Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. O szczęście niepojętę:multi::loveu::loveu::loveu::multi: [quote name='enia'] oczywiście błagałam,żeby nie wydawał psa byle komu,[B] bo walki psie,wieśniaki wredne, rozmnażacze itp.[/B]...[/quote] dokładnie tak..:evil_lol: święta prawda:evil_lol:
  2. hahahahah:evil_lol::evil_lol:. Moja mama zawsze slodko po naszemu do naszego dalmata. ale jak co do czego to ....raus:evil_lol::evil_lol: hahahah:evil_lol:
  3. Big Bobby jest już w innym kojcu. Jak mi jutro wszytko wypali jak ma, to pojde i zrobie zdjecie. tam widac wyrazniej jaki fajny, bo więcej miejsca jest do robienia zdjęć:)
  4. :evil_lol::evil_lol::loveu: Rybcia mi przeslala zdjecia ale nie otwieraja sie. Jest napisane bląd na stronie. wiec czekam na nią. moze zaraz znajdzie odrobinę czasu. Bobb jest naprawde czad:)
  5. tez na dogo o tym czytalam. Ale....to wyjatki, aczkolwiek tragiczne. lataja psy i nic sie nie dzieje. ale taki psiak musi się nadawac i wedlug mnie to ostatecznosc
  6. Przedstawiam Wam dziś naszego Roberta:cool3: Bobb jest wspaniały- jak widać. Wielki, kofany i ma duuuża głowę. Bobb to sznaucer- niestety nie umie zdjęc otworzyći Rybc!a je potem wklei. Opłaca się czekac, bo Bobb jest naprawde cudny. Zapraszam wszystkie ciotki, szczególnie te sznaucerowate. Cudo cudowne zaprasza:loveu: Acha. Bobby tak naprawde nazywa się Dżordżi i ma 3 lata:) ------------------------------------------------ zdjęcie z nowego domku: reszta str. 31 [IMG]http://images46.fotosik.pl/97/d94a9284ef51851bmed.jpg[/IMG] aktulane zdjęcie zrobione przez Vitkę...achahahah...Dzordz na tym zdjęciu wlasnie rozpoczyna ziewanie..... [IMG]http://images49.fotosik.pl/79/a81c83e4dacd3468.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/65/94fef2ebe34d4dc7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/65/39a61ca81078a94emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/65/231a8a0f6d3afdd1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/69/2d4a62a8f0cf3a02med.jpg[/IMG]
  7. [LEFT]A jeśli chodzi o legowisko:cool3:to dla mnie najlepiej sprawdzily się zwykle "ludzkie" poduchy (dla duzych psów jak dalmat "pierzyny"). ( takie zeby mozna bylo prac nawet w 90% np. ze sklepu sanitarnego) ze zwyklą "ludzką" poszewką. Mozna wyprac w wysokiej temperaturze. nei niszczą się szybko, są miekkie i wygodne. Tansze i co najwazniejsze cale wchodzą do pralki:) Taka poducha się sprawdzi nawet jak psiak w to sika, sraka, wymiotuje i jest zapchlonym zawszańcem z grzybem...-wytrzepac, do pralki i kilka godzin pozniej (zimą kaloryfer;)) posłanko jest suchutkie, mięciutkie, puchate i czyściutkie, a pies az nie moze się doczekać swojej poduchy i drepcze obok schnącej. Dlatego mozna miec 2 np:lol:[/LEFT] [LEFT][COLOR=seagreen]Acha- no i hitem wszechczasow są zamiast proszku- orzechy piorące- jesli czesto pierzemy (zwazywszy ile czasu taki psiak przelezy na poslanku), jesli mamy szczeniorki lub wrazliwe, allergiczne psiaki z chorobami skory ( np. atopowe zapalenie skory) itp. Jeszcze nie zastosowalam- ale poleciła mi Bonsai88:)[/COLOR][/LEFT] [LEFT][URL="http://www.allegro.pl/item452579839_orzechy_piorace_ekologiczny_proszek_do_prania_1kg.html"]ORZECHY PIORĄCE-ekologiczny proszek do prania 1kg (452579839) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/LEFT]
  8. Pan K. się faktycznie musi oduczyc tego sikania po meblach, bo go nikt nie wezmie takiego. Kurcze. Moze jakas klatka. ale to znowu koszta. chyba ze by kto mial.. Ale moze mu minie, to w sumie przeciez początki jego.Tyle, ze to takie raczej rytualne wrażenie sprawia niż brak zachowania czystosci.
  9. Charly

    Metamorfozy

    biedny sliczny Niuniek:placz::loveu::placz::lol:
  10. Hm.coś w tym jest....bo ja już mam taką schizę, że może mu się język nie podoba:evil_lol:. Albo tęsknią za dzwiękiem słowiańskiej mowy:evil_lol:. A kto to wie:roll: Już się na starośc robię lekko...sentymentalna...:roll:
  11. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/2452/krmel3zo9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/6304/dsc00208rn5.jpg[/IMG][/URL] Bisiaczek. Wiecie- ja nadal czekam na uśmiechniętą mordę...ale chyba tego nie zobaczę..... Niestety..nie każdy uratowany psiak zapomina, zmienia się, fika i biega i wariuje ( jak mój:lol:). Bisiek po poczatkowej euforii spoważniał, bardzo dużo śpi, śpi praktycznie cały czas ( dużo tez je:cool3:). Ostatnio miał jakąs infekcje i jego pani i Bisiek spędzili więcej czasu na dworze niż w domu:roll:. Ale teraz jest znow zdrów o tyle o ile. Nadal ma blizny na ryjku i nóżkach. Nadal chore stawy. I tak już pewnie zostanie. Jednak na stare lata znalazl pewną, kochającą i bezpieczną przystań i to jest najważniejsze:)
  12. mam nowe zdjęcia Biska sprzed kilku dni, wstawie potem, bo cos mi skrzynak nawala;)
  13. trochę ciasno....Kociak lekko przydusza psinkę:lol::evil_lol:
  14. Z tymi spacerkami to mysle jej przejdzie. moj piesek po dwoch miesiacach zaczal tak kochać spacerki, ze az zatęskniłam za tymi króciutkimi..siu i do domu:lol: A z rodziną- to samo- tzn. moj TZ dlugo dlugo nie mogł malego wyprowadzic. tyle ze on nie chowal sie tak panicznie jak Sol, tylko sie opieral, wydzieral na calą kamienicę i gryzl smycz. a i teraz przy nim nie zrobi kupy na spacerku, a mamy go juz 9 miesiecy:roll:. Ale jest juz o niebo lepiej. Niestety to trwa. Dobrze by bylo gdyby Twoja rodzina tez malą karmila itd.
  15. O jaki sliczny banerek:placz:Dzieki:)
  16. [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=87284629&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200001%3B9034%3B87284629%3B14589975%3B%3B&secev=AQAAAR2BH24AAM0AAAABACIxMWQ5MThjMGQ2Yy5hMGU2NTQzLjU2NTQ1LmZmZmY5M2FhAAAAAQAAAAAFM9uVACT7%2Fg65LNZMPGHJagQkHmVFnaDt&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ87284629MXGuidMZ11d917f8-f930-a0e6-5a07-c3c7ffffd178&wmid=87284629]Nr referencyjny ogłoszenia Nieśmiała Zosieńka- mała sunia bardzo prosi o domek na : 87284629[/url]
  17. Tak szukałem domku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6236/potek11yr2.jpg[/IMG][/URL] A taki jestem domowy:loveu: [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2755/06102008165qi8.th.jpg[/IMG] [URL="http://img394.imageshack.us/my.php?image=06102008166zz6.jpg"][IMG]http://img394.imageshack.us/img394/3929/06102008166zz6.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/thpix.php"][IMG]http://img394.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/URL]
  18. Zosia ma ogłoszenie na gumtree. czeka tylko na link aktywacyjny.
  19. chyba tak zrobie. Kupię chusteczki i po jedzeniu wytrę ryjek zafajdany:evil_lol:
  20. Masza ma ogloszenie na gumtree. Potem będą dalsze.
  21. Drap się w góre maleńka. Ciocia Mru zrobi banerek:cool3:
  22. [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=87272981&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200036%3B9034%3B87272981%3B14589975%3B%3B&secev=AQAAAR2BH24AAM0AAAABACIxMWQ5MTU1MjEyMy5hMGU2NTYyLjQ5MTQ0LmZmZmViMWY2AAAAAQAAAAAFM64VACYPPzyNzijP26auvCVDwUPzDgBf&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ87272981MXGuidMZ11d9153c-9790-a0e6-53e1-ac21ffff8ef5&wmid=87272981]Nr referencyjny ogłoszenia Śliczna malamutko- huskowata Husia czeka na dom na : 87272981[/url]
  23. [quote name='Madziek']a co dolega Twojemu pieskowi, Charly?[/quote] No moj tez taka slepota jest. Tzn. on ma chyba trzecie oko, bo doskonale sobie radzi:evil_lol:. Wziełam go ze schroniska w Krzyczkach. I nie bylo pewne, czy przeżyje. Jest coraz lepiej. Tzn. jest w sumie b. dobrze. Ale czasem stary strach powraca. I pies nagle znów boi się rzeczy, ogłosów których nie bał się przez ostatnie kilka miesiecy:roll:. Wtedy nagle zamiera. nie rusza się, broni się przed nie wiadomo czym. Na srodku ulicy np itd itd itd. Wiesz jak...auta jadą, ludziska się gapią. Ale także w domu gdzie jest bezpieczny i jestesmy tylko we dwoje ma takie "napady" nagle nie wiadomo skąd czy w parku. No ale co zrobic. na szczescie nie zdarza się to często. Gibsonek nie daj się małym draniom:lol::loveu:
  24. Cos mi ostatnio o uszy się obiło, że jest dużo chętnych na nasze elbląskie sunie:-o:multi:. Oto jedna z nich. Smutna, niesmiala Zosienka. Takich sunieczek jest masę. Jest tez bardzo dużo piesków jeszcze mniejszych niż Zosia. One wszytkie czekają na domek:-( Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel: (0) 785 132 983
×
×
  • Create New...