Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. skoro tak to ja też;), przy okazji zareklamuję moj podpis i z ciekawoscia spogladam na Twoj- czy się jeszcze zaden mod nie poskarzył?
  2. no to jak - więc kiedy Drwal kręci ogonkiem i wyrywa do przodu?
  3. tak myslalam ze te ogloszenia na allegro i w gazecie coś dają:-( smutne. Tak zimno teraz. pewnie i snieg spadnie na dniach.
  4. i tu raz jeszcze. zapytałam Anndziu Madzię, bo już raz się pytałas o Gibsonka na wątku ślepkow
  5. mopa parowego akurat nie mam, ale mialam inne parowe cuda i....moje zdecydowane nie. nie dziala jak powinno. Zwyczajna scierka i porządny mop dzialaja duzo lepiej, dokladniej. wbrew pozorom - pracy tez więcej z tym jak napisane w powyzszym poscie.
  6. biedny:-(. MInke ma dokladnie taką samą jak niewidomy Czarus ktory jest na DT u Weroni. A Czarus teraz to sama radosc. slepy i 12letni byl 10 lat w schronie.....Ale tutaj samo nieszczęscie..Taka rezygnacja totalna i juz prawie obojętnosc. przynajmniej doczekal się watku. A opieka, uczucie i własny człowiek....? ech
  7. Zaglądamy zaglądamy, wczoraj oglądałam filmiki, tylko nic nie mówie. Apel o wsparcie dalam tez na slepki, ale...no cóż...A jakies ogloszenia on już ma?
  8. boję się tu zaglądac.....Pies dalej na betonie. stary, sponiewierany. serc ludziska nie mają....Swięta się zblizają:-(
  9. Masza nadal w schronisku czeka na swoją szansę
  10. Trzeba podnosić wątek:). Moze ktos wypatrzy Ciebie malenka jak Sonie i inen pieski
  11. czekamy czekamy choc pewnie nic mi sie nie otworzy, bo komp wlecze się i wlecze:roll:
  12. :lol:nie trzeba płakać. Ja też trochę zapomniałam. Porobię mu ogłoszenia:)
  13. Też tak mysle. Ja probowalam "wpaść"na imie mojego Filipka. Jest mały taki...Kajtek. wiec wolalam Kajtek, wolalam Pikus, wołalam Filipek:lol: i jescze inne.....i mały reaguje na każde jedno imie:evil_lol::evil_lol:
  14. Bardzo się cieszę dla Stinka:loveu::multi: i czekam na jakies wiesci:lol:
  15. [quote name='Ra_dunia']Czaruś jest na prawdę czarujący :loveu: i pomyśleć,że Weronia jednak na niego Brutus woła :eviltong:[/quote] Weroniu, no wiesz...:evil_lol:
  16. co za świnie wniego strzelali.....biedny Farcik kochany Biega taki przerazony, glodny, zziebnięty bez pojęcia co będzie i jeszcze ktos w niego strzela....
  17. [quote name='AngelsDream'] Podobno jakaś hodowczyni szetlandów podcięła swoim psom struny głosowe... No ale co się dziwić, skoro hodowlę ma w mieszkaniu, psów sporo, a pewnie na wychowanie zabrakło czasu - szkoda, że sobie nie podetnie mózgu... :chainsaw: :talker::lying::pissed::pissed:
  18. dobrze ze podbilas ten watek Mru i go znalazlam...... Przywraca wiarę w cuda. bo wiecej nie ma. "tylko" cuda
  19. wracam z miasta a tam pies na trawniku lezy....chudziutki, wystraszony...polecial gdzies jak tylko podeszlam. I co? przeciez ktos to kiedys rozmnozyl, pozwolil na to- znikąd się nie wzięly do cholery. ach- jestem dzis zla, bardzo zla.
  20. -------------------------------------------- nawet nie wiem co napisac, brak mi sił zwyczajnie
  21. 84 Mru to byłas pyłem gwiezdnym w przestworzach:lol: Nie- takiej fryzy nie miałam:evil_lol::evil_lol:
  22. :cool3: przeszukiwałam you tube w poszukiwaniu młodości:lol: i natknęłam się na coś hahahahhahah czym koniecznie musze się podzielić hahahahahhahah Takiego go nie widzialam. znam już tylko dorosłego z opuchnięta twarzą od nadmiaru prawdopodobnie wszystkiego....ale to ponizej po prostu wymiata.Sanremo 1984 hahahahahhahahahah. Eros młody buntowniczy.....a szczątkowa choreografia jest the best:lol::evil_lol::multi::evil_lol:. Stracilam dziś po raz milionowy moje serce achahahahhahahahhahahahah hihihihih [URL="http://www.youtube.com/watch?v=H_lJi1jY56g"]YouTube - Eros Ramazzotti-Terra promessa (Sanremo 1984)[/URL] [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=OiBZLw5IdUA&feature=related"][/URL]
  23. :evil_lol::evil_lol: no tak.......deczko brak mi pomysłowości:lol:
×
×
  • Create New...