czy telefony w ogole byly?
  7. sculek jest cudny. i jak pije..z namaszczeniem:mdrmed:
  8. :-o:-o zaskoczyla mnie ta sunieczka. wyglada prawie jak....Alano espanol ale skąd u nas...:-o Mieszanka podeszla b. pod wrzocec moim zdaniem. patrzcie...Alano espanol.. [IMG]http://www.dogbreedinfo.com/images14/alanoespanolmai4-05.JPG[/IMG] [URL="http://www.dogbreedinfo.com/alanoespanol.htm"]Alano Espanol Information and Pictures, Spanish Alano[/URL] a to Gaja [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img383.imageshack.us/img383/4159/dsc0912ab7.jpg[/IMG][/URL]
  9. Weronia jak przybedzie pewnie udzieli informacji, a ja na razie blagam o glos na to przytulisko:) jak i co mam w podpisie
  10. [quote name='pusia2405'] To tak jak imię indiańskie. (...) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: hahahhahah
  11. Charly

    Metamorfozy

    ślepa Lola w schronisku [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/2412/lola2008fg8.jpg[/IMG][/URL] Lola już w domciu [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1237/lolaikurasf5.jpg[/IMG][/URL] Lola z swoją panią:smile: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/5057/lola10rz0.jpg[/IMG][/URL]
  12. Charly

    Metamorfozy

    cudne te zdjecia. szczescie mial chlopak niesamowite- jak one wszsytkie zresztą:placz::loveu::multi:
  13. dzięki:oops::modla::multi: NO to ja napisze w odwecie, że[SIZE=5] [COLOR=seagreen][B]Potrzeba miejsca do poniedzialku dla Diego ( i nie bac się, bo jak nie wypali dom to trudno będzie schron- miejsce tylko do poniedzialku więc!!!)[/B][/COLOR][/SIZE]
  14. oby się udalo:roll: ([SIZE=1]Mru sorry przyszlam zaspamowac, ale goldeny nas gonia:placz:- oddawajcie glosy)[/SIZE]
  15. A u taka cisza:shake:. Daj no Mru jakies nowe zdjątka
  16. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d3a1aa0b18371b23.html"][I][IMG]http://images40.fotosik.pl/21/d3a1aa0b18371b23med.gif[/IMG][/I][/URL]
  17. i hopac mi pozostalo. Masza nadal szuka domu
  18. wez to jest nie do ogarnięcia po prostu. Nie do ogarnięcia.
  19. zrobmy cos dla bezdomnych psiakow i zaglosujmy w tym miesiacu na przytulisko p. Wandy Przyborowko= wygrana oznacza darmową karme, psiaki proszą o glosy (moj podpis)
  20. Prosimy o glosy Filip spi, goni cos przez sen i nawet nie wie ze spamuje:lol:
  21. [quote name='mru'][SIZE=3][B]gorący apel do wszystkich![/B][/SIZE] jest szansa na ten domek... :roll: co Paweł mówił.... tylko tak trzeba Diego [B]przetrzymać [SIZE=3]do PONIEDZIAŁKU RANO[/SIZE][/B] gdziekolwiek żeby się mu nic nie stało! no i enia mówi, że jest w słabym stanie :( [B]jeśli ktoś ma taka możliwość.... to PROSZĘ BARDZO :([/B] jesteśmy też w stanie coś tam zapłacić - bo może hotelik? 3 dni... :shake:[/quote] tu wszystko wchodzi w rachube. nawet wolny kawalek dzialki, ogródka- do poniedzialku:modla::modla::modla: przeciez on nie będzie siedzial i czekal na Was do poniedzialku:shake:
  22. ale ladną stronke masz. Rodesiany- kiedys o nich marzyłam. potem jednak instynkt lowiecki mnie odstraszyl i kupilam....dalmata:evil_lol:
×
×
  • Create New...