Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Kciuki za poprawę losu ślicznoty
  2. Takie cudo i jeszcze nie ma domku :crazyeye:. Moje kochane pudelki :loveu:
  3. Dlaczego nie ma wiadomości od Gucia z nowego domku? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  4. Pewnie już zawojował skoro razem wojażują :lol:. Swoją drogą ciekawe jak Xantuś znosi te podróże.
  5. Przecież taka mała psinka zmieści się nawet w maleńkim mieszkanku. On potrzebuje tylko dużo serca, a miejsca może być malutko.
  6. [quote name='Ra_dunia']Potrzebny domek dla ślicznego Dyzia. Człowiek już raz do okrutnie zawiódł tego małego pieska. Teraz czas aby Dyzio zaznał ludzkiej miłości.[/quote] Najwyższy czas
  7. [quote name='tomcug']Ja cały czas wierzę, że sunia stanie na własnych łapkach.[/quote] Życzę jej tego serdecznie. Tyle biedactwo wycierpiało przez głupotę i nieodpowiedzialność ludzi :mad:
  8. Myślałam, że jak wrócę z urlopu to Kacperek będzie już we własnym domku, a tu taki zawód :-(. Kacperku, dlaczego jeszcze nikt cię nie wypatrzył :crazyeye:
  9. Plutek nadal na antybiotyku i po leczeniu mają być ponowne badania. Takie jest zalecenie lekarskie. Poza tym specjalistyczna karma.
  10. [quote name='kikou']miesięcznie czy jednorazowo?[/quote] Teraz 50 jednorazowo, a jak będzie dalej potrzeba to po 25 miesięcznie.
  11. Poznałam dzisiaj osobiście Dolarka, a właściwie po nowemu Dyzia. Jest bardzo chudzieńki, ma biedne łapeczki, ale to takie kochane, spragnione dotyku ludziej ręki stworzonko. Jego oczy są takie ufne i wierne, że aż za serce chwyta, skąd pies po takim smutnym życiu ma jeszcze takie pokłady wiary. Dyziek był u wetki, która powiedziała, że jest już bardzo wiekowy, ale jego wyniki badań nie są najgorsze. Jego kłopoty z oddychaniem są wynikiem zadawnionej choroby płuc. Dostał leki i tak jak mowi Anda już widzi różnicę w oddychaniu. Anda ma kłopoty techniczne, ale postara się też coś napisać. Ma zrobione zdjęcia,ale nie może ich zgrać, więc pewnie ja to zrobię, ale dopiero pewnie w niedzielę. Wcześniej nie dam rady :oops: Dyziek dostał porcję pieszczot i powoli podreptał po swoim podwórku. Psy Andy są super i nie zaczepiają Dyzia. Dobrze, że chociaż na starość zaświeciło Dyziowi słonko :lol: :-(
  12. No, super, wracam z urlopu i takie dobre wieści czytam :lol:. Margo, podeślij mi nr konta, też coś wpłacę dla Czarnuszka. KWL :loveu:, dzięki.
  13. [quote name='mru']co u Dolarka? :)[/quote] Z tego co Anda wczoraj mi mówiła to wszystko spokojnie tzn bez zmian. Jedzonko specjalne dla seniorków zjada. Dolarek najchętniej przebywa na dworku, bo ma więcej powietrza. Jak tylko trochę posiedzi w domku to zaraz prosi o wypuszczenie i tam układa się w pięknej budzie i spokojnie zasypia.
  14. Xantusiu :loveu: , trzymaj się staruszku i bądź wreszcie bardzo, bardzo szczęśliwy i kochany.
  15. [quote name='*zaba*']Wiadomosc z ostatniej chwili: FILEK ZOSTAJE U RODZICOW![/quote] Gratulacje dla psa i Rodziców :lol:
  16. Wolałabym jechać tam jeszcze w sierpniu, bo potem coraz gorzej z czasem, lecz np. w soboty wrześniowe może być.
  17. Takie fajne maleństwa jeszcze nie znalazły domu :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  18. Cudne wieści. Mam nadzieję, że uda mi się odwiedzić koteczka , niebawem ;)
  19. Dopiero zajrzałam na ten wątek. Takie szczęśliwe zakończenie. Oby tak było zawsze, a domek na pewno jest super :lol:
  20. Wróciłam z urlopu, a tu taka radość :lol: :multi: Bądź szczęśliwy :loveu: Amisiu
  21. Dziewczyny, jak jest miejsce weżcie go do hoteliku, bo może być za późno................................:-( Jak podejmiecie decyzję dokładam 50 zeta
  22. Choć ostatnie miesiące życia była szczęsliwa w swoim domku. Żegnaj Miruniu :-(
  23. Ja też pamiętam o Funi. To taka kochana sunia.
×
×
  • Create New...