Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [quote name='orpha'] ... to mowie ja stara satanistka :evil_lol: :cool3:[/quote]\ :evil_lol::evil_lol::loveu:. hihihihi (te szczególy /censura/ może jednak skasuj, bo wiesz- "wróg":evil_lol: czycha i czyta i mimo tego, że na dogo byla ankieta i DOGO zdecydowalo, ze w tym miesiacu wybieramy p. Wande, aurera loguje się na dogo i nawolujej o oddawanie glosow tym samym łamiąc ustanowienia forum. a to nieladnie tak. Nieladnie tak zadzierac:evil_lol:)
  2. No i Czarus w góre:multi:
  3. :shake::shake::shake: Orpha zglos sie na krakvet, masz wiecej psow w domu, niz aurera na DT;) Ja rozumiem ze nerwy puszczają, bo tu chodzi o realną karmę. jak to wygląda u p. Wandy można poczytac. Dzialanie goldenów sa po prostu zenujące.
  4. Napisala Martali (ten tekst można np. użyc:smile:) Przytulisko Pani Wandy jest przepełnione. Mnóstwo psów, kotów, kozy, koń, świnka wietnamska a za nimi jedna kobieta - P. Wanda. I kiedy nareszczcie mamy okazje pomóc to jakoś kiepsko nam idzie. Przewaga była imponująca - fakt. A teraz? Fundacja Pomocy Goldenom nas goni. Zostało sześć dni. Szcześć dni na to, żeby pomóc i uratować Przytulisko i psiaki jednym głosem. To aż tak wiele? P. Wanda poświęca całe życie swoim podopiecznym, a czy my nie możemy poświęcić trzech minut, żeby zagłosować? Zima, śnieg, mróz i GŁÓD - to czeka zwierzaki z Przytuliska jeśli przegramy. Jeśli wygramy, jeśli poświęcicie 3 min. i zaglosujecie... Przytulisko wygra karmę i pieniądze co potrzebne jest tam ogromnie. Szczególnie w porę przedświąteczną prosimy o dobry uczynek - o głos który nic nie kosztuje... za to karma i ocieplanie bud tak, i to bardzo. Prosimy o głosy na Przytulisko Pani Wandy - [URL="http://www.zwierzakiuwandy.ovh.org/"][COLOR=#000000]Zwierzaki u Wandy[/COLOR][/URL] Mnóstwo głodnych, sponiewieranych, zapomnianych, okropnie tarktowanych zwierząt czeka na TWÓJ głos. INSTRUKCJA GŁOSOWANIA: 1. Rejestrujesz się tu: [URL="http://www.krakvet.pl/forum/profile.php?mode=register"][COLOR=#444444][I]http://www.krakvet.pl/forum/profile.php?mode=register[/I][/COLOR][/URL] 2. Odbierasz e-mail aktywacyjny i aktywujesz konto - klikasz na zawarty w nim link. 3. Logujesz się i wtedy głosujesz w dostępnej już ankiecie: Po kliknięciu na link w e-mailu przeniesiesz się na forum krakvetu. Tam musisz kliknąć link do góry "Zaloguj się by sprawdzić wiadomości" podając swoją nazwę użytkownika i hasło. Przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości, więc musisz kliknąć na [URL="http://www.krakvet.pl/"][COLOR=#444444][I]www.krakvet.pl[/I][/COLOR][/URL][I] Strona [/I] __________________
  5. Czarus tak. A u pani Wandy 300 psiakow i 100 kotow czeka na sroga zime i nikt nie glosuje. wczoraj wygrywalismy 101 glosow teraz jest juz tylko 27 przewagi. :placz::placz::placz:. [SIZE=1]fundacja goldenow ma na swojej stronie aż....4 psy do adopcji:placz:[/SIZE]
  6. Beba nawet nie ma tam zdaje się jak zajechac. Dzwonic tez nic nie da. Potrzeba kogos z okolic chętnego z autem. A nikogo takiego nie ma
  7. a ja mam łatwiejsza propozycje....bo po naszemu:cool3:. prosze oddajcie glos na 300 psow, 100 kotów w przytulisku u p. Wandy. I bardzo przepraszam za OF:oops: "Przytulisko Pani Wandy jest przepełnione. Mnóstwo psów, kotów, kozy, koń, świnka wietnamska a za nimi jedna kobieta - P. Wanda. I kiedy nareszczcie mamy okazje pomóc to jakoś kiepsko nam idzie. Przewaga była imponująca - fakt. A teraz? Fundacja Pomocy Goldenom nas goni. Zostało sześć dni. Szcześć dni na to, żeby pomóc i uratować Przytulisko i psiaki jednym głosem. To aż tak wiele? P. Wanda poświęca całe życie swoim podopiecznym, a czy my nie możemy poświęcić trzech minut, żeby zagłosować? Zima, śnieg, mróz i GŁÓD - to czeka zwierzaki z Przytuliska jeśli przegramy. Jeśli wygramy, jeśli poświęcicie 3 min. i zaglosujecie... Przytulisko wygra karmę i pieniądze co potrzebne jest tam ogromnie. Szczególnie w porę przedświąteczną prosimy o dobry uczynek - o głos który nic nie kosztuje... za to karma i ocieplanie bud tak, i to bardzo. Prosimy o głosy na Przytulisko Pani Wandy - www.zwierzakiuwandy.ovh.org W przytulisku jest 300 psów. To psy wszelkich ras ( husky, malamuty, dalmaty, ONki, jamniki, ttb, rottki, kaukazy, PONki) oraz kundelki niechciane i sponiewierane....wyratowane z lasu, z worka w rzece..., zabrane z ulicy...bite i glodzone....Mnóstwo głodnych, sponiewieranych, zapomnianych, okropnie traktowanych zwierząt czeka na TWÓJ głos. INSTRUKCJA GŁOSOWANIA: INSTRUKCJA GŁOSOWANIA: 1. Rejestrujesz się tu: Forum o psach i kotach 2. Odbierasz e-mail aktywacyjny i aktywujesz konto - klikasz na zawarty w nim link. 3. Logujesz się i wtedy głosujesz w dostępnej już ankiecie: Po kliknięciu na link w e-mailu przeniesiesz się na forum krakvetu. Tam musisz kliknąć link do góry "Zaloguj się by sprawdzić wiadomości" podając swoją nazwę użytkownika i hasło. Przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości, więc musisz kliknąć na "Forum www.krakvet.pl Strona Główna". Na forum wybierasz Forum "www.krakvet.pl" i temat "Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - listopad 2008". Zaznaczasz "Przytulisko Przyborowko k/Szamotół" i klikasz pod ankietą "Wyślij". Prosimy pamiętać że trzeba wziąć udział w ankiecie - nie wystarczy sam wpis na forum! Za wszystkie głosy OGROMNIE DZIĘKUJEMY! "
  8. moze byc. dobra karma, brak stresu, zawsze dostep do wody i co tam jeszcze. moj piesek po kilku dniach w domu tez nagle odzyskal wzrok ( szczatkowy, ale jednak:eviltong:) i co? jakies zainteresowanie Seniorkiem?
  9. ech. podniose i tyle co mogę zrobic:shake:
  10. [quote name='Hawa']Ja domek Benia, Ja domek Benia zgłaszam się. Benio spoko. Oto zabawy Benia: - Nie ma Benia , Nie ma(przykrywamy).... O jest! Odkrywamy Benio kręci się w kółko merda śmieje się i szczeka. Potrzebny rekwizyt - kocyk. - Gonienie Benia. Klaszczemy za pupa Benia on ucieka z uszami do tyłu i gębą roześmianą od ucha do ucha. Od czasu do czasu "daje się złapać" a potem sam ucieka by go gonić. - Karuzela Benia- ganianie wokół pani która klaszcze przez co Benio może utrzymać stałą odległość. Benio jest prawdziwym facetem. Jego kobieta (ja) to jego i spacer jest radosny o ile z nią. Nie lubi jak ona się wałęsa bez niego. Jak się mówi w dumnej intonacji "Benito jaki Ty fantastyczny jaki dzielny, jaki odważny" to Benio z dumnie wypietą klatką piersiową wysuwa się na przód i prowadzi.[/quote] hahahahhahhaha:loveu::lol::loveu::evil_lol::multi: Cudny post. Uplakałam się i usmialam:placz::placz::evil_lol::diabloti:.
  11. Jakże się cieszę, że Diego dzis juz bezpieczny, suchy, syty:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  12. hihihihi:lol: Edit: teraz wyszlam na glupola. To hihihi mialo byc jeden post wyzej:roll:
  13. tego nie wie nikt:lol:
  14. cudownie:placz: cudowne wieści. Jak dobrze ze Sol trafila do takiego domku:multi::multi:
  15. Czyli widac postępy Gibsonka:loveu::-o. Podziwiam Cię i cierpliwosc. Ja mialam co prawda siusków dosc sporo, ale kup w domu tylko kilka razy. no i nie posiadam dywanow, a parkiet, tyle dobrze:roll: Gibsonek dzięki Tobie z pewnością prędzej czy pózniej będzie jeszze bardziej "domowy" niż już jest teraz. Bo to, co piszesz w porównaniu do kiedyś, to wielki sukces. NIe wyobrazam sobie tego psiaka w schronisku absolutnie. Nie łatwo będzie o taki dom jak Twój. Jednak wiem, że takie istnieją. A propos czy był jakiś odzew z tej gazety? ps. Anndzia jesli Twoja mama nie lubi siuskow w domu to do schroniska nie masz rodzicow co zabierac- one muszą sie od początku uczyc zalatwiac na zewnątrz, a to trwa. Jesli- to tylko pies z DT (nie szczeniak jak Amiś np.;))a i tu trzeba się liczyc, ze na zmianę miejsca może zareagowac sikaniem, biegunką itd itd.
  16. nie wierze w to ze odpuszczą. to prężna fundacja. mają prawie dwa razy tyle glosow co zarejestrowanych uzytkownikow na forum. przyborówko jest na dogo. powinnismy miec 34.000 glosow) Na dogo jest 17.000/.....Ale zeby tak choc z tysiac zaglosowalo. Wygrana jest wazna, ale takze swiadomosc p. Wandy ze jednak nie jest sama. Dlatego glosujcie. To tylko kilka klikow. Jest lekko upierdliwe, trzeba sie zarejestrowac i kliknąc w ankiete. Ale naprawde warto. Warto popierac wspanialych ludzi- jest ich niewiele.
  17. tez tak mysle. ale wiesz tak trochę teges:oops::evil_lol:
  18. W ogole Mru jestes jedyna, nieziemska, mądra i śliczna:lol::loveu: Cokolwiek by nie wyszlo dzis lub wyszlo.....zycze psiakom stawac na TWojej drodze. Tobie zycze tego troszkę mniej:)
  19. no ale jak to bedzie wygladac jak ci ludzie wejda na dogo i sie dowiedza ze im psa podstawili:cool3:...tak troche dziwnie...hihihi
  20. Ta sprawa z tym domkiem byla troszkę zamotana...Nie wiem czy Mru tu pisała czy gdzies indziej czy na pw;). [SIZE=1]niby miał być "inny" pies, w sumie o innego chodzilo. mru nie bij.[/SIZE][SIZE=2] No nic czekamy i zyczymy obustronnej miłości:cool3:[/SIZE]
  21. [quote name='evita.']To cudownie, że Diego się znalazł :multi::multi::multi: Wg mnie Dieguś jest psiakiem bezkonflikotwym i strasznym pieszczochem. Jeśli ma możliwość kontaktu z człowiekiem, głasków, przytulania itp to nawet jedzenie i jakieś smakołymi schodzą na drugi plan. Oby tylko wszystko wypaliło z tym domkiem. Trzymam kciuki z całych sił :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:[/quote] jesli Diego jest taki jak piszesz, to nie powinno byc problemow z nowym domkiem. no chyba ze się im nie spodoba;)
  22. [quote name='Besi4']Witam serdecznie, Jestem z adopcji seterów. Założyłam wątek psiakowi. Szukam mu DT lub DS. Zapewniam transport z Elbląga do Gdański i dalej w promieniu 100km.[/quote] Besi4 prosze zglos się do mnie w sprawie umowy. maila wyslalam, nie mam odpowiedzie.
×
×
  • Create New...