Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. Charly

    Metamorfozy

    Yorija sliczne pieska i swietne opowiadanie:lol::loveu:
  2. Sliczna pokaz sie ([SIZE=1]bardzo proszę Was o głosy na przytulisko p. Wandy tzn. na darmową karme w tym miesiącu- mój podpis/glosowanie trwa do 30.11)[/SIZE]
  3. Atosik miewa sie dobrze. Jak i co dokladnie - czekam na maila:) a w miedzyczasie zapraszam do glosowania na glodne brzuszki bezdomnych pieskow( podpis)
  4. Sliczny Cyganeczek kochany. Wreszcie:multi:
  5. Jurmar wspomaga już "naszego" slepego Czarka. Czarus w ogole mial straasznie duzo szczescia. Tak duzo jak teraz Kacperek kochany:loveu:
  6. ------------------------------------
  7. Nie ma nikt miejsca dla niewidomego psiaka?:shake:
  8. Biedna Binka. Jest slepa, stara i nikt jej nie chce. Przezyje swoje zycie w schronie....:-(
  9. Prosimy o glosy na krakvecie na przytulisko p. Wandy- wygrana gwarantuje darmową karme w tym miesiacu dla bezdomnych psow w przytulisku p. Wandy ljak glosowac : linki w podpisie ( krakvet: [url=http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=8933]Forum o psach i kotach[/url]) cyt. Niufek: "Sporo sie slyszy o Pani Wandzie ,ale malo kto naprawde wie jaka ona jest. Moja przygoda z Pania Wanda zaczela sie od transportu karmy i kocy dla jej psow .Jadac do Rudy Slaskiej ,wstapilismy do Rusca .Pierwszy raz wtedy zobaczylam Pania Wande . Naznaczona zmeczeniem kobieta powitala nas radosnie i pokazala swe przytulisko .Byla dumna z tego co do tego dnia osiagnela .Opowiadala o tym kto jej pomaga i opowiadala tez o kazdym psiaku .Gdy weszla na teren , to psy na jej widok radosnie merdaly ogonkami .Ja zawsze zwracam uwage na zachowanie psow gdy opiekun/opiekunka sie do nich zbliza . Nastepnym razem gdy przyjechalkismy byla okropna pogoda , ulewa ,bloto ,zimno.Pani Wanda jak zwykle radosna (owszem czasem jest smutna bo sie martwi o swe psy ,ale to normalne jest) .Spojzalam na jej nogi . Mala ubrane letnie buty ,takie szmaciaki :-(.Nie moglam na to patrzec i dalam pieniadze na buty .Powiedzialam ,ze nigdy wiecej w tych szmaciakach jej nie chce widziec .Przeciez zachoruje i co bedzie??Obiecala ,ze kupi sobie buty ,ale ............... Przyjechalam znowu i co?? Wanda nadal butow nowych nie miala . Zaczelam sie zloscic ,ze tak nie mozna , gdzie sa buty?? A ona na to ,ze potrzebowala cementu pod slopki na ogrodzenie i brakowalo pieniazkow ,dlatego butow nie kupila ,ale za to slopki stoja i bedzie siatka .Radosnie oznajmila ,ze psiaki beda mialy wybieg i sie wylatac beda mogly .Postanowilam nastepnym razem po prostu przywiesc buty. Pani Wanda zyje dla tych psiakow , ona wszystko im odda :swe zdrowie ,pieniadze ,czas ,sily . Wszystko co ma . Mysle ,ze oddajac glos dla niej to jest to minimum co my mozemy zrobic dla jej psow .Jedna minutka naszego czasu ,a jak wiele znaczaca w zyciu tej Kobiety i jej psow . "
  10. tak tak ksiązka super;) ([SIZE=1]przyszlam tak naprawde błagać o głosy)[/SIZE]
  11. dzięki. tak się boje ze nas goldeny przed celem (czyli 30 listopada) przegonią. Tez im zycze, ale p. Wanda...:placz:
  12. Rybcia tam byla kiedys w srodu polując na innego psa (w lepszych czasach) i ta suka sie usuwa jesli w ogole. Jesli ktos kogo nei zna ( czyli poza pracownikami) podchodzi do krat to ona warczy i szczeka. taki kaukaz ale taki lightowy;)
  13. i dalej podniose i poprosze o glosy z podpisu mojego
  14. czekamy na dalsze wiesci od niesamowitej szczęsciary Poziomki:loveu:
  15. bidulek. ech dalej szuka domu:-(
  16. sliczne oczki takie piwne. Znajdz juz domek Zebatku:roll:
  17. no to czekamy na relacje z przeczesywania jesli będzie takowe. podnosze i prosze o zwrocenie uwagi na moj podpis:cool3:
  18. niech się zwie jak chce, byle byl taki szczesliwy jaki jest teraz (mozna tez poniekąd zwrocic uwage na moj podpis:))
  19. Ach - dobrze ze maly się przy tym wszytkim dobrze czuje i ma taką wspaniałą opiekę:lol:
  20. no watek przeciekawy. uwagi do do spacerow,ich wątpliwej atrakcyjnosci oraz posesji itp. powalające.
  21. nie mogę sie wypowiedziec, bo nei wiem po prostu. Masza sama nie sprawia problemow, ale suki ją "izolowaly". Dlatego teraz jest w boksie z innymi mniejszymi psiakami. Masza to taki typ samotnika. nikomu nie przeszkadza, ale sie nie integruje w grupe.
  22. brb to znaczy nie tak right, troche pozniej...
  23. ja nie wiem jak to dziala z n-k/ . nie wiem jak sie zaprasza ludzie na profi czy rozsyla psa. ale moge wystawic allegro. jak będziesz chciala wyslij mi tekst albo tutaj wstaw i wystawie. no i zdjecia jakie. Ale moze izadora bedzie miala czas wystawic, jak jej wzystko przygotujesz. wiesz jakie ona piękne robi
  24. jesli schron to trzeba bedzie robic wzmozone ogloszenia i zdawac sobie sprawe, ze mozemy sie dowiedziec, ze nie zyje, bo....zagryziony. Mialam tak kilka miesiecy temu i tego trzeba byc swiadomym.To jest spore obciązenie psychiczne. Tyle tylko. Ale oczywiscie tu nie ma co gdybac
×
×
  • Create New...