-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Yorija sliczne pieska i swietne opowiadanie:lol::loveu:
-
Atos- Kapsel nareszcie znalazł dom! Spędzi święta w domu! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Atosik miewa sie dobrze. Jak i co dokladnie - czekam na maila:) a w miedzyczasie zapraszam do glosowania na glodne brzuszki bezdomnych pieskow( podpis) -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Charly replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Sliczny Cyganeczek kochany. Wreszcie:multi: -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Charly replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
------------------------------------ -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
Charly replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Nie ma nikt miejsca dla niewidomego psiaka?:shake: -
Babulinka,maleńka,12 letnia,niewidoma suczka..ZA TM...[*]
Charly replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedna Binka. Jest slepa, stara i nikt jej nie chce. Przezyje swoje zycie w schronie....:-( -
Prosimy o glosy na krakvecie na przytulisko p. Wandy- wygrana gwarantuje darmową karme w tym miesiacu dla bezdomnych psow w przytulisku p. Wandy ljak glosowac : linki w podpisie ( krakvet: [url=http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=8933]Forum o psach i kotach[/url]) cyt. Niufek: "Sporo sie slyszy o Pani Wandzie ,ale malo kto naprawde wie jaka ona jest. Moja przygoda z Pania Wanda zaczela sie od transportu karmy i kocy dla jej psow .Jadac do Rudy Slaskiej ,wstapilismy do Rusca .Pierwszy raz wtedy zobaczylam Pania Wande . Naznaczona zmeczeniem kobieta powitala nas radosnie i pokazala swe przytulisko .Byla dumna z tego co do tego dnia osiagnela .Opowiadala o tym kto jej pomaga i opowiadala tez o kazdym psiaku .Gdy weszla na teren , to psy na jej widok radosnie merdaly ogonkami .Ja zawsze zwracam uwage na zachowanie psow gdy opiekun/opiekunka sie do nich zbliza . Nastepnym razem gdy przyjechalkismy byla okropna pogoda , ulewa ,bloto ,zimno.Pani Wanda jak zwykle radosna (owszem czasem jest smutna bo sie martwi o swe psy ,ale to normalne jest) .Spojzalam na jej nogi . Mala ubrane letnie buty ,takie szmaciaki :-(.Nie moglam na to patrzec i dalam pieniadze na buty .Powiedzialam ,ze nigdy wiecej w tych szmaciakach jej nie chce widziec .Przeciez zachoruje i co bedzie??Obiecala ,ze kupi sobie buty ,ale ............... Przyjechalam znowu i co?? Wanda nadal butow nowych nie miala . Zaczelam sie zloscic ,ze tak nie mozna , gdzie sa buty?? A ona na to ,ze potrzebowala cementu pod slopki na ogrodzenie i brakowalo pieniazkow ,dlatego butow nie kupila ,ale za to slopki stoja i bedzie siatka .Radosnie oznajmila ,ze psiaki beda mialy wybieg i sie wylatac beda mogly .Postanowilam nastepnym razem po prostu przywiesc buty. Pani Wanda zyje dla tych psiakow , ona wszystko im odda :swe zdrowie ,pieniadze ,czas ,sily . Wszystko co ma . Mysle ,ze oddajac glos dla niej to jest to minimum co my mozemy zrobic dla jej psow .Jedna minutka naszego czasu ,a jak wiele znaczaca w zyciu tej Kobiety i jej psow . "
-
tak tak ksiązka super;) ([SIZE=1]przyszlam tak naprawde błagać o głosy)[/SIZE]
-
dzięki. tak się boje ze nas goldeny przed celem (czyli 30 listopada) przegonią. Tez im zycze, ale p. Wanda...:placz:
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Rybcia tam byla kiedys w srodu polując na innego psa (w lepszych czasach) i ta suka sie usuwa jesli w ogole. Jesli ktos kogo nei zna ( czyli poza pracownikami) podchodzi do krat to ona warczy i szczeka. taki kaukaz ale taki lightowy;) -
uratujcie szczenięta z obory-schronisko Kotliska-pomocy-mało czasu!!!!
Charly replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
bidulin taki. Podniose choc -
i dalej podniose i poprosze o glosy z podpisu mojego
-
czekamy na dalsze wiesci od niesamowitej szczęsciary Poziomki:loveu:
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Charly replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
bidulek. ech dalej szuka domu:-( -
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
no to czekamy na relacje z przeczesywania jesli będzie takowe. podnosze i prosze o zwrocenie uwagi na moj podpis:cool3: -
niech się zwie jak chce, byle byl taki szczesliwy jaki jest teraz (mozna tez poniekąd zwrocic uwage na moj podpis:))
-
no watek przeciekawy. uwagi do do spacerow,ich wątpliwej atrakcyjnosci oraz posesji itp. powalające.
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
nie mogę sie wypowiedziec, bo nei wiem po prostu. Masza sama nie sprawia problemow, ale suki ją "izolowaly". Dlatego teraz jest w boksie z innymi mniejszymi psiakami. Masza to taki typ samotnika. nikomu nie przeszkadza, ale sie nie integruje w grupe. -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
brb to znaczy nie tak right, troche pozniej... -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja nie wiem jak to dziala z n-k/ . nie wiem jak sie zaprasza ludzie na profi czy rozsyla psa. ale moge wystawic allegro. jak będziesz chciala wyslij mi tekst albo tutaj wstaw i wystawie. no i zdjecia jakie. Ale moze izadora bedzie miala czas wystawic, jak jej wzystko przygotujesz. wiesz jakie ona piękne robi -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
jesli schron to trzeba bedzie robic wzmozone ogloszenia i zdawac sobie sprawe, ze mozemy sie dowiedziec, ze nie zyje, bo....zagryziony. Mialam tak kilka miesiecy temu i tego trzeba byc swiadomym.To jest spore obciązenie psychiczne. Tyle tylko. Ale oczywiscie tu nie ma co gdybac