-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
O szczęście niepojętę:multi::loveu::loveu::loveu::multi: [quote name='enia'] oczywiście błagałam,żeby nie wydawał psa byle komu,[B] bo walki psie,wieśniaki wredne, rozmnażacze itp.[/B]...[/quote] dokładnie tak..:evil_lol: święta prawda:evil_lol: -
Bisiu z Krzyczek w domu w Berlinie/wątek informacyjny
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
hahahahah:evil_lol::evil_lol:. Moja mama zawsze slodko po naszemu do naszego dalmata. ale jak co do czego to ....raus:evil_lol::evil_lol: hahahah:evil_lol: -
Big Bobby jest już w innym kojcu. Jak mi jutro wszytko wypali jak ma, to pojde i zrobie zdjecie. tam widac wyrazniej jaki fajny, bo więcej miejsca jest do robienia zdjęć:)
-
:evil_lol::evil_lol::loveu: Rybcia mi przeslala zdjecia ale nie otwieraja sie. Jest napisane bląd na stronie. wiec czekam na nią. moze zaraz znajdzie odrobinę czasu. Bobb jest naprawde czad:)
-
Przedstawiam Wam dziś naszego Roberta:cool3: Bobb jest wspaniały- jak widać. Wielki, kofany i ma duuuża głowę. Bobb to sznaucer- niestety nie umie zdjęc otworzyći Rybc!a je potem wklei. Opłaca się czekac, bo Bobb jest naprawde cudny. Zapraszam wszystkie ciotki, szczególnie te sznaucerowate. Cudo cudowne zaprasza:loveu: Acha. Bobby tak naprawde nazywa się Dżordżi i ma 3 lata:) ------------------------------------------------ zdjęcie z nowego domku: reszta str. 31 [IMG]http://images46.fotosik.pl/97/d94a9284ef51851bmed.jpg[/IMG] aktulane zdjęcie zrobione przez Vitkę...achahahah...Dzordz na tym zdjęciu wlasnie rozpoczyna ziewanie..... [IMG]http://images49.fotosik.pl/79/a81c83e4dacd3468.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/65/94fef2ebe34d4dc7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/65/39a61ca81078a94emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/65/231a8a0f6d3afdd1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/69/2d4a62a8f0cf3a02med.jpg[/IMG]
-
Jak zachowac czystośc w domu z większą liczbą psów-porady
Charly replied to oktawia6's topic in Wszystko o psach
[LEFT]A jeśli chodzi o legowisko:cool3:to dla mnie najlepiej sprawdzily się zwykle "ludzkie" poduchy (dla duzych psów jak dalmat "pierzyny"). ( takie zeby mozna bylo prac nawet w 90% np. ze sklepu sanitarnego) ze zwyklą "ludzką" poszewką. Mozna wyprac w wysokiej temperaturze. nei niszczą się szybko, są miekkie i wygodne. Tansze i co najwazniejsze cale wchodzą do pralki:) Taka poducha się sprawdzi nawet jak psiak w to sika, sraka, wymiotuje i jest zapchlonym zawszańcem z grzybem...-wytrzepac, do pralki i kilka godzin pozniej (zimą kaloryfer;)) posłanko jest suchutkie, mięciutkie, puchate i czyściutkie, a pies az nie moze się doczekać swojej poduchy i drepcze obok schnącej. Dlatego mozna miec 2 np:lol:[/LEFT] [LEFT][COLOR=seagreen]Acha- no i hitem wszechczasow są zamiast proszku- orzechy piorące- jesli czesto pierzemy (zwazywszy ile czasu taki psiak przelezy na poslanku), jesli mamy szczeniorki lub wrazliwe, allergiczne psiaki z chorobami skory ( np. atopowe zapalenie skory) itp. Jeszcze nie zastosowalam- ale poleciła mi Bonsai88:)[/COLOR][/LEFT] [LEFT][URL="http://www.allegro.pl/item452579839_orzechy_piorace_ekologiczny_proszek_do_prania_1kg.html"]ORZECHY PIORĄCE-ekologiczny proszek do prania 1kg (452579839) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/LEFT] -
biedny sliczny Niuniek:placz::loveu::placz::lol:
-
Bisiu z Krzyczek w domu w Berlinie/wątek informacyjny
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Hm.coś w tym jest....bo ja już mam taką schizę, że może mu się język nie podoba:evil_lol:. Albo tęsknią za dzwiękiem słowiańskiej mowy:evil_lol:. A kto to wie:roll: Już się na starośc robię lekko...sentymentalna...:roll: -
Bisiu z Krzyczek w domu w Berlinie/wątek informacyjny
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/2452/krmel3zo9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/6304/dsc00208rn5.jpg[/IMG][/URL] Bisiaczek. Wiecie- ja nadal czekam na uśmiechniętą mordę...ale chyba tego nie zobaczę..... Niestety..nie każdy uratowany psiak zapomina, zmienia się, fika i biega i wariuje ( jak mój:lol:). Bisiek po poczatkowej euforii spoważniał, bardzo dużo śpi, śpi praktycznie cały czas ( dużo tez je:cool3:). Ostatnio miał jakąs infekcje i jego pani i Bisiek spędzili więcej czasu na dworze niż w domu:roll:. Ale teraz jest znow zdrów o tyle o ile. Nadal ma blizny na ryjku i nóżkach. Nadal chore stawy. I tak już pewnie zostanie. Jednak na stare lata znalazl pewną, kochającą i bezpieczną przystań i to jest najważniejsze:) -
Bisiu z Krzyczek w domu w Berlinie/wątek informacyjny
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
mam nowe zdjęcia Biska sprzed kilku dni, wstawie potem, bo cos mi skrzynak nawala;) -
Maleńka, biszkoptowa SONIA- STRASZNIE SIĘ BOI- znalazła cudowny dom !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Z tymi spacerkami to mysle jej przejdzie. moj piesek po dwoch miesiacach zaczal tak kochać spacerki, ze az zatęskniłam za tymi króciutkimi..siu i do domu:lol: A z rodziną- to samo- tzn. moj TZ dlugo dlugo nie mogł malego wyprowadzic. tyle ze on nie chowal sie tak panicznie jak Sol, tylko sie opieral, wydzieral na calą kamienicę i gryzl smycz. a i teraz przy nim nie zrobi kupy na spacerku, a mamy go juz 9 miesiecy:roll:. Ale jest juz o niebo lepiej. Niestety to trwa. Dobrze by bylo gdyby Twoja rodzina tez malą karmila itd. -
O jaki sliczny banerek:placz:Dzieki:)
-
[url=http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=87284629&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200001%3B9034%3B87284629%3B14589975%3B%3B&secev=AQAAAR2BH24AAM0AAAABACIxMWQ5MThjMGQ2Yy5hMGU2NTQzLjU2NTQ1LmZmZmY5M2FhAAAAAQAAAAAFM9uVACT7%2Fg65LNZMPGHJagQkHmVFnaDt&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ87284629MXGuidMZ11d917f8-f930-a0e6-5a07-c3c7ffffd178&wmid=87284629]Nr referencyjny ogłoszenia Nieśmiała Zosieńka- mała sunia bardzo prosi o domek na : 87284629[/url]
-
Tak szukałem domku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6236/potek11yr2.jpg[/IMG][/URL] A taki jestem domowy:loveu: [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2755/06102008165qi8.th.jpg[/IMG] [URL="http://img394.imageshack.us/my.php?image=06102008166zz6.jpg"][IMG]http://img394.imageshack.us/img394/3929/06102008166zz6.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/thpix.php"][IMG]http://img394.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/URL]
-
Zosia ma ogłoszenie na gumtree. czeka tylko na link aktywacyjny.
-
chyba tak zrobie. Kupię chusteczki i po jedzeniu wytrę ryjek zafajdany:evil_lol:
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Masza ma ogloszenie na gumtree. Potem będą dalsze. -
Drap się w góre maleńka. Ciocia Mru zrobi banerek:cool3:
-
[url=http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=87272981&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200036%3B9034%3B87272981%3B14589975%3B%3B&secev=AQAAAR2BH24AAM0AAAABACIxMWQ5MTU1MjEyMy5hMGU2NTYyLjQ5MTQ0LmZmZmViMWY2AAAAAQAAAAAFM64VACYPPzyNzijP26auvCVDwUPzDgBf&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ87272981MXGuidMZ11d9153c-9790-a0e6-53e1-ac21ffff8ef5&wmid=87272981]Nr referencyjny ogłoszenia Śliczna malamutko- huskowata Husia czeka na dom na : 87272981[/url]
-
Gibson z uszkodzonym ukł. nerwowym... mój kochany za TM...
Charly replied to Madziek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Madziek']a co dolega Twojemu pieskowi, Charly?[/quote] No moj tez taka slepota jest. Tzn. on ma chyba trzecie oko, bo doskonale sobie radzi:evil_lol:. Wziełam go ze schroniska w Krzyczkach. I nie bylo pewne, czy przeżyje. Jest coraz lepiej. Tzn. jest w sumie b. dobrze. Ale czasem stary strach powraca. I pies nagle znów boi się rzeczy, ogłosów których nie bał się przez ostatnie kilka miesiecy:roll:. Wtedy nagle zamiera. nie rusza się, broni się przed nie wiadomo czym. Na srodku ulicy np itd itd itd. Wiesz jak...auta jadą, ludziska się gapią. Ale także w domu gdzie jest bezpieczny i jestesmy tylko we dwoje ma takie "napady" nagle nie wiadomo skąd czy w parku. No ale co zrobic. na szczescie nie zdarza się to często. Gibsonek nie daj się małym draniom:lol::loveu: -
Cos mi ostatnio o uszy się obiło, że jest dużo chętnych na nasze elbląskie sunie:-o:multi:. Oto jedna z nich. Smutna, niesmiala Zosienka. Takich sunieczek jest masę. Jest tez bardzo dużo piesków jeszcze mniejszych niż Zosia. One wszytkie czekają na domek:-( Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel: (0) 785 132 983