Nie ogłaszałam go na allegro.
Cent obecnie jest u nas. Jest świetny, aż żal, że nie mogę go zostawić.
Z tym Tarnowem to był bardzo niewypał, Pani, która chciała go przygarnąć też była trochę nierozważna. Wiedziała że ma kłopoty z osteoporozą a olbrzym to jednak masa...
Będę bardzo wdzięczna za pomoc!!!